Jump to content
Dogomania

Prawdziwy sport a wieczór maszera, czyli konsekwencje...


Manu

Recommended Posts

Jacek, Jacek... :roll:

A jak to jest w innych Sportach ? Też bywają imprezy przecież - z jakimś alkoholem... Nie piszę tu o sportach związanych z prowadzeniem pojazdów. :wink:

Każdy Maszer ma obowiązek zadbać o swoje psy i to równiez po Wieczorze Maszera, jak i rano po wstaniu. Więc jeśli ilość wypitego alkoholu to wyklucza - to źle. Nie mówiąc już o jeździe.

Naprawdę przypuszczasz, że mogliby zacząć sprawdzać poziom promili alkomatem...? :wink: Czyżby nasz sport miał być aż tak wyjątkowy ? :D

Link to comment
Share on other sites

alc.gif

e..marudzicie...

ja w sumie jestem po niedawnym badaniu alkomacikiem (i to przez specjalistow) i powiem Wam ze majac 0,75 promila spokojnie moglabym kierowac zaprzegiem... o ile wpierw bym to wogole umiala ;)..hihi

eee.........no to brawo Tajruś!!!Chciałabym to zobaczyc kiedyś :lol:

Link to comment
Share on other sites

hmmm... wyścigi psich zaprzęgów, to nie jest cztery razy sto bez zakąski...

ja tez tak nie twierdze.

pisalem o sporcie "ogolnie".

Buldog, wbrew pozorom sprawa jest poważna, no bo pomyśl, co zrobią Prezesi, jeśli oficjalnie, do protokołu zadam pytanie jak wyżej? Czy wieczór maszera będzie imprezą bezalkoholową? A Prochalowa śliwowica? Sprawa jest niezwykle poważna i skomplikowana...

Pozdrawiam

nie wiem, co o tym myslec, ani nie znam prezesow - spytaj i opisz wrazenia ;)

Diana14

osobiscie nie mam glebszych doswiadczen, ale swego czasu bylo dosc glosno o paru dyscyplinach olimpijskich, gdzie by sie ponoc przydal alkomat, kto pamieta, ten pamieta, ja tam nie bede powtarzal plotek :lol:

Link to comment
Share on other sites

osobiscie nie mam glebszych doswiadczen, ale swego czasu bylo dosc glosno o paru dyscyplinach olimpijskich, gdzie by sie ponoc przydal alkomat, kto pamieta, ten pamieta, ja tam nie bede powtarzal plotek

No ja jestem ciekawa co to za dyscypliny.....a to dawno było??

Bo ja nić nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...