Jump to content
Dogomania

IV "Śląski" Zlot Dogomaniaków - ZAPRASZAMY!


polciuaa

Recommended Posts

Dobra, rok temu wyszło gunwo, ale w tym roku już się tak łatwo nie poddam :> Żeby tradycji stało się zadość, znów uderzamy na Siewierz! teren taki znany, gaśnice takie swojskie, rondo takie bezpieczne :loveu:

[COLOR=#008000][B]Dla niewtajemniczonych:
[/B][/COLOR][COLOR=#000000]Zlot to miejsce, gdzie każdy może przyjechać z psem (lub też bez), wyluzować się i poznać innych dogomaniaków. Tak w skrócie oczywiście. ZLOT TO NIE OBÓZ! Nie ma tu zajęć zorganizowanych, są wspólne spacery i ogniska, ale tylko jeśli ktoś ma na to ochotę, generalnie "każdy sobie rzepkę skrobie". Nie chce wysłuchiwać jęków, że miało być inaczej, bo powyrywam nóżki, rączki, języki i wydłubię oczka [/COLOR]:p nie żartuje, a Panów mogę dodatkowo wykastrować :diabloti::diabloti:

[SIZE=3][B][COLOR=#008000]Miejsce i termin:[/COLOR][/B][/SIZE]
Tak jak już wspomniałam, wracamy do Siewierza, gdzie odbył się I i III śląski zlot, tam nas już znajo i kochajo :loveu: Zaklepałam dwa domki, od [B][COLOR=#000000]10 do 20[/COLOR][/B] [B]sierpnia,[/B] jeśli w miarę szybko zbierze się więcej chętnych pewnie uda się zarezerwować jeszcze jeden domek. Strona ośrodka: [URL="http://www.zajazdlesny.pl"]www.zajazdlesny.pl[/URL] [COLOR=#000000]Gdyby to kogoś interesowało to w domku jest jedna 2 osobowa kanapa i 4 łóżka pojedyncze. ;)[/COLOR]

[COLOR=#008000][SIZE=3][B]Cena: [/B][/SIZE][/COLOR]
Udało mi się uzyskać malutki rabat na wynajem i tym sposobem, za dobę w 6 osobowym domku zapłacimy 140zł, proponuję w domku umieścić po 7 osób, wtedy koszt od osoby wyniesie równiutkie [B]200zł za cały pobyt[/B], jeśli jednak w domku będzie tylko 6 osób, koszt automatycznie wzrośnie do 234zł, a ze względu na to, że dla nas (burżuazyjnych biedaków) 34zł to około 14 piw :evil_lol: wolałabym jednak żeby było po 7 osób w jednym domku :razz: Oczywiście będzie jeszcze trzeba zapłacić kaucję, ale póki co nie ustaliłam z właścicielką konkretnej ceny, na dniach się dowiem i dam znać, kaucja oczywiście zostanie zwrócona po zlocie, o ile nikt nic nie rozpier.. no :D
[B]DO KOŃCA CZERWCA PROSZĘ O 100% POTWIERDZENIE SWOJEJ OBECNOŚCI I WPŁACENIE CAŁOŚCI KASKI! [/B]bez marudzenia!

[SIZE=3][COLOR=#008000][B]Info dla każdego, kto zabiera psa: [/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000]- właściciel musi w pełni panować nad swoim czworonogiem, mieć nad nim 100% kontrolę, [/COLOR]
[COLOR=#000000]- pies nie może być agresywny w stosunku do innych ludzi i psów (z tym że tutaj różnie może być, wiadomo, rzadko który pies bywał w tak licznej 'sforze', spięcia mogą się zdarzyć), [/COLOR]
[COLOR=#000000]- właściciel powinien posiadać kaganiec oraz zapasową obrożę i smycz dla swojego pupila,[/COLOR]
[COLOR=#000000]- właściciel jest zobowiązany sprzątać nieczystości po swoim psie, [/COLOR]
[COLOR=#000000]- podsumowując: właściciel w pełni odpowiada za swojego czworonoga.

[/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=2][B]Lista chętnych: [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000]
1. [B]JA[/B] + Dulek (mały frajer w typie pona) [I]Olkusz[/I]
2. [B](anka11)[/B] [B]MAMA[/B] :loveu: + Wenuśki (duże gunwo w typie gunwa) [I]Wrocław
[/I]3. [/COLOR]:loveu:[COLOR=#000000][B]Ciocia Szuja Culineo [/B][/COLOR]:loveu: + morderec Shark (sznaucer olbrzym)[I] Żagań[/I]
4. [COLOR=#000000]Fauka + blabladorek [/COLOR][I]Łódź[/I][COLOR=#000000] [/COLOR]
5. [B]Olek[/B] + Kaja (stara jak świat) i Lucas (ON) [I]Gliwice[/I]
6. Babcia Ulv + stadko [I]Wrocław[/I]
7. [B]Karilka[/B][COLOR=#000000] + Vuko + coś???[/COLOR]
8. IzabelaB + Maksymilian :loveu: [I]Katowice[/I]
9. [B]dog 1 9 3[/B] + zajebisty (taa, jassssne) foks Jupi [I]Bytóm[/I]
10. Bartiśkowa + Zeusek (niuf) [I]Jaworzno[/I]
11.
12. [COLOR=#000000]
13. [/COLOR][COLOR=#000000]
14. [/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR]15.
16.
17.
18.

[B][COLOR=#008000]"Kilkudniowe dodatki":[/COLOR]
[/B]1. [COLOR=#000000]Avaloth + Krów (w typie ONa) [/COLOR][I]Kraków
[/I]2. paoiii + małe coś [I]Kraków
[/I]
[B]Legenda: [/B][COLOR=#000000]
[/COLOR][B]pogrubione[/B]- potwierdzone
[COLOR=#ff8c00][B]pogrubione[/B][/COLOR]- zapłacona całość

[CENTER][COLOR=#008000][B][SIZE=4]ZAPRASZAMY!!! [/SIZE][/B][/COLOR]
[SIZE=4][B]Ps: pijesz? pij z głową! rzygającym po nocach na terenie ośrodka mówimy stanowcze NIE! [/B]:evil_lol:[/SIZE][/CENTER]

Edited by dogomanka_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na ten moment się piszę na wbicie do Was na jakieś 4 dni (jakiś pt-pon czy coś żeby weekend zahaczyć). Z pieskiem, jak tylko samochód mi się uda załatwić i jego stawy będą żyć...
A może do czerwca mi się uda ustawić tak, żeby być na całym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Na ten moment się piszę na wbicie do Was na jakieś 4 dni (jakiś pt-pon czy coś żeby weekend zahaczyć). Z pieskiem, jak tylko samochód mi się uda załatwić i jego stawy będą żyć...
A może do czerwca mi się uda ustawić tak, żeby być na całym ;)[/QUOTE]
oki, to ja już Cię zapisuje i mam nadzieję, że uda Ci się całość ogarnąć :lol: i nareszcie będę miała szansę poznać Krówa :loveu:

[quote name='dog193']Nie wiem, dlaczego dog193 + zajebisty foks nie są jeszcze zapisani.[/QUOTE]
już Cię zapisuje! :>

[quote name='Bewarka']To ja też, ale jeszcze nie powiedzam i nie wiem co z Piesełem ;)[/QUOTE]
okiiii :D

[quote name='Bartiśkowa_']Wstępnie zapisuję się i ja, czyly Bartiśkowa + aniołek Zeus
ale wolne muszę uzgodnić :)[/QUOTE]
no to uzgadniaj wolne, musisz jechać, tym razem zacznę robić zakłady w bitwie o kołdrę :lol:
NO I ŁUKASZA MASZ ZABRAĆ! :D

[quote name='Bewarka']A jak ją mamunia nie puści ze mną? Poza tym ona już z rok jak śpi w pokoju sama, będzie trzeba udostępnić dla niej łazienke na noc xD [B]ale przynajmniej jest wyciachana![/B][/QUOTE]
ufka! :roll: :lol:

Edited by dogomanka_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']haha Isia z PIESKIEM to brzmi jakby to bylo jakies male gunwo :D wiecej ludu, zapisywac sie rach ciach ciach![/QUOTE]
No przecież malutki i kochany jest, o co Ci chodzi :loveu:

Swoją drogą do tego czasu to on też bez dżąder może być...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_'][COLOR=#000000]
9. [B]dog 1 9 3[/B] + zajebisty (taa, jassssne) foks Jupi [I]Bytóm[/I]
[/COLOR][/QUOTE]

Co to ma niby być? Pożegnaj się z moim samochodem! Nie podwiozę cię nawet do Biedronki, o.

I jestem z Bytomia, nie Bytómia ciole :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...