Jump to content
Dogomania

Szczepienia i metryka - szczeniak 8 tyg


YOLO

Recommended Posts

Witam. Jestem tu nowa i mam ogromny problem. Zakochałam się w suni z ogłoszenia. W ogłoszeniu było napisane, że ma rodowód. Wczoraj pisałam z Pania i Pani do końca nie wie jakie papiery ma pies. Ale oki sprawdzi napisze. Podała mi tylko, że ma jakiś numer 4 cyfrowy. Wg niej jest wpisana do Polskiej Księgi Rodowodowej. Dzis dowiem sie wiecej. Ale to nie koniec niespodzianek. Sunia ma 8 tyg i dopiero wczoraj była odrobaczona po raz 1 i nie była wogóle szczepiona. Waży podobno ok 350 gr Czy spotkaliście się z tym, że do 8 tyg życia szczeniak nie ma żadnych szczepień? Pani jest przeciwniczką szczepionek :( Sama nie wiem co o tym myśleć. Jaki dokument powinien posiadać 8 tyg szczeniak jesli ma mieć rodowód? Czy musi mieć tatuaż bądź czip bo z tego co wiem tego też nie ma :( pomóżcie proszę sama się pogubiłam w tym wszystkim a to ma być moja pierwsza Chi, taka na kolanka do kochania. pozdrawiam i czekam cierpliwie na odpowiedzi.
[h=1][/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...