Jump to content
Dogomania

Bezdomniaki makowskie(Mazowsze)


Recommended Posts

Wracamy do codzienności.

Spacer z Bliss i z Rudzikiem, który teraz już codziennie towarzyszy nam o poranku w obchodzie.  NIestety, telefony nie dzwonią :(, @@ nie przychodzą. Będę musiała spróbować namówić Panią, która od początku ma go pod swoją opieką, żeby na Sylwestra, zabrała go do domu. Może na petardy, zareagować paniczna ucieczka - jak wiele psów :(. Ja niestety, nie będe mogła tego zrobić, bo w domu będzie jeszcze i Max.

Mattilu, idę wysłać Ci numerek ;) - dziękuję w imieniu Rudzika :)

Link to comment
Share on other sites

Poświątecznie i mroźno. Na spacerze spotkałam Rudzika (nikt nie dzwonił z ogłoszeń :( ). Collara i niby Spaniela - domnego inaczej. Ponieważ byłam z Maxem, trzymali się na dystans. Odprowadziłam Maxa do domu i wyszłam do bezdomniaków z jedzeniem. Tylko Spaniel był nim zainteresowany. Rudzik i Collar, wyraźnie chcieli iść ze mną do domu, tam gdzie ciepło ......:(

Link to comment
Share on other sites

Przekleję z wątku mestudio bo to "wasz" kierunek:

 

Przepraszam,że tu się zjawiam,ale nie wiem gdzie powinnam...Oto sprawa:

ttp://demotywatory.pl/4436071/Przywiaz ... mego-konca

---------------------------------------------------------------------------------

Na świeżym grobie leży piesek.Mały,brązowy....

Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna pomoc

Może tu na dogo jest ktoś z tamtych okolic?Znacie kogoś może?On na grobie leży już ok.tygodnia...Przechodząca osoba,która zrobiła zdjęcia dała psu parówki...Znacie kogoś? Nawet nie wiem gdzie jest ten Pułtusk-sorry..To jest mazowieckie...

Ela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...