Jump to content
Dogomania

IV "Śląski" Zlot Dogomaniaków - ZAPRASZAMY!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='iskra_wroc']My też chcemy!!
Czyli Ruda Krystyna i jej człowiek ;][/QUOTE]
super! już zapisuje! :lol:
[quote name='ulvhedinn']Tak, mam trzy żuberki OPRÓCZ Pi :)

Zażarte okropnie ;)

[URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10174942_610051279083848_5959324296652137000_n.jpg[/URL]

A to Lila:
[URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10174986_610054152416894_3850367659810625039_n.jpg[/URL]

[URL]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1613929_610050152417294_5886698655873855915_n.jpg[/URL][/QUOTE]
Lila jest genialna :loveu:

[quote name='Bewarka']Oo są szanse na trzeci domek! :multi:[/QUOTE]
:multi: :multi: :multi:


[B]OBY TAK DALEJ! [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avaloth']Patisia ja raczej będę jechać na 3-4 dni, jeśli mi się uda ogarnąć samochód to przyjedziesz do Krakowa i Cię zabiorę :)[/QUOTE]

zobacze jak mi z tym kursem i pracą wyjdzie, a akurat daleko nei mam więc ewentualnie dojadę swoim autem bo to nie problem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Patisia ja raczej będę jechać na 3-4 dni, jeśli mi się uda ogarnąć samochód to przyjedziesz do Krakowa i Cię zabiorę :)[/QUOTE]

Ja razem z Avaloth będę na kilka dni :)
Ja + małe coś (jestem przed adopcją- ale do tego czasu na pewno coś będzie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Ja razem z Avaloth będę na kilka dni :)
Ja + małe coś (jestem przed adopcją- ale do tego czasu na pewno coś będzie).[/QUOTE]
oki, Ciebie i Iśke wrzucam w takim razie na listę "kilkudniowych dodatków", co do ceny dogadamy się za jakiś czas, gdy już będzie więcej szczegółów domkowo-miejscowych, dobrze? :lol:

[quote name='anka11']Ludu, trzeba powoli zaczac sie zastanawiac jak podzielimy sie w domkach(bo tu moga byc problemy) i wplacac powoli kase :>[/QUOTE]
TAK TAK TAK!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']baner moim zdaniem niepotrzebny bo i tak dogo nie zyje zbytnio :D lepiej jakbyscie sie chociaz potwierdzili - ci ktorzy tego jeszcze nie zrobili :P[/QUOTE]
TY PRZECIWKO MNIE??? :< moim zdaniem banner potrzebny, bo jednak się tam wypowiadacie w galeriach i innych takich, więc czemu nie? no i przy okazji każdy może chociaż w jednym miejscu wrzucić linka do wątku i na pewno ktoś się zainteresuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...