Jump to content
Dogomania

Gru&Tofik


Vailet

Recommended Posts

W takim razie bym się decydowała na lustrzankę mimo wszystko, szkoda, że nie zarobię, ale lustrzanka za 300zł to nie majątek, dokupisz do tego jakiś gówniany obiektyw i na pewno będziesz bardziej zadowolona ze zdjęć niż z tego mojego Fuji. 

Sprawdzałam dziś jeszcze raz ceny tych aparatów i niektórzy dają licytację od 1zł za aparaty w o wiele lepszym stanie, więc jeśli się zdecydujesz to schodzę z ceny o połowę, a jeśli nie to wystawiam na allegro w licytacji od 5 dych, może się uda. :P

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w Agą w Oliwie obok owczarni, ii chyba nazwa nie wzięła się znikąd bo dwa wolno wychodzące owczarki trochę okroiły nasz spacerowy teren, nie chciałyśmy do nich podchodzić ze względu na troskę o ich życie, bo nasze zabijaki miały chyba chęć na soczystą owczaszynkę

A tu pierwsza sesyja z mojego nowego aparatu! :D

DSC_0103_zps4516ccf7.jpg

DSC_0097_zps12757043.jpg

DSC_0130_zps7aaa8eb9.jpg

DSC_0131_zps2cff82b4.jpg

Link to comment
Share on other sites

U mnie nie, jak rzucam tak, żeby dysk leciał krawędzią (zewnętrzną od psa) w dół, to ona wygnie grzbiet w łuk i i tak spada na tylne. 

Jak rzucam prosto to też lądowanie na tylnych, zawsze lądowania na tylnych, no chyba, że rzucam bardzo nisko nie dając jej się wybić w powietrze, ale co to za zabawa. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...