Jump to content
Dogomania

Gru&Tofik


Vailet

Recommended Posts

Dziekujemy <3 filmik z treningu kiedys wstawialam, a ze startow niby mam, ale slabej jakosci i nie na moim telefonie, nie mam jak go wyslac na moj bo chyba za duzy rozmiar i wysyla sie do polowy.. Nastepnym razem nagram aparatem i wstawie na pewno :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze, Tofik będzie miał jutro niestety usunicie większości zębów, ma już je tak zepsute, że nie ma co dalej na siłę ich ratować i  ściągać z nich kamień co trzy miesiące, bo większość się już rusza. Więc będzie szczerbatym młodym dziadkiem

 

trzy zdjęcia z sesji w za dużych szelkach :P

 

4_zpsledunexy.jpg

 

3_zpsbnyvsnbk.jpg

 

9_zpswdtfhl6h.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tofik dwa dni temu skończył 7lat ;) noo szelki zdecydowanie nieprzemyslane. A szkoda bo gdyby ten polar byl chociaz o 1,5cm wezszy to bylyby naprawdę super.

Ja sie nie martwie jak sobie poradzi bez zebow, bo i tak nigdy ich nie uzywal :p a jak maja go bolec to lepiej zeby ich nie miał. Boje się samego zabiegu, narkozy, i tych pierwszych kilku dni, bo pewnie bedzie go boleć

Link to comment
Share on other sites

Nie no, z miny tego Twojego szczura wynika, że zajebiście mu się podobają szelaski. :P

Z jego stalej miny wynika, ze zycie mu sie zajebiscie podoba :D

Ooo to żeby mu język nie wypadł tak jak Joji :P
Szczury są wytrwałe i niepokonane więc se poradzi z samymi kłami :P

No, tak jak juz baton napisał, tofikowi zostaly tylko 4 kly :p ale juz sie calkowicie wybudzil, i nawet taki jakiś weselszy niz zwykle sie zrobil. Język jak narazie mu nie wypada, i mam nadzieje ze wypadac nie planuje :p
Link to comment
Share on other sites

Tak, 4, do tego to kły, wiec i tak nimi nie gryzie XD ale o dziwo je wiecej niz przed wyrwaniem, i jest w ogole taki jakis zywszy, wiec faktycznie musialy go mocno bolec. No i w koncu zagadka krwiozerczej miski zostala rozwiazana, bal sie dlatego, bo go zeby bolaly, pewnie myslal ze to przez złą moc miski : (

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...