Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

No piknie! Całe 135,20zł wydane na TYLKO zabawki :D Przelew będę mogła zrobić dopiero w poniedziałek, bo chłopaka nie ma przez weekend, a potem mnie nie ma, więc paczkę dostanę dopiero w środę/czwartek lub ostatecznie w piątek. Już nie mogę się doczekać!

Link to comment
Share on other sites

[B]Gezowa [/B]gdybyś nie wypaplała to byłabyś jedyną ofiarą, a tak szerzysz to na całe Dogo. :evil_lol: Poza tym to nie jest jedyny powód, dla którego pomagałabym kesencji... Przeciągnęłaś mnie na złą stronę mocy, teraz czas się zemścić. :grins:

[B]kesencja [/B]tak mnie skusiłaś tym porównaniem cen na wątku zabawkowym, że zaglądam przez Ciebie na zooplusa. Wypadałoby kupić coś nowego dla Młodego... Także najpierw Ci pomogę przy zgładzeniu Gezowej, a później zabiorę się za Ciebie, zuy człowieku. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]kesencja [/B]powiedz chłopakowi, że jak chce to też będzie mógł się pobawić - Ty mu nie bronisz. :evil_lol:

[B]Skyy [/B]ja jestem czysta, na nic nie czekam, wyprawki nie kompletuję. Tylko lubię tu zaglądać i czytać jakie to Wy "niewinne" ([I]ja nic nie kupuję, nie[/I] - jasne, na pewno) w tym kompletowaniu wyprawki. :grins:

[B]kalunia [/B]akurat w Twoim przypadku to brak zakupu zabawek na wyprawkę zostanie w szybkim tempie zastąpiony obrożowym szaleństwem. :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Nom prawda :evil_lol: ale w sumie obroży to już [B]mam chyba dosyć[/B] :hmmmm:[/QUOTE]
Sama piszesz "chyba", więc czekam aż wstawisz tu kilkanaście nowych obróżek, szelek... :p

[B]kesencja [/B]człowiek, żeby wyciągnąć coś z KONGa to nieźle musiałby się namęczyć. Chyba, że byłby to rozmiar XXXXXL. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]kesencja [/B]doskonale to rozumiem, bo to samo przechodziłam przed przybyciem Młodego. Powiem Ci, że radość z paczki dla psa nie maleje wraz z jego dorastaniem i ilością paczek już odebranych. :evil_lol: Dzisiaj zamówiłam paczkę dla swoich gryzoni i już nie mogę się doczekać, aż do mnie przybędzie. Oprócz tego kusi mnie zakup guardów dla Młodego oraz adresówek, więc niedługo na tej radości z paczek oblecę całą planetę. :lol:

[B]kalunia [/B]my mamy dwa ROGZy z odblaskową nitką, zacisk. Kup, kup, bo bardzo fajne są. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Adresówi z furkidz? :evil_lol: Ja nad nimi płaczę, bo tak bardzo chce je mieć, a nie ma dla kogo... Choć to może i lepiej, bo kolejne koszty zrzucą mnie na dno :D
Ja na razie przestałam patrzeć na szelki/obroże/smycze bo sama będę szyć, czekam tylko, aż mała kuzynka pojedzie, żebym mogła się za to zabrać tak w 100% :D
Jak dobrze, że mnie rozumiecie :loveu: Nie czuje się już dziwna :D

Link to comment
Share on other sites

Adresówki akurat nie z Furkidz. Nieco boję się o ich wytrzymałość. Niby nie chodzimy z Młodym na jakieś hardcorowe spacery, ale wolę mieć coś co wytrzyma mi na długo. Poza tym furkidzowe adresówki jakoś mnie nie powalają na kolana. Chcę kupić takie ze szkła akrylowego, dużo osób je poleca, a wyglądać wyglądają ładnie. ;)

Na tym wątku przesiaduję tylko i wyłącznie, dlatego że mogę się upewnić, że ze mną wszystko było i jest w porządku. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tym w kształcie zwierzaków również się przyglądałam, ale odpadły właśnie z powodu wytrzymałości.

Ostatnio mam tak, że co chcę coś kupić to zawsze coś mnie powstrzyma - najczęściej mama. [I]A po co ci kolejne szelki?![/I] i tym podobne. Ale teraz już napatrzyłam na guardy, adresówki i one będą moje choćby nie wiem co. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam swoje oszczędności, także "garderoba" byłaby opłacona przeze mnie. Tylko, że mama nie widzi potrzeby kupowania kolejnych szelek [I]bo jedne już ma[/I]. :roll: Także dziecko sobie kasę uzbiera, a później jej wydać nie może. Życie jest niesprawiedliwe, haha. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jednak tego crackle balla schowalam dla szczeniaka, Leon nie bedzie sie nim bawil :evil_lol: wydaje mi sie ze moze on byc przydatny dla szczyla w szczegolnosci przy wymianie zebow :) a przynajmniej mam taka nadzieje ;) ALE okazalo sie ze zamowilam sa maly ten materac dla Lemona wiec jest na sprzedaz :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...