Jump to content
Dogomania

Legowiska, posłanka,materace,budki.


moon_light

Recommended Posts

[quote name='grrrond']czy ktoś może się orientuje, gdzie w Warszawie mogę bezpośrednio kupić tanio takie najprostsze legowisko w tym stylu: [URL]http://allegro.pl/item423304165_legowisko_owalne_nr_5_rozne_kolory.html[/URL]. ? :cool3:[/quote]
Pewnie wszędzie. Bo u mnie w Toruniu też sa takie prawie w każdym sklepie, tylko ja ich nie polecam.
Po praniu szybko schodzi kolor, a gąbka nie jest zbyt miękka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talia.']Pewnie wszędzie. Bo u mnie w Toruniu też sa takie prawie w każdym sklepie, tylko ja ich nie polecam.
Po praniu szybko schodzi kolor, a gąbka nie jest zbyt miękka.[/quote]
dokładnie, wszędzie:razz:
jak nie wszędzie to widziałam i w kakadu i w anna zoo;)

na pewno jest niewygodne, bo mój Grami nie chce za bardzo na nim spać, no ale on to księciunio:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik77'][B][SIZE=3]smallpati[/SIZE][/B] prosze o foty legowiska za 2 miesiace :diabloti:[/quote]

dobra ;) chociaż u mnie to legowisko nie będzie miało chrztu bojowego :evil_lol: pies jak jest brudny to ma zakaz wstępu do legowiska, po 2 to ona tam śpi tylko w dzień :eviltong:
Poprzednie legowisko miałam rok czasu i było prane tylko raz, a zmieniłam je na większe bo mi się znudziło :diabloti: i było ciut za małe dla Moli, ale było w świetnym stanie

[quote name='Russellka']Oooo [B]smallpati[/B], macie podobne do naszego, tylko inny kształt i kolor :evil_lol:
Ale firma ta sama i podusia tez taka, my mamy fotelik :lol:[/quote]

długo masz już ten fotelik? jak się trzyma?
Zastanawiałam się nad fotelem, ale mam niskopodłogowca i wygodniej jej wchodzić jak są niskie boki, a fotele są wyższe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)'][URL]http://telezoo.pl/pies/akcesoria/legowiska/hilton-materac-plusz-lapki-45x35-dla-psa_988.html[/URL]
ma ktoś może taki materacyk? jak sie sprawuje? dla mnie musi być tylko miękki i ładny, więc wymagań dużych nie mam, a cena kusi...[/quote]
Cena kusząca, ale nie polecam... No, chyba, że po pierwszym praniu chcesz kupić nowe :evil_lol: Miałam takie tylko okrągłe. W środku jest coś watopodobnego, wychodzi z legowiska, niby miękkie, ale zbija się w kluchy, z prania na pranie jest coraz gorsze, a jak się trzepie czy ogólnie podniesie do góry w pionie to ta wata ucieka na dół, a na górze jest pusto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Cena kusząca, ale nie polecam... No, chyba, że po pierwszym praniu chcesz kupić nowe :evil_lol: Miałam takie tylko okrągłe. W środku jest coś watopodobnego, wychodzi z legowiska, niby miękkie, ale zbija się w kluchy, z prania na pranie jest coraz gorsze, a jak się trzepie czy ogólnie podniesie do góry w pionie to ta wata ucieka na dół, a na górze jest pusto.[/quote]
ja nie piorę legowiska:razz: swoje mam 2 lata i było prane raz bo Gram na nie zwymiotował i to tylko wodą, nie w pralce;)
jak sie przed praniem sprawowało? zbijało się? za taką cenę chyba warto? : P

Link to comment
Share on other sites

Super to posłanko. Dotychczas jak pytałam w sklepach to mieli "rozbieralne" ale tylko "pontony". Ja pontonu nie chciałam więc kupiłam zwykłe posłanko "nierozbieralne" , ale jak teraz zobaczyłam że jednak takie są, to chyba się pokuszę o zmianę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']długo masz już ten fotelik? jak się trzyma?
Zastanawiałam się nad fotelem, ale mam niskopodłogowca i wygodniej jej wchodzić jak są niskie boki, a fotele są wyższe ;)[/quote]
W sumie niedługo, ok miesiąc, może trochę mniej ;-) Koda chętnie tam spała, dopóki Molka nie zapachniła swoją cieczką pokrowca :mad: Ale czekam do końca cieczki, wtedy upierze się pokrowiec i wysterylizujemy Moli :razz:
Nie jest wysokie, ok 14cm od ziemi, więc wygodnie się wchodzi :loveu: Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo szorstkie kłaki Kody się nie wbijają w materiał :loveu:

Aha i my mamy ten większy rozmiar, bo 80/60/35 ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']heh a któż to jest imiennikiem mojego psa? :evil_lol: Moli ? ;)[/quote]
A to czarna psica kundlica, towarzyszka mojej Kody :loveu: Przytaskałam ją zziębniętą do domu i została :razz:

[quote name='Tinka:)']mogłabyś pokazać mi w nim kodę? bo ona mniej-więcej taka jak Gram chyba jest, 35cm w kłębie?[/quote]
ok 38cm :lol: Fotka jak najbardziej :cool3::
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/3493/62842883ox6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']Pewnie wszędzie. Bo u mnie w Toruniu też sa takie prawie w każdym sklepie, tylko ja ich nie polecam.
Po praniu szybko schodzi kolor, a gąbka nie jest zbyt miękka.[/quote]

Tak tak ja wiem, że one są wszędzie, ale gdzie tanio :). Wiem, że są nienajwyższych lotów, ale przeżyłam koszmar z bed4dogs i teraz chce najprostsze, najtansze ;). Poza tym Kefir lubi na twardym spać, mam dla niego gruby polarowy kocyk do włożenia do środka, więc nie miałby twardo. A kolejnym powodem namierzania takiego, a nie innego jest upodobanie Kefria do podlewania posłania. Jak go nie oducze to szkoda mi będzie drogiego legowiska wywalić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']co to znaczy koszmar? co sie stalo?[/quote]

miałam szare posłanie z bed4dogs było fajne, miękkie, ale całkowicie niefunkcjonalne. nie miało zdjemowanego pokrowca, ale to akurat pal sześć, bo Kefir jak siknie to nie tylko na ewentualny pokrowiec, ale przenika do środka. Łózko było za ciężkie żeby je prać w pralce, więc postanowiłam uprac ręcznie. Umordowałam się, bo nasiąknięte wodą ważyło chyba z tonę. Potem schło. Schło i schło i schło. 7ego dnia suszenia się na słońcu już nie wytrzymałam, podnoszę, a ono nadal mokre! Do tego jeszcze zaczęło okropnie śmierdzieć... musiałam je wyrzucić, a było niemal nowe... dlatego po takiej traumie ;) chcę najzwyklejszego legowiska, do którego i tak coś włożę, jakiś kocyk, więc pies nie będzie miał źle, ale w razie ewentualnej wpadki, będzie je można szybko uprać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']miałam szare posłanie z bed4dogs było fajne, miękkie, ale całkowicie niefunkcjonalne.[/quote]

a czy to nie Meduza?? tylko na poslaniu nie pisze meduza a - bed4dog ale to nie to samo poslanie co bed4dogs (ktore bylo tu wstawiane ze skory pomaranczowe) Bo opis sie zgadza z meduza :) i co do pokrowca - przy zakupie trzeba zaznaczyc co chcemy sa dwie opcje - ze zdejmowalnym pokrowcem i bez - jest rozna cena...to zdejmowalne to sie zdejmuje caly pokrowiec - super sprawa, a material jest na tyle hm cienki ze wysycha w 2 godzinki nawet jak zimno na zew. I jeszcze jeden plus - bez problemu mozna kupic sam pokrowiec jak obecny nam sie zniszczy - kosztuje on 50% ceny poslania;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Madzik77']nie wiem co sie stalo ale moja sunia nie chce wejsc do legowiska...
wczesniej praktycznie z niego nie wychodizla a teraz....
nie iwem co si emoglo stac?[/quote] Może trochę na niego popuściała. Najlepiej wypierz:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...