Jump to content
Dogomania

Mała TILA za TM:(


Ewa Marta

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ewa Marta']Tali powoli przyzwyczaja się do nowej rodziny. Następnego dnia po adopcji spotkała się z Bożenką i Asterkiem na spacerze i ruszyła do nich chcąc koniecznie wracać razem do domu, Państwo podjęłi decyzję, że zmienią narazie godziny spacerów, żeby sunia nie miała takich dylematów. Każdego dnia jest coraz lepiej, ale są jeszcze chwile, kiedy troszkę się boi. Mieszkala tylko z Bożenką i Asterkiem, teraz mieszka z pięcioma osobami w mniejszym mieszkaniu i musi się do tego przyzwyczaić. Na spacerach bawi się z innymi psiaczkami, ale szuka Asterka. Bożenka bardzo za nią tęskni, ale rozumie, że spotka się z nią dopiero po powrocie z urlopu. Jak powiedziała najważniejsza w tym jest Tali, a nie Ona.[/QUOTE] Proszę pozdrowić Panią Bożenkę i podziękować za opiekę nad psiakiem :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Tali zadomowila się już na dobre w DS:-) Rozrabia, skacze, podgryza domowników w zabawie i ciągle jest wesoła:-) Jedynie do męża czuje lekki dystans, ale zmniejsza się z każdym dniem. Przegryzła już jedną smycz, ale to wynik braku dyscypliny, bo wszyscy ją rozpieszczają. Poprosiłam o konsekwencję w jej wychowaniu, ale pewnie nic z tego nie będzie, bo rodzinka zakochana w Tali po uszy:-) Bawi się w domu piłeczką i gumowymi zabawkami, zaczyna łapać kijek na spacerach. Państwo są bardzo szczęśliwi, że mają taką pociechę w domu:-) My też jesteśmy szczęśliwe, że taki jej się trafił domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Ewuś, wysłałam Ci 24,50 zł z bazarku breloczkowego, który był na Tilę i Horacka.
Jeszcze będzie z bazarku dietetycznego, zrobię rozliczenie i do końca tygodnia Ci wyślę.

I nie chcę słyszeć słowa protestu :buzi:[/QUOTE]
Aniu, bardzo dziękujemy, ale przecież miałaś przepisać bazarek dietetyczny dla Horacka! Bardzo o to proszę! Jak tylko kwota z bazarku breloczkowego wpłynie na konto, potwierdzę i zapiszę na koncie Tili:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Moze juz czas na zmiane tytulu watku? Wszystko dobrze u Tali?[/QUOTE]

Zapomniałam zmienić tytuł:-) Już się poprawiłam:-) Tali rozrabia i cieszy się życiem. Jeszcze nie spotkala się z Bożenką, która wraca prawdopodobnie jutro. Jestem ciekawa ich spotkania po 2 tygodniach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Ewuś, wysłałam Ci 24,50 zł z bazarku breloczkowego, który był na Tilę i Horacka.
Jeszcze będzie z bazarku dietetycznego, zrobię rozliczenie i do końca tygodnia Ci wyślę.

I nie chcę słyszeć słowa protestu :buzi:[/QUOTE]
Melduję, że kasa dotarla na moje konto:-) Zaraz wpiszę 24,50 do rozliczeń Tili:-) Anuś, dzięki wielkie!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ewa Marta']Dostałam dzisiaj 200 zl z bazarku dietetycznego Ani Tygrysiczki na spłatę długów Tili:-) Anuś, bardzo dziękujemy!!! Postaram sie odnaleźć wątek bazarku i potwierdzić wpłatę:-) W rozliczenie Tili już wpisałam:-)[/QUOTE]

Bardzo dziekujemy!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Anuś, w nowym domku ma się na tyle dobrze, że kiedy ją odwiedziła Bożenka, przywitała się radośnie, ale wyjść z nią nie chciała. Jedyne "ale" jakie mam do domku, to, że zupełnie nie puszczają jej ze smyczy na spacerach. Bardzo dużo chodzą, nakładają jej flexi, ale boją się puścić ją na bezpiecznym podwórku, gdzie bawią się inne psiaki. Pracujemy nad tym teraz, bo Tila jest bardzo posłuszna i byłoby fajnie, gdyby mogła troszkę poganiać bez smyczy.

Link to comment
Share on other sites

No to Tiluchna już się całkiem zadomowiła, skoro z Bożenką wyjść nie chciała :) nowi Państwo potrzebują jeszcze troszkę czasu żeby przekonać się do puszczania Tili ze smyczy, ale pewnie już niedługo spróbują; mizianka dla Tili :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Dotarła do mnie dzisiaj bardzo smutna wiadomość o śmierci Tali - cudownej niespełna 4-letniej sunieczki. W styczniu pojawił się u Tali guz za uchem. Natychmiast została pokazana lekarzowi, okazało się jednak, że to galopujący nowotwór węzłów chłonnych. Ratowali ją jak mogli, ganiali do kilku lekarzy, żeby znaleźć jakiś ratunek. Niestety nie udało się:( Maleńka błyskawicznie poczuła się bardzo źle, straciła chęć do życia, apetyt. Dzisiaj w nocy zaczęła się strasznie dusić i Pan Darek zawiózł ją do kliniki, gdzie z weterynarzem podjęli decyzję o skróceniu jej cierpień i eutanazji:(

Żegnaj piękny promyczku, cudowna sunieczko. Byłaś bardzo kochana przez swoja rodzinę...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...