Jump to content
Dogomania

Pomocy ! :(


Undead_Angel

Recommended Posts

Witam. Mam problem z 3'miesięczną suczką, rasy szpic miniaturowy. Mam ją od 5 dni, a od 3 dni nie możemy się rozstać z weterynarzem. On jednak nie daje jednoznacznej diagnozy. Mała wymiotuje samą wodą, od wczoraj nie może się załatwić, a wcześniej miała biegunke. Kupiliśmy jej odpowiednią karme "Prescription diet" i/d firmy "hill's". Jednak nie chce Nam nic jeść. Jest cała sina, ma napięty brzuszek, jest osłabiona. Dostaje kroplówki, antybiotki. Dziś weterynarz powiedział, że ma bardzo pozwijane lub posklejane jelita, przez co nie może się załatwić, jednak jest za mała na operacje. Istnieje jeszcze możliwość robaków, mimo, że była odrobaczana. Nie wiem co robić. Bardzo się o nią martwię. Boje się, że będzie trzeba ją uśpić :(. Miał ktoś podobną sytuacje? Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiesz, majac psa 5 dni to pierwsze co powinnaś zrobić to skonsultować to z hodowcą. Czy rodzeństwo, matka czują się dobrze, czy też mają jakieś problemy Oczywiscie mogą to być robaki, ale nie sądzę aby u psa z dobrej hodowli było to możliwe, no chyba że pies z jakiejś pseudo to wtedy jest to bardzo prawdopodobne. Jeśli silnie zarobaczony szczeniak został potraktowany dość silnym środkiem na robaki to takie zatory są na porządku dziennym. No ale gdyby chodziło o ten przypadek, to myślę że wet od razu wpadłby na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brezyl']Wiesz, majac psa 5 dni to pierwsze co powinnaś zrobić to skonsultować to z hodowcą. Czy rodzeństwo, matka czują się dobrze, czy też mają jakieś problemy Oczywiscie mogą to być robaki, ale nie sądzę aby u psa z dobrej hodowli było to możliwe, no chyba że pies z jakiejś pseudo to wtedy jest to bardzo prawdopodobne. Jeśli silnie zarobaczony szczeniak został potraktowany dość silnym środkiem na robaki to takie zatory są na porządku dziennym. No ale gdyby chodziło o ten przypadek, to myślę że wet od razu wpadłby na to.[/QUOTE]

Post pisałeś 29.03 dzisiaj jest 15.04 napisz co się dzialo z psem przez 2 tyg i jak wyglada to dzisiaj .Co wet zaproponował ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...