Jump to content
Dogomania

NUKA - galeria naszej ligockiej piękności :) + Shira czyli szalony duet :))


Anetka83

Recommended Posts

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B][COLOR=#3E3E3E]zmierzchnica,Patia [/COLOR][/B][COLOR=#3E3E3E]dziękujemy [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:

Patia Shira ma się rewelacyjnie. Jak pojawił sięu nas szczeniak Rija... Shira zaopiekowała się nią jak starsza siostrzyczka. Zmądrzała, wydoroślała i już nie roznosi całego domu :diabloti: A tak prawdę mówiąc to jeden z najmądrzejszych i najnteligentniejszych psów jakie kiedykowliek spotkałam. Jest przekochana. Kiedyś Nuka zapodziała się na spacerze na moment w takiej wysokiej trawie... powiedziałam tylko "Shira szukaj Nuki"... i chwili Shirka przyprowadziła Nucię :loveu: A tydzień temu znalazła frisbee,które właśnie w tamtej sytuacji rok temu posiała na łące :razz: Tak się ucieszyła, że olała swoja ulubioną piłkę i z niesamowitą dumą wracała do domu z frisbee w pyszczku :)

Teraz ma wspaniałą kumpele do zabaw :) Tu sąjej (ich) najnowsze zdjęcia
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211486-Rija-już-bezpieczna-i-szczęśliwa-ze-swoją-nową-Rodziną-)?p=18922696#post18922696[/URL]

a tu zdjęcia Maćka z zabaw z jego burkami :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/201904-Kraków-Psie-dziecko-mini-ONka-Aza-już-w-nowym-domu-Futrzasty-biały-Ciapek-też-)/page9[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dziekuje za troske :)
Nuńka miała 3 duże kamienie w pęcherzu...
Na szczęście operacja się udała i przed chwilą przywieźlismy nasze Maleństwo do domku :)
Prawie osiwiłam nerwów przez te dwie godziny.
[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1.0-9/10346645_559316220856118_5581229512559919829_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Amiga Nuciak ma ok 9 latek... jak nie wiecej :)

Ty$ka dziękujemy :)

zmierzchnica oj biedna, dziekujemy ;)

agaciaa juz jest wszystko super :)

[COLOR=#4E5665][FONT=Helvetica]wet jak bylismy z nia na zastrzyku na drugi dzien... powiedzial ze jest w szoku... bo spodziewal sie ze moze nawet po tak trudnej operacji nie przezyc do nastepnego dnia...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E5665][FONT=Helvetica]Madry facet bo nie powiedzial nam tego wczoraj bo wtedy to juz zawał murowany. dobrze ze nie wiedzialam faktycznie jak jest zle.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Helvetica][COLOR=#4e5665]Później jeszcze podsikiwała pod siebie biedaczka... ale juz jest dobrze. Szwy sciagniete a Niunia wróciła do siebie i jest radosna chyba bardziej niz kiedykoliwek :)
[/COLOR][/FONT]Dziękuje Wam za wsparcie :)

a to co nasza księżniczka miała w pęcherzu

[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/q87/s720x720/10382599_560583220729418_5778469365493477031_o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Dzisiaj mija dokładnie 8 lat odkąd Nuka zamieszkała ze mna i całkowicie zmieniła mój świat :) Nie moge sama uwierzyc, że mineło już tyle czasu... Nuka przeżyła ze mna wiele różnych sytuacji, które mnie w życiu spotkały... m.in. kilka przeprowadzek :) A teraz (gdzie bym sie tego kiedys spodziewała) Nuka jest dumną mieszkanką województwa zachodniopomorskiego :) Mała Księzniczka przejechała ze mną całą Polske by teraz cieszyc się morskim klimatem ;) Patrząc na nią nie chce wierzyć że ma juz jakies 10-11 latek... bo ma w sobie wiele energii i czasami mnie tą swoją energią i siłą zaskakuje :) Modle się aby ta nasza przygoda z moim kochanym kudłaczem tutaj na ziemii trwała jak najdłużej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...