Jump to content
Dogomania

IV "Śląski" Zlot Dogomaniaków - ZAPRASZAMY!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karilka']Przy ilości psów, lepiej, żeby było po 6 osób w domkach. Wypada tak po 2 na łeb a 12 psów w jednym domku to już ścisk. Wtedy może jakoś łatwiej będzie dokoptować tych "parodniowców":lol:[/QUOTE]

Ja mam aktualnie 8.......

Link to comment
Share on other sites

OŻYŁAM! :lol:

[quote name='Culineo']w tamtym roku było mistrzostwo świata, wszyscy ludzie i psy w jednym pokoju i żadnej spiny, ani żadnego dźwieku,
a było nas tam ze 25 osób i 30 piesów :D[/QUOTE]
:loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='ulvhedinn']Ja mam aktualnie 8.......[/QUOTE]
Ulv, wszystko cacy, ale ja jednak mam nadzieję, że do zlotu stopnieje trochę liczba Twoich podopiecznych, bo z taką ilością będzie lekki sajgon

[quote name='Avaloth']Wychodzi na to, że nas kilkudniówek będzie tyle że się nie zmieścimy w tych 2 domkach :D Chyba że by wziąć jeden dodatkowy domek an te 3-4 dni, tylko czy ogarniemy jakiś wspólny termin? dla mnie w grę wchodzi tylko weekend plus dwa dni (czwartek-niedziela lub piątek-poniedziałek).[/QUOTE]
RÓBTA CO CHCETA, ja nie wynajmuję na siebie kolejnego domku, bo na 100% nie wszyscy przyjadą w tym samym terminie, no a poza tym koszty :) jeżeli chcecie się w to babrać to droga wolna

[quote name='Fauka']Hej hej! Też bym chciała dołączyć, wcisnąć się do domku z Olkiem i resztą składu :loveu:[/QUOTE]
czyli zapisywać, tak? :D

[quote name='Bewarka']Ja się potwierdzam.[/QUOTE]
:loveu:

[quote name='Karilka']ja też się potwierdzę - kiedy można się spodziewać nr konta?[/QUOTE]
:loveu:


W pierwszym poście zaszło kilka zmian, Talia, jej TŻ oraz Rumi odpadli, być może z Tepes i Weroni przyjedzie Adrian, ale to też jest jeszcze pod wielkim znakiem zapytania.
Co do ilości domków to teraz już są 3, bo w 2 nie byłoby możliwości normalnego ulokowania wszystkich psów, więc minimum potrzeba 18 osób. Ja od razu mówię, że jeśli do końca czerwca (czyli tak jak było założone od samego początku) nie zbierze się na tyle chętnych, to rezygnuje z organizacji, za dużo pierniczenia jest z prośbami i groźbami, a mam też inne problemy na głowie i nie jestem w stanie do każdego oddzielnie pisać i prosić o potwierdzenie, albo szukać miliona innych osób chętnych na wyjazd ;)

[B]Rinuś[/B], czy Ciebie w takim razie mam zapisać na kilka dni? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
Ja od razu mówię, że jeśli do końca czerwca (czyli tak jak było założone od samego początku) nie zbierze się na tyle chętnych, to rezygnuje z organizacji, za dużo pierniczenia jest z prośbami i groźbami, a mam też inne problemy na głowie i nie jestem w stanie do każdego oddzielnie pisać i prosić o potwierdzenie, albo szukać miliona innych osób chętnych na wyjazd ;)
[/QUOTE]

W związku z tym, że jak sama powiedziałaś jak nie zbiorą się osoby rezygnujesz my nie będziemy czekać na cud czy ktoś sie zapisze czy nie a mamy propozycję wyjazdu na ten termin i musielismy się zdecydować na juz czyli odpadają 4 osoby;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...