Jump to content
Dogomania

Legowiska, posłanka,materace,budki.


moon_light

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='drzalka']kurde.. podoba mi się to poslanie , chyab ze wezme za pobraniem...[/quote]

Miałam to legowisko. Wszystko fajnie nawet tylko, że po prostu straciło kształt po jakimś czasie. Moje było dość spore więc nie było aż tak sztywne - za to z pewnością wygodne dla suki. Jedyny minus to brak zdejmowanego pokrowca. Zaryzykowałam i wyprałam legowisko w pralce. Po praniu do niczego się już nie nadawało. :roll: Teraz mamy ponton ;).

Link to comment
Share on other sites

Widził ktoś może legowisko o długości 100cm, ale dość wąskie? Zazwyczaj jesy 80/60 i 100chyba na 80, ale ja potrzebuje takie długie i wąskie najlepiej.
Fajnie by było jakby było jeszcze w całości ściągane i mięciutkie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']moonlight, beta moglibyscie wkleisc zdiecia legowiska w calej okazałosci,zastanawiam sie nad kupnem takiego.[/QUOTE]
[url]http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10668883&postcount=745[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']ja właśnie zamówiłam takie spanko

[URL]http://allegro.pl/item418638062_eleganckie_legowisko_dla_psa_50_x_70_cm_od_s_s_.html[/URL]

kolor niebieski ;)[/quote]

Mam taki model, inny kolor i wielkość. Ogólnie to bardzo fajne, ale strasznie 'podatne' na wszelkie plamy. Hani przez gwałcenie misia nieźle je pobrudził :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Dziękuje :loveu:

Jest świetne, chciałamkupić meduze albo kanape sparky, ale widze ze opinie są srednie.

czy to legowisko jest "rozbieralne", czy jest jakis otwór ktorym mozna np dosypac do niego granulaty ??[/quote]

a propo meduzy - co to znaczy srednie? ja pisalam wiele razy ze jestem zadowolona:loveu: chyba ze chodzi o inne opinie, aczkolwiek sporo jest pozytwnych

Link to comment
Share on other sites

My z pontonu meduzy byliśmy do czasu bardzo zadowoleni - ale drugiego takiego już nie kupię
Plusy:
- zdejmowany pokrowiec łatwy do utrzymania w czystości
- cena (zwłaszcza na allegro)
Minusy:
- pokrowiec szeleści, więc trzeba kłaść dodatkowy kocyk
- mało wytrzymałe nitki - posłanie się pruje w praniu
- poducha na dnie po kilku miesiącach stała się placuszkiem, a w ogóle jej wypełnienie to chyba jakieś resztki, które się zbijają w kulki i od początku są niewygodne.

W naszym przypadku o wiele lepiej sprawdza się dziecięcy materacyk i złożona puchowa kołdra.

Link to comment
Share on other sites

a no wlasnie...bo tak jak pisalam "wystarczy" postawic poslanie i poducha wraca do swojego mniej wiecej stanu - bo az tak miekka nie bedzie jak bylo - i u nas sie nic nie pruje...niktki wylaza ale to prawdopodobnie kiepskie wykonczenie a nie prucie sie materialu. No coz, za ta cene ;)

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam przywrócić tę poduchę do stanu używalności, ale się nie udało - trzepanie ani stawianie na pół dnia nie zdało egzaminu.
może dlatego, że pies ciężki, ponad 70 kg, i do tego kładzie się mało subtelnie ;)
Zamiast poduchy włożyłam do środka puchową kołdrę i szkoda, że nie ma czegoś takiego w standardzie, bo miękko, ciepło i jak się ugniecie to wystarczy potrzepać i wraca do pierwotnej formy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaudi']Próbowałam przywrócić tę poduchę do stanu używalności, ale się nie udało - trzepanie ani stawianie na pół dnia nie zdało egzaminu.
może dlatego, że pies ciężki, ponad 70 kg, i do tego kładzie się mało subtelnie ;)
Zamiast poduchy włożyłam do środka puchową kołdrę i szkoda, że nie ma czegoś takiego w standardzie, bo miękko, ciepło i jak się ugniecie to wystarczy potrzepać i wraca do pierwotnej formy.[/quote]

i ja chce to samo mniej wiecej zrobic u nas, a zamiast koldry dach materac, tylko szukam poki co dobrego, wlasciwie nie wiem skad go kupic...
u nas poki co stawianie na jakis czas pomaga

Link to comment
Share on other sites

hm, mój pies CIĄGLE załatwia się w swoim posłaniu jak mu je tylko postawie i myślałam co tu robić. Myślicie, że psiknięcie neutralizatorem zapachów spowoduje, że już nie będzie go podlewał? boje się tylko, żeby neutralizator nie spowodował, że już w ogóle tam nie pojdzie spac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik93']No wiec doszedł kolejny warunek do naszego legowiska, ma być takie coby sie nie uklepało po miesiącu. Rozbieralnosc i miekkosc na drugim miejscu.[/quote]

uklepanie sie a miekkosc to to samo ;) czyli - ten sam warunek
jak nie dodasz ze ma byc tanie - to znajdziesz takie
ale zeby nie bylo drogie to...takie rzeczy to tylko w erze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']uklepanie sie a miekkosc to to samo ;) czyli - ten sam warunek
jak nie dodasz ze ma byc tanie - to znajdziesz takie
ale zeby nie bylo drogie to...takie rzeczy to tylko w erze;)[/quote]

Nie musi byc miekkie, tylko takie zebym go za tydzien wyrzucic nie musiala bo pies bedzie miał 1 cm materialu nad podłogą. Cena nie gra roli ale zeby wiecej niz 200 zł nie kosztowało:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik93']Nie musi byc miekkie, tylko takie zebym go za tydzien wyrzucic nie musiala bo pies bedzie miał 1 cm materialu nad podłogą. Cena nie gra roli ale zeby wiecej niz 200 zł nie kosztowało:razz:[/quote]

mi sie wydaje ze te drozsze beda lepsze - np ze skorki ktore bylo tu niedawno wklejane, wyglada na porzadna robote, ale i cena wyzsza - no moze dla malego psa to mniejsze znaczenie ale dla mojej to juz jest pewna sumka;) oczywiscie to takie gdybanie ale tanszych nie bralabym pod uwage - gdzies oszczednosc materialu byc musi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']mi sie wydaje ze te drozsze beda lepsze - np ze skorki ktore bylo tu niedawno wklejane, wyglada na porzadna robote, ale i cena wyzsza - no moze dla malego psa to mniejsze znaczenie ale dla mojej to juz jest pewna sumka;) oczywiscie to takie gdybanie ale tanszych nie bralabym pod uwage - gdzies oszczednosc materialu byc musi[/quote]

Mówisz o beds4dogs? Czy mozna je gdzies dostac w necie poza allegro? Akurat nie mają wystawionych żadnych aukcji a chciałam pooglądać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...