Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

Dla osób kompletujących wyprawki może przyda się informacja, że moje szarpaki są teraz tańsze o 10 zł oraz do kolejnych 12 zamówień daję gratis mały czarny szarpaczek :) szczegóły tutaj: http://www.dogomania.com/forum/topic/97225-sprzedamoddamkupi%C4%99-psie-akcesoria/?p=15807622

 

Liczba szarpaków ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ja mam ten sam problem :P Nie mogę nic do Was wysłać. Trochę wyczyściłam skrzynkę, ale jeśli ktoś nadal miałby problem z wysłaniem wiadomości, to bardzo proszę o maila na amber @ mgdd [kropka] pl - z dopiskiem "Dogomania".

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ja mam ten sam problem :P Nie mogę nic do Was wysłać. Trochę wyczyściłam skrzynkę, ale jeśli ktoś nadal miałby problem z wysłaniem wiadomości, to bardzo proszę o maila na amber @ mgdd [kropka] pl - z dopiskiem "Dogomania".

Wysłałam maila.

Link to comment
Share on other sites

Skyy nie jest to taki głupi pomysł ;) ja bym na to nie wpadła a może się sprawdzić :)

Pomysl najgłupszy z możliwych raczej. Gryzaki dla dzieci sa przeznaczone do dziumania dziąslami i ze znacznie mniejszą sila. Te do mrożenia sa wypelnione płynem. 

Szczeniak zalatwi to w ciagu 10 sekund. A płynu się napije...

Link to comment
Share on other sites

Pomysl najgłupszy z możliwych raczej. Gryzaki dla dzieci sa przeznaczone do dziumania dziąslami i ze znacznie mniejszą sila. Te do mrożenia sa wypelnione płynem. 

Szczeniak zalatwi to w ciagu 10 sekund. A płynu się napije...

 

Droga isabelle301, w większości gryzaków do mrożenia dla niemowląt, płyn, którym są wypełnione owe gryzaki jest woda destylyzowana a więc jest w zupełności bezpieczna - dla dzieci jak i również dla psów.

Jeżeli dany gryzak wypełniony jest płynem innym, niż woda destylyzowana, producent podaje taką informację na opakowaniu produktu. Wystarczy znaleźć, przeczytać i ewentualnie zadecydować się o kupnie lub też i nie. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gryzaki dla dzieci nie powinny zawierać toksycznych płynów, w końcu są przeznaczone DLA DZIECI! Może i dziecko zabawki nie przegryzie, ale przypadki chodzą po ludziach, gryzak może się zepsuć, a producent na pewno wolałby uniknąć odpowiadania za zatrucie dziecka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześc.

Jestem tu nowa, pisze bo za dwa dni (w piątek rano) pojawi się u mnie mała suczka, trzy miesięczna kundelka Lucyna. Mieszaniec Cocker Spaniela.

Przygotowuję się na jej przybycie, to mój pierwszy w życiu pies wiec stres jest na wysokim poziomie.

W tej chwili mam dla niej:

legowisko które zrobiłam sama (wiem że szczenie może zeżreć swoje posłanko z prędkością światła więc na razie nie inwestowałam w królewskie łoże, zresztą mała i tak będzie spała z nami w łóżku)

kość do gryzienia, taka biała z kolorowymi końcami

szarpak

smycz

linka treningowa (kawał sznura z Castoramy)

karma (mała ilość na spróbowanie)

smaczki

dwie miseczki

zamówiłam też maskotki, ale jeszcze nie przyszły do mnie z allegro

 

Jutro idę kupić:

obrożę

Konga

kliker

jakiś gryzak gumowy

koniecznie gwizdek (bo ja nie umiem gwizdać, a już całkiem mi to nie wychodzi w zimie).

 

Z pracy mam do podprowadzenia podkłady na siusianie

I teraz kochani, proszę o rady. Co jeszcze? Oprócz klatki, ja nie chcę klatki.

 

P.S chciała bym pokazać Wam zdjęcie legowiska, ale nie potrafię go tutaj dodać :(

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie chcesz klatki? Nie masz na nią miejsca czy jakieś inne powody? Klatka może być na prawdę fajnym rozwiązaniem, to takie miejsce gdzie pies się wycisza, śpi po spacerze, gryzie sobie tam gryzaki czy po prostu idzie jak chce sobie od wszystkich odpocząć :) Klatka nie musi być zamknięta jak pies się już przyzwyczai, ale przy szczeniaku jest pomocna do nauki zostawania samemu w domu ;)

Link to comment
Share on other sites

AgLusiu - nie zapomnij o grzechotce i smoczku, gdyż to jeszcze psie dziecko... Żartuję, bo sprawiłaś suczce prawdziwie królewską wyprawkę. No i co do klatki - mądra dziewczynka. Pomyśl jeszcze o BARF-ie, albo o jedzeniu domowym, a nie o psich fast foodach. To jest dla psa ważniejsze niż legowisko, gryzaczki, smaczki i szarpaczki. I od początku nastawiaj się nie na szczanie i sranie na dywanie - czy na innych podkładach - przez sucz, tylko od początku ucz ją załatwiania się na dworze. A tu najlepszą metodą jest stałe manie szczeniaka na oku: jak tylko zacznie się kręcic i zbierać do kucania - suczkę pod pachę i biegiem na dwór. Jest to uciążliwe i absorbujące, ale opłaca się na dłuższą metę - i dla Ciebie, i dla psa, czyli suki.

Link to comment
Share on other sites

vege, szczerze mówiąc nie brałam pod uwagę klatki...

Kwestia miejsca w mieszkaniu to jedno, mieszkam w kawalerce :) ale to nie taki problem...

A czy możesz mi polecić jakieś klatki które nie kosztują fortunę? Co chwile rzucają mi się w oczy kannelówki, ale nie zapoznałam się jeszcze z tematem.

Link to comment
Share on other sites

vege,

szczerze mówiąc nie brałam pod uwagę klatki...

Kwestia miejsca w mieszkaniu to jedno, mieszkam w kawalerce :) ale to nie taki problem...

A czy możesz mi polecić jakieś klatki które nie kosztują fortunę? Co chwile rzucają mi się w oczy kannelówki, ale nie zapoznałam się jeszcze z tematem.

Link to comment
Share on other sites

Ryss,

oczywiście że nastawiam się na sikanie na dworze, jednak z tego co tu wyczytałam czesto jest tak że mały pies sygnalizuje swoją potrzebę staniem pod drzwiami i gapieniem się na nie. Ciężko to zaobserwować czy usłyszeć kiedy się śpi, lub pod nieobecność w domu. Niestety nie mogę wziąć mięsiąca urlopu żeby nauczyć psa sikania. I tak już wzięłam jeden dzień na żądanie żeby mieć trzy dni na zajęcie się nią...

Dzięki za odzew.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...