Jump to content
Dogomania

Legowiska, posłanka,materace,budki.


moon_light

Recommended Posts

[quote name='sota36']Sylwio - alem maruda, no ale coz "ten typ tak ma :), czepiaja sie kudly? Wbijaja sie?Bo nie chce, zeby wlosy ( dosc dlugie) Agata tak sie do tego lezonka przyklejaly.[/quote]


Spoko a więc ty masz lepiej , bo mój to ma igiełki i się wbijają nie będę ściemniać :) ale jak na mokro przejadę włosy schodzą , no i odkurzam posłanie :) chyba tylko na posłaniu ze skóry włosy się ne czepiają ;)
Dcyzja należy do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaskalska']Sotuś ja mam ostatnio kupiłam takie posłanie z allegro . Jestem zadowolona bo Tekila ma mnóstwo miejsca a i Laluś z nim spi i jest miejsce.
Box wazy 35 kilo. Gnerelanie posłanie zajmuje mi drugi cały mały przedpokój :lol:

[URL]http://www.allegro.pl/item244026441_legowisko_kanapa_nr_5_wym_120x98_super_mocne_.html[/URL]

[/quote]

Też mi się to legowisko bardzo podoba ale ten Facet ma bardzo dużo negatywów na allegro.....

Ja bym wzięła rozmiar nr 3 dla mojej psicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Też mi się to legowisko bardzo podoba ale ten Facet ma bardzo dużo negatywów na allegro.....

Ja bym wzięła rozmiar nr 3 dla mojej psicy.[/quote]
Ma ale jak ktoś sprzedał prawie 2700 rzeczy to nie ma siły aby nie mieć kilka negatywów.....Ma 24 - to % dość mało. Zawsze się znajdzie niezadowolony klient bo ludzie to ludzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ma ale jak ktoś sprzedał prawie 2700 rzeczy to nie ma siły aby nie mieć kilka negatywów.....Ma 24 - to % dość mało. Zawsze się znajdzie niezadowolony klient bo ludzie to ludzie ;)[/quote]

Niektórzy też dużo sprzedają a negatywów nie mają.

Jednak kupie bo mi się ta kanapa bardzo podoba.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam legowisko z dogstyle wypełnione granulatem styropianowym. Kolor, materiał super, zdejmowany pokrowiec, cóż z tego jak mój Norton nie chce na nim spać. Nie może się na nim ułożyć, spada z niego lub robią sie ogromne buły z boku a pies śpi tylko na szmatce. Jednak największą wadą jet dźwięk jaki wydaje to legowisko:diabloti: Strasznie szeleści, a że było położone obok mojego łóżka słyszałam każdy ruch Nortona:evil_lol: A niestety sen mam lekki. Już z niego nie korzystamy bo nikt nie był zadowolony. Po prostu wiem, że więcej takiego typu legowiska nie kupię. Może dla innego psa lub właściciela ale nie dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cynia']a miesci sie to to do pralki ??? :p[/quote]

to zależy jaką kto ma pralkę :cool3:

A tak na poważnie... mogę podzielić się wrażeniami ze stosowania posłania Bimbay...
Powłoczka jest zapinana na zamek błyskawiczny - bez problemu można uprać :cool3:.
Kiedyś sunia stwierdziła, że obiad, który skonsumowała z godzinkę wcześniej, jednak zostawi sobie na później...oczywiście na posłaniu...a mnie akurat w domu nie było...można sobie wyobrazić jaką "perfume" zastałam po powrocie :angryy: ...i podjęłam męską decyzję...trzeba uprać cały worek...niestety do mojej pralki się nie zmieścił...a bęben mam na 6kg wsadu :angryy:...posłanie pojechało na działkę i zostało uprane "po kawałku" w starej poczciwej Frani (dla młodszego pokolenia - Frania to taka pralka, wyglądem przypominająca beczkę :cool3:) a potem TOTO się suszyło z 5 dni (a było gorąco)...

Myślę, że poszewka z nieprzemakalnego materiału, może za ładnie nie wygląda, ale jest bardziej przktyczna niż ze zwykłego materiału...a psu to chyba nie robi różnicy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a ja dojrzewam do zakupu takiego łoża: [URL]http://www.allegro.pl/item248804869_ekskluzywne_legowisko_marki_beds4dogs_140cmx100cm.html[/URL]
u mnie legowiska są na lata, a to wygląda solidnie, mam nadzieję, że się nie ubije szybko, tylko ta sztuczna skóra - cóż, kocyki i tak zawsze mają.
Z resztą nic innego podobnego (miękkie dno i mocno podniesione boki) w tej wielkości nie znalazłam. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mnie sie tez to rogowe podoie, ale ta ecoskora nie! Mysle,ze pies powinien miec przytulnie,wiec kocyk na nim jest w porzadku. Zastanawialam sie dluuugo i ...z eco zrezygnowalam - a nuz widelec moj pies bedzi eloze omijal wielkim lukiem? Wiec wybralam wersje, ktora mniej boli ( cenowo) tym bardziej , ze to pierwsze wyrko z prawdziwego zdadzenia dla glaba!!!!

Link to comment
Share on other sites

o rany, sylwiaskalska... :-o łeee wszystko za małe mają, a "poduszkowiec" na przykład wygląda ciekawie

sota36 ja sobie Meduzy kanapy oglądam od czasu do czasu w hurtowni, sama chciałam takie choć mogłoby być większe- jakby się pojawiły "plusz" z zamkiem to bym już pewnie takie kupiła ;) te śliskie mi się jakoś nie podobają, ale ostatnio pojawiły się z takiej ciekawej tkaniny o wyraźnej fakturze, tkanina wydaje się solidna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...