Jump to content
Dogomania

IV "Śląski" Zlot Dogomaniaków - ZAPRASZAMY!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='iskra_wroc']No i niestety muszę się wypisać - praca wzywa :([/QUOTE]
ojej :(

[quote name='asiak_kasia']ej ja tez bym chciała, tylko nie wiem jak bedziemy z kasą stać. No i mam mały rudy problemik, a mianowicie pieska, który kocha pieski i jednocześnie chce się bawić w śmierć. I nie wiem czy to dobry pomysł się tam do was pchać... :roll:[/QUOTE]
dostałam info od Ewki, żeby jednak Was zapisać, więc już lecę do pierwszego posta :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FredziaFredzia']Ile wyniosło by mnie jakbym przyjechała od 10 do 14 sierpnia? ;)[/QUOTE]
mysle, ze jakies 100zl, ale poki nie bedzie wiadome ile osob pojedzie, to nie jestem w stanie powiedziec na 100%, ale raczej na pewno nie wyjdzie drozej :)

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to, że nas kilkudniówek będzie tyle że się nie zmieścimy w tych 2 domkach :D Chyba że by wziąć jeden dodatkowy domek an te 3-4 dni, tylko czy ogarniemy jakiś wspólny termin? dla mnie w grę wchodzi tylko weekend plus dwa dni (czwartek-niedziela lub piątek-poniedziałek).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Wychodzi na to, że nas kilkudniówek będzie tyle że się nie zmieścimy w tych 2 domkach :D Chyba że by wziąć jeden dodatkowy domek an te 3-4 dni, tylko czy ogarniemy jakiś wspólny termin? dla mnie w grę wchodzi tylko weekend plus dwa dni (czwartek-niedziela lub piątek-poniedziałek).[/QUOTE]
Jest to jakiś pomysł jednak. A ośrodek będzie zamknięty czy jak to wygląda? te domki i tak i tak będa wolne stały czy ktoś inny "obcy" może sobie je wynająć?
Jeśli złoży się akurat termin to można o tym pomyśleć, myślałam też żeby wpaść na piątek- poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']
Ośrodek jest ogrodzony, ale ma dużo domków i [B]reszta może być wynajęta przez innych ludzi [/B];)[/QUOTE]
Ogólnie nie widzi mi się jak na ośrodku są inni ludzie bo to się zawsze źle kończy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ale nie wiadomo, czy się pokryją te przyjazdy. Ja bym nie wynajmowała, wszak chodzi o zmniejszenie kosztów :diabloti:[/QUOTE]
No z drugiej strony tak, tylko jak przyjadą 4 dodatkowe osoby na raz, a Wy będziecie mieć już po 7 osób w 2 domkach, to nie widzę tego żeby się tam ulokować bezkonfliktowo z psami, i zmieścić ze spaniem xD

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Co do kilkudniowiczów[/B][/COLOR][/SIZE] to policzyliśmy po porstu jakby była pełna liczba osób i jak każdego wychodzi za dobę
czyli[SIZE=5][COLOR=#ff0000][B] jedna doba= 25 zł[/B][/COLOR][/SIZE] no i na ile dni poszczególna osoba jedzie tyle tam zapłaci;)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...