Jump to content
Dogomania

Mała TILA za TM:(


Ewa Marta

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam wspaniałe wiadomości z DT Tili:-) Sunieczka czuje się doskonale. Ma apetyt, pije wodę normalnie, na spacerach jest bardzo ożywiona, a w nocy.... przyszła do Bożenki do łóżka i przespała tam całą noc:-) Bożenka mówi, że wcale jej o to nie pytała, wskoczyła i zasnęła:-) Teraz są na spacerze, więc rozmowa była krótka. Spotkały się całą grupą z psami i Tila (jednak nazywana w DT Orką) znakomicie się w tej grupie odnajduje! Prawdopodobnie wreszcie czuje się lepiej, ulżyło jej i zaczyna żyć tak, jak powinna:-) Teraz ma czas na całkowite dojście do siebie, sterylki nie musimy robić na CITO, więc wszystko odbędzie się tak, żeby było jak najlepiej dla niej. Za jakieś 2 tygodnie zrobimy ponowne badanie krwi i zdecydujemy, czy koniec kwietnia będzie dobrym momentem do sterylizacji. [quote name='Podmcent']Ewunia, uciekaj stresy odespać - Tila najgorsze ma już za sobą (tfu, tfu), a pieniądze już następne się szykują powoli bo mój TZ zaczął czytać, czemu dziś musiał sam robić kolację i w dodatku sam ją spożywac :D[/QUOTE]
Małgosiu, nie wiem co powiedzieć..... bardzo Ci dziękuję w imieniu naszym i Tili:-) uważaj tylko z TZ-em. Mój, choć ma naprawdę świętą cierpliwość do mnie i pomagal mi wczoraj zawieźć Abi do weta i był przy jej opatrywaniu czynnie mi pomagając, wieczorem miał już dosyć. Obiecałam powrót o 19:30 wrócilam koło 21... Widziałam, że przegięłam, dlatego już nawet nie ruszałam zdjęć Zuli, Abi i Kubulka, tylko grzezcnie zrobilam kolację i posiedziałam z nim.
[quote name='Ania-tygrysiczka']Tiluni przesyłamy mnóstwo ciepłych myśli.

Pani B. serdeczne podziękowania za serce, za dobro.

Ewuniu kochana, Tobie podziękowania największe za wszystko co robisz :buzi:[/QUOTE]
Anuś, wszyscy w tym siedzimy i każdy robi, co może. Gdybyś jej nie zauważyła, dzisiaj nie byłoby już tej słodkiej suni na świecie. Gdyby Tomek jej nie przywiózł, to potem mogłoby być za późno. Gdyby Bożenka nie zdecydowala się dać suni DT, nie byłoby jej gdzie umieścić. Gdyby Elunia mnie nie wsparła i nie była ze mną cały czas, to też bym pękła, a ona trzymala mnie w ryzach. Gdyby nie pomoc finansowa, która jak jakiś cud zaczyna do nas płynąć, to też byłoby niefajnie. A ja teraz mam największą nagrodę, bo mogę ją widywać, przytulać i cieszyć się z naszego wspólnego sukcesu uratowania jej!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziekujemy Wszystkim, ktorzy pomagaja Tili i rowniez nas wspierają, dobrym słowem, myślą, pomocą finansową, bazarkami.


[IMG]http://maciej.org.pl/wp-content/uploads/2011/07/36732__dziekuje.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Halo, halo poszukiwana osoba do przeprowadzenia bazarku na rzecz Tili z moich fantów, oraz drugiego z ciastkami psimi (ja piekę - piekłam ok. 18kg na bazarek bożonarodzeniowo-noworoczny :) ).[/QUOTE]

Bardzo pięknie prosimy o pomoc! Gosiu, bardzo dziękuję za fanty i ciasteczka, oby tylko ktoś miał czas, żeby bazarek przygotować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Bardzo pięknie prosimy o pomoc! Gosiu, bardzo dziękuję za fanty i ciasteczka, oby tylko ktoś miał czas, żeby bazarek przygotować...[/QUOTE]

Przykro mi, ale w najbliższym czasie nie dam rady :-(
Czeka mnie pakowanie i wysyłka skorup, a potem zaraz święta. Już mnie kręgosłup boli na samą myśl co mnie czeka :shake:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką weszłam na konto, żeby zrobić przelew i nagle pomyślałam, że coś mi się na koncie pokręciło... Patrzę i oczom nie wierzę, bo widzę dwie wpłaty dla Tili z dzisiaj i to obie od Podmcent!!! Jedna w tytule przelewu ma "dla Tili od Podmcent", a druga "Dla Tileńki od TZ Podmcent" :iloveyou:Małgosiu, ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem beksa i zaraz mi tu łzy polecą przy biurku w pracy... Bardzo Ci dziękuję i proszę Cię o przekazanie ogromnych podziękowań dla TZ-a, który nie dość, że kolacji nie dostał wczoraj, to jeszcze z kasy wyskoczył:-) DZIĘKUJEMY z całego serca za ogromną i bezinteresowną pomoc!!! Pędzę uzupełnić wątek rozliczeniowy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Melduję sie do pyskowania na wątku :)[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Na jaki temat koleżanka od jamników popyskuje dziś wieczorem? :)[/QUOTE]
Jaki by to nie byl temat, ja z radością będę czytać, bo kocham i szanuję Ciocię Isadorę za całokształt:-)

Link to comment
Share on other sites

Tila rozpoczyna naukę dobrego zachowania. Prawdopodobnie ze strachu wyskakuje na inne psy groźnie warcząc i pokazuje zęby. Wczoraj ruszyła na onkę Kirę, która na szczęście jest dobrze wyszkolona i natychmiast dała się odwołać, bo byłaby zadyma. Teraz, kiedy nic jej już nie grozi, zaczniemy od niej wymagać posluszeństwa i dobrego wychowannia:-) Poza tym wszystko u niej doskonale. Czuje się dobrze, apetyt dopisuje i mogłabby jeść i jeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borderterrier'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252291-LICYTACJA-SESJI-ZDJĘCIOWYCH-bazarek-dla-Tili-do-23-04?p=22045984#post22045984[/URL]
Zapraszam na bazarek dla Tili. Jesli ktos ma jakies propozycje do zmian i poprawek to smialo :) bo ja dawno nie robilam bazarkow i cos moze byc nie tak[/QUOTE] Bardzo Ci serdecznie dziękujemy!!!!!! Wszystko jest ok dodałabym tylko, że bazarek trwa do godziny 22:00 czasu dogo i ostatni ważny post to post z 21:59. Taki jest teraz regulamin dogomanii:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...