Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

Chcę sobie tylko wmówić, że przy następnym psie kupię mniej od Skyy. Bo zaczynam się obawiać iż poszaleję więcej niż ona. Pomyślcie ile zabawek i Bóg wie czego jeszcze wyjdzie na rynek w ciągu najbliższych 5-6 lat. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Chcę sobie tylko wmówić, że przy następnym psie kupię mniej od Skyy. Bo zaczynam się obawiać iż poszaleję więcej niż ona. Pomyślcie ile zabawek i Bóg wie czego jeszcze wyjdzie na rynek w ciągu najbliższych 5-6 lat. :evil_lol:[/QUOTE]

Taa wmawiaj sobie :eviltong:

[quote name='Gezowa']... czy tylko ja przystaję na 3 piłkach, szarpakach, dwóch-trzech gryzaczkach, obroży, smyczy, klatce i karmie? :lol:[/QUOTE]

chyba tak :evil_lol:


Ja mam na razie podstawę :cool3: właściwy szał zakupowy będzie jak bd mieć pewność że urodził się dla mnie maluch :loveu:

Edited by xxxkaluniaxxx
Link to comment
Share on other sites

Tak podczytuję wątek i własnym oczom nie wierzę :D Gdy Viki do nas trafiła, nie mieliśmy nic, oprócz starej obróżki i smyczy od kocich szelek, bo nie wiedzieliśmy, czy w ogóle wrócimy z jakimś psem. A później sprintem do zoologa po drugiej stronie ulicy :evil_lol:

Ale na szczeniora pewnie będę się intensywnie przygotowywać. Na razie zbieram kasę na ewentualnego przyszłego członka rodziny :D

Link to comment
Share on other sites

Też zakupiłam za dużą klatkę - wydawała mi się dość porządna, materiałowa, rozłożyłam prawie na środku pokoju, wyłożyłam materacykiem... a pies po zabraniu go ze schroniska przez pierwsze dni spał na starej, szorstkiej wycieraczce pod drzwiami w przedpokoju. Byłam w szoku ;)

Link to comment
Share on other sites

Młody do klatki wszedł od razu jak ją zobaczył, kilkadziesiąt minut po przybyciu do nas. Poleżał w niej chwilę, zobaczył co ciekawego jest w środku i wyszedł. Później miał okres leżenia na klatce, następnie przez pewien czas nie leżał w/na niej wcale. Teraz znów klatka jest lubiana, aczkolwiek w czasie upałów woli się wyłożyć na chłodniejszej podłodze. ;)

Młodemu kupiłam klatkę materiałową, jednak dla następnego czworonoga z pewnością zdecyduję się na metalową. O dziwo sam materiał nie ucierpiał, ale wszystkie drzwiczki w naszej klatce są na zamek błyskawiczny, więc w czasie nauki "klatkowania", gdy Młody drapał w zamek on się rozpinał. I psisko cieszyło się przedwczesną wolnością... Właściwie to jedyny jej minus.

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej! Dziewczyny, nie przesadzajcie. Moja aktualna wyprawka szczenięca nie jest wcale taka duża - dwie obroże, smycz (skompletowane), Kong Puppy, szarpak polarowy (jeden oddałam starszej suce). Teraz po prostu dojdzie kilka kolejnych "gratów" - wspominane obroża ze smyczą z Pawsitive (odkupione!), Wubba Squeaking, Hol-ee Roller, Grinz Ball.
Jeszcze rok! :cool3:


[quote name='Rosiczka']Rozpuszczony będzie maluch, rozpuszczony [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]

Właśnie sobie to uświadomiłam. Oops! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]

Edited by Skyy
Link to comment
Share on other sites

Pfff, to mój zabiedziony będzie chodził w rzeczach po starszym bracie :evil_lol: Mam tyyyyyle pięknych obróżek z Ejdenowego szczenięctwa... idealne, 1cm, 1,5cm, nawet 2 się trafi i 2,5 :diabloti: Takie niesamowite z limitowanej edycji z sieciowego zoologa... :evil_lol:

W lipcu w końcu zacznę trochę ogarniać temat, ale pewnie ażurkiem i tak będą się dzielić :lol: Tak bardzo problemy, temat służący jaraniu się pieskami, których nie ma nawet jeszcze na świecie :loveu: Uwielbiam to! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Tak bardzo problemy, temat służący jaraniu się pieskami, których nie ma nawet jeszcze na świecie :loveu:[/QUOTE]

A tam! Nie ma nic lepszego niż grupowe podniecanie się w tych sprawach! Uważam, że ten okres PRZED jest jednym z najfajniejszym, właśnie przez to planowanie, dowiadywanie się, kupowanie.
Oh, byleby się hodowca nie dowiedział bo jeszcze stwierdzi, że oszalałam i nie będzie chciał mi pharosia sprzedać! :mad:

Link to comment
Share on other sites

A u mnie na osiedlu otworzył się nowy zoologiczny :cool3: .Na początek dają duże rabaty ,zabawkę dla pieska przy zakupach itp. Najbardziej mnie zaszokowało jak zobaczyłam tam transporter taki plastikowy z metalową kratką za niecałe 50zl i do tego kocyk gratis ;) ,o tyle fajnie z tym transporterem że rozpina się i można takie turystyczne spanie dla pieska zrobić z tym kocykiem .

Link to comment
Share on other sites

Chyba wiem o co chodzi, mam taki dla kotów. Nasz można rozłożyć na 3 części (wyciągana kratka i odpinana góra), łatwo się go myje. Widziałam też takie bez odpinanej góry i nie wyobrażam sobie tego dokładnie umyć, bo próbowałam bez ściągania i tylko się namęczyłam, aż odpięłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']A tam! Nie ma nic lepszego niż grupowe podniecanie się w tych sprawach! Uważam, że ten okres PRZED jest jednym z najfajniejszym, właśnie przez to planowanie, dowiadywanie się, kupowanie. [/QUOTE]

Za to okres PO to ciężka praca, masa poświęceń i powtarzanie "na co mi to było" - uroki wychowywania szczeniaczka ;) A przynajmniej tak mi się wydaje, szczeniaka nie miałam, ale z dorosłym poschroniskowym psem przeżyłam kilka ciężkich chwil tuż po jego przygarnięciu, także trzeba się przygotować na wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Maghda[/B], staram się powoli uświadamiać w tym, że PO to dopiero będzie "jazda". :evil_lol:


...i wyprawka. Dwie obroże i smycz z Plaffy, szarpak polarowy oraz Kong Puppy.

[IMG]http://i58.tinypic.com/x115k6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...