Jump to content
Dogomania

PUDELEK 2 letni czeka na dom Ruda Sl...i się doczekał :)


zaba14

Recommended Posts

Witajcie!
Chce wam przedstawić młodego ok. 2 letniego pudelka, który ma pewien problem i chyba ciężko będzie znaleźć mu dom, mimo swej rasowości i wieku.

Mianowicie, piesek nienawidzi mężczyzn, staje się przy nich strasznie zaborczy wręcz agresywny, jest w stanie rzucić się na owego człowieka. Do kobiet? Kochany, przytulaśny także szukamy domku gdzie na codzień nie ma facetów, chyba ciężkie to wykonania, pewnie da się u niego tą agresje zmniejszyć, ale ja nie posiadam faceta który chętnie zostanie królikiem doświadczalnym :evil_lol:

Psiak jest bardzo żywiołowy jak to pudle i też nie powinien trafić do jakiejś straszuki bo ją po prostu zamęczy.

A oto owy Pan który kocha kobiety:

[IMG]http://images21.fotosik.pl/370/52c13515318f6b21.jpg[/IMG]


[B]edit:
Okazuje się, że jednak Murzynek może przekonać się do mężczyzn jednak trzeba podejść do tego cierpliwie ;)

Kto pokocha baranka?!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żaba może napisz coś więcej o pudelku, skąd jest, gdzie teraz jest, jak ma na imie, jakiej jest wielkości, czy jest nauczony czystości w mieszkaniu, jaki jest do dzieci skoro mężczyzn nie lubi... jeśli spełni warunki że będzie łagodny do dzieci, "czysty" i mały to moge go przyjąć na tymczas... najwyżej mój TZ będzie bez jajek :evil_lol: i tak nie moge mieć więcej dzieci to po co mu klejnoty :roll: :evil_lol: ważne żeby zachowały sie od mojego synusia, one będą raczej przydatne w przyszłości :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']może ebde brutalna i jakaś taka niepolityczna, ale z tego co wiem w nasyzm kraju są pary homoseksualne, te żeńskie też, może nóż widelec znajdzie sie jakas parka mieszkająca razem i po kłopocie.zawsze trzeba miec nadzieje...[/quote]

A no wiesz co.. ;) z Justyną pomyślałyśmy to samo, ze takie kobiety by mu się przydały ;)


Halbina ja tam za pudlami też nie przepadam, ale to wynik tego że nie lubie psów które mają DZIWACZNE fryzury ... a poza tym to naprawdę mądre zwierzaki.

Aniu piesek mieszka w schronisku w Rudzie Śl. śpi z psami w kojcu więc ciężko mi powiedzieć jak u niego z czystością :roll: . Jaki ma stosunek do dzieci? W jakim wieku one są? Jeśli masz środek transportu to można zawsze w wolnym czasie podjechać i zobaczyć jak on na dzieciaki zaaraguje, bo gwarancji nie dam, a kłamać nie chcę.. Niestety nie mam pod ręką dzieci, a w schronisku one nie bywają :shake:

Skąd on się wziął w schronisku? Nie mam pojęcia, ja go widziałam tylko raz i był dla mnie miły, dla każdej kobiety taki jest :lol:
Jakiej jest wielkości? To pudelek miniaturka ;)

W wtorek jadę do schroniska więc pudelek idzie ze mną na spacer, zobaczę jaki będzie poza schroniskiem i dam znać jak się zachowuje.
Imienia z tego co wiem tez nie ma, więc można coś wymyślić.

Link to comment
Share on other sites

Z rudzkiego schroniska psy trafiają na tymczasy, z reguły są to psy zaniedbane, ale i rasowe wyjeżdżają na DT mimo że są zdrowe i gotowe do adopcji. Nie sądze, aby był jakiś problem. Najważniejsze jest to, aby przemyśleć sprawę, bo nikt nie wie ile on musiałby u Ciebie siedzieć, a powrót do schroniska dla psa jest naprawdę dużą tragedią... :shake:

Piesek jest samcem ;) i na pewno ktoś musi go przyzwyczaić do mężczyzn...

Link to comment
Share on other sites

Żabciu jak mozesz to porób więcej fotek pudelkowi, chce go przedstawić tz :evil_lol: takiego przypadku jeszcze w domu nie miałam, ale suńka która dziś opuszcza moje progi (jedzie do domku w niemczech) tez przez pierwsze dwa dni nie chciała mojego tz wpuścić do mieszkania jak wracał z nocki :evil_lol: musiałam wstać odciągać ją i uspokajać - inaczej tz nie miał prawa wejść :shake: ale to kwestia czasu dla psiaka, może jakiś mężczyzna poprostu go krzywdził, a psiaki niestety mają bardzo dobrą pamięć...:p trzeba dac mu szanse...

Link to comment
Share on other sites

Aniu on oczywiście zasługuje na szansę i nikt mu tego nie będzie odbierał. Jednak jeśli ktoś zdecyduje się na adopcję tego psa czy na wzięcie go na tymczas niestety musi zdawać sobie sprawę że to trudny przypadek i trzeba wiedzieć jak nim pokierować, być może nie jest tak źle jak myślę, ale lepiej dmuchać na zimne. Moim zdaniem pies powinien przebywać w towarzystwie facetów, powinien być przez nich nagradzany jeśli jest spokojny, gdy daje się głaskać ;) to wymaga czasu i ogromnej cierpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

zaba a skąd info, że pudelek (imie daj mu jakieś) nie lubi mężczyzn?
Ja dzisiaj mu zrobiłam zdjęcia przy okazji jak robiłam innemu psu. Akurat w bokise sprzatal pracownik, który zaczał głaskac pudelka a on uradowany zaczal po nim skakac i mu buziaki dawać:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']zaba a skąd info, że pudelek (imie daj mu jakieś) nie lubi mężczyzn?
Ja dzisiaj mu zrobiłam zdjęcia przy okazji jak robiłam innemu psu. Akurat w bokise sprzatal pracownik, który zaczał głaskac pudelka a on uradowany zaczal po nim skakac i mu buziaki dawać:eviltong:[/quote]

Od Justyny ;) ale pudelek w schronie jest już dość długo i widocznie musiał się przekonać do panów którzy sprzątają, bo tylko oni to robią... no a z tego co wiem na początku rzucał się na facetów.
A ja bardzo przepraszam nie mogłam dziś być w schronisku i jutro to samo.. w czwartek najrawdopodobniej pójdę z pudlem na spacer :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie myślałam, ze dzisiaj cie spotkam a tu nic:evil_lol:
Pudelek fajny, nie brałam go na spacer, zostawiam to tobie. Zabrałam innego psiaka:loveu:


No i zdjęcia robione w boksie
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/1/3da2f4ca258498c1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/1/3cefefc536aff5e1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Murzynek jest bardzo fajnym i kontaktowym psiakiem, lubi być głaskany i tarmoszony, gdy coś mu się nie podoba (tzn. ciągnięcie za ogon zaczyna warczeć, ale jest to w stylu "zostaw mnie!") Murzynek niestety ma coś z łapką przypuszczalnie ma ją stłuczoną lub nadepną np. na kamień, nie ma żadnych ran po pogryzieniu ani łapka nie jest złamana, nawet spuchnięta nie jest ;)

Mam jego fotki ale bardzo brzydkie ;) więc poczekam na Gosie może ma ładniejsze :P

Link to comment
Share on other sites

wiele pieskow nie lubi mezczyzn,po czesci go rozumiem;)
Moze ta lapka to wynik znecania sie nad pieskiem przez chlopa.
Nie widze problemu z adopcja ,gdyz wiele kobiet zyje samotnie,i nie tesknia za obecnoscia mezczyzn.
ja mialam podobnego pieska schroniskowego (mieszaniec pekinczyka)adoptowalam do lesbijek ,ktore odwiedzaly tylko swoja mame.Pies byl zachwycony jak rowniez zachwycone byly,te przesympatyczne i urocze panie.

Link to comment
Share on other sites

Stłuczona łapka to nie wynik znęcania się, piesek ostatnio chodził na czterech łapkach.. ;)

Co do mężczyzn Pianka pisała, że jednego pracownika przywitał radośnie więc potrzebuje czasu, aby się przyzwyczaić, jednak przyszli opiekunowie muszą o tym wiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...