Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

oby to było nawet więcej niż dwójka :) Szykują się szczeniaczki w oby całej gromadce :) A że ja jestem świrnięta na punkcie obróżek, smyczek, zabaweczek i wszystkiego co moim psom naprawde nie potrzebne a mi poprawia humor, to mam takie wrażenie, że szczeniaki pójdą do nowych domków wyposarzone w wyprawke taką, że właściciele sami nie będą wiedzieć, co mają z tym zrobić haha :D no ale jak mam się powstrzymać, kiedy tyle fajnych rezczy jest oferowane w necie?
a szczeniaki to labradory :))

Link to comment
Share on other sites

Powiedziałąbym, ale jeszcze mi nie przyszło potwierdzenie ze związku o uznaniu przydomka więc... cierpliwie czekam :x chociaż na stronie FCI już jest, więc jestem dobrej myśli :)
Ale napewno będę tu częstym gościem " żaląc" się co już małym buraczkom kupiłam :D

Link to comment
Share on other sites

Też czekolada z Bellatrix. Za jakieś 2 tyg się urodzą i już się nie mogę doczekać, bo już rok czekam :) Wcześniej miałam czarnego (a jak go kupowałam, to było baardzo mało czekolad) i postanowiłam, że następny lab tylko czekoladowy. Z resztą chyba bym już nie chciała czarnego, za bardzo przypominałby mi Andego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kesencja']Czekoladowy lab :loveu:
Ja zrobiłam dziś ok 17 przelew, ale paczkę z zooplusa będę mieć dopiero w czwartek/piątek, bo dopiero wtedy będę mogła odebrać :(
Już nie mogę się doczekać :loveu:[/QUOTE]
Te czekoladowe noski :loveu: Teraz po roku będzie mi dziwnie się znowu przyzwyczaić do długiego pyszczka :lol:
A co zamówiłaś? :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000]1. Puppy Kong Goodie Bone[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]2. Piłka ROGZ Grinz[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]3. Kong Snugga Wubba
4. Bonce-n-Play
5. Kong Wubba Friend (L) (zając:-D)
6. Piłka Crackle Ball
7. I żeby dopchać zamówienie, piłka-jeżyk(najlepszy zakup!)[/COLOR][/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja już na kilka miesięcy spokój...
Teraz odkładam kasę na foresto, klatkę, pierwszą karmę, żeby nie mieć dużych wydatków na raz. Legowiska nie kupuję, jedynie materac do klatki/kocyk. No i chyba tyle... No i na szczepienia, ale to wiadome.

Link to comment
Share on other sites

[b]Ania :)[/b] , ja mam czekoladkę i biszkopta więc czarnuszka mi jeszcze brakuje ;) Następny będzie czarnuch :) Chyba, że jakaś czekoladka mnie kupi i zostanie... ale nie ma jej w planach :D Znajoma ma suczke z bellatrix z tym, że biszkopta, bardzo ładna dziewczynka, chociaż samych hodowców nie znam :)

[b]Kasencja[/b], [b]Skyy[/b] a wy ile jeszcze na swojego malucha musicie poczekać?

Link to comment
Share on other sites

Ja panuję zakupić szczeniaczka na zimę/wiosnę, czyli jeszcze z rok muszę czekać. Jestem w fazie zwątpienia, czy dobre wybrałam rasę, ale na pewno w takich okolicach chce mieć szczeniora. Jak będę mieć całą kasę, tak gdzieś w grudniu, to wtedy będę się już na 100% umawiać z hodowcami.

Link to comment
Share on other sites

[b]kasencja[/b] bardzo dobre masz podejście. nie sposób kupić psa i wtedy obudzić się z ręką w ... a kupienie psa nieodpowiedniej rasy to już wogóle przekleństwo... potem zamiast przyjemności z posiadania " właściwego dla nas" psa jest żywot z psiakiem który do nas nie pasuje...
a na jaką rase narazie się nastawiasz jeśli mogę zapytać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aegyo'][B]Ania :)[/B] , ja mam czekoladkę i biszkopta więc czarnuszka mi jeszcze brakuje ;) Następny będzie czarnuch :) Chyba, że jakaś czekoladka mnie kupi i zostanie... ale nie ma jej w planach :D Znajoma ma suczke z bellatrix z tym, że biszkopta, bardzo ładna dziewczynka, chociaż samych hodowców nie znam :)
[/QUOTE]
Podeślij swoich pociech jakieś zdjęcia, z chęcią zobaczę cuda :) (tu lub na pw). Ja nigdy nie chciałam biszkopta, podobają mi się, ale jakoś najbardziej urzekają mnie czarne i czekolady :) A skąd jesteście?

Teraz muszę porozglądać się za obróżkami i smyczami :) Tylko kurczę, ktoś mi powie ile ma mały labek mniej więcej w szyjce? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wyżeł weimarski ukradł moje serce, jednak zastanawiam się też teraz nad whippetem. Weimar jest dla mnie idealny, ale whippet też pasuje od mojego stylu życia, dodatkowo whippet jest mniejszy i mniej waży. Utrzymanie wyżła jest może troszkę większe niż whippeta, przynajmniej tak wynika z moich obliczeń. Szczególnie, że mniejszy pies lepiej "pasuje" do mieszkania, niż taki weimar. No i zaczynam się bać, że instynkt łowiecki, który chce w nim pielęgnować, może obudzić się w najmniej oczekiwanym momencie podczas spaceru po mieście i będzie kłopot. Wyżła na pewno będę kiedyś mieć, jeśli nie teraz, to jako drugiego psa, dlatego zastanawiam się, czy nie lepiej się z nim wstrzymać. Poza tym weimary lubią dominować, whippety już nie tak bardzo, choć z nimi jest problem z psychiką, ale jak się dobrze wybierze hodowlę, to może będzie OK :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ania :)[/B] szczerze mówiąc, mnie biszkopty też się nie podobają haha chyba, że u kogoś, ale sama bym już biszkopta nie kupiła. Mój jest bardziej fox red niż biszkopt. Jak swojej kupowałam pierwsze obróżki to kupiłam u taks 2cm szerokości, miękkie z regulacją najmniejszy obwód 30 cm i każda obróżka o 3 cm większa ;) oczywiście, jak się je powiększyło to i ta najmniejsza na długo starczała, a że wziełam żywe kolory ( żółty, zielony i różowy) to szybko się brudziły więc często jej zmieniałam ;)

[B]kasencja,[/B] napewno na dużego psa więcej kosztuje jedzenie i odrobaczanie, nie ma co się oszukiwać. Na dwa labradory i kota wydałam dwa dni temu 115 zł na odrobaczenie... więc jednak się to czuje ;) Jakoś do tej pory nie przemawiały do mnie małe psy... ale kiedyś napewno kupie sobie pudla :) Ale nie jako jedynego psa, tylko jako drugiego etc.
Co do whippetów, to właśnie kwestia tych charakterów... najważniejsze żeby wybrać szczeniaka, który będzie miał w miare najstabilniejszy charakter. Mnie się z wyżłów podobają wyżły węgierskie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...