Jump to content
Dogomania

Bulion już znalazł swoją przystań


devoner

Recommended Posts

wiesz...jedni uważają, że za wygląd trzeba zabić ;) że jak ktoś ma tatuaże, kolczyki gdzieniegdzie albo długie włosy czy inny kolor skóry to już nie jest człowiek ;)

 

ja w ten deseń mogę podobnie powiedziec o "grzecznych" ładnie ubranych (szczegolnie w niedzielę) ludziach, którzy potrafią wiele krzywd wyrządzić - no ale widać co niektórzy lepiej się czują patrząc na takowych niż na takich "innych"

Link to comment
Share on other sites

Być może się to wiąże ze stereotypami, tego rodzaju zachowania, ubiory, styl są w pewnego rodzaju subkulturach, nie zawsze przez wszystkich akceptowanych.

Mi tatuaże, ani kolczyki, ani co nie przeszkadzają, czasami bawią. Jak widze niewiastę w moim wieku z "błędem" przeszłości na ciele.

Bo styl się zmienił i z ostrej panienki zrobiła się stateczna niewiasta w tradycyjnym stroju spod którego wyziera jakiś tatuaż, bo usunięcie drogie. I 12 dziurek w uszach, a w jednej bursztynki :)

Link to comment
Share on other sites

wiesz...jedni uważają, że za wygląd trzeba zabić ;) że jak ktoś ma tatuaże, kolczyki gdzieniegdzie albo długie włosy czy inny kolor skóry to już nie jest człowiek ;)

 

ja w ten deseń mogę podobnie powiedziec o "grzecznych" ładnie ubranych (szczegolnie w niedzielę) ludziach, którzy potrafią wiele krzywd wyrządzić - no ale widać co niektórzy lepiej się czują patrząc na takowych niż na takich "innych"

kościołowych masz na myśli?tacy zapierdzielają co niedzielę do kościółka,a przy okazji kopną psa bo im w drogę wszedł,skąd ja to znam,miłosierdzie :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Być może się to wiąże ze stereotypami, tego rodzaju zachowania, ubiory, styl są w pewnego rodzaju subkulturach, nie zawsze przez wszystkich akceptowanych.

Mi tatuaże, ani kolczyki, ani co nie przeszkadzają, czasami bawią. Jak widze niewiastę w moim wieku z "błędem" przeszłości na ciele.

Bo styl się zmienił i z ostrej panienki zrobiła się stateczna niewiasta w tradycyjnym stroju spod którego wyziera jakiś tatuaż, bo usunięcie drogie. I 12 dziurek w uszach, a w jednej bursztynki :)

 

stereotyp stereotypem, ale generalizować nie można ;) ja mam uraz do dresiarzy i łysych (przez ttb ) - ale...ale to nie znaczy, ze wśród nich nie ma osób wartościowych :) tak samo mnie ani ziębią ani parzą ludzie homo - niech se żyją jak chcą - byle krzywdy innym nie robili :) w sumie jak na to spojrzeć...to ja bardzo tolerancyjna jestem :) :)  aż się sama sobie dziwię :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Rety jak tu u Was miło :) Lubię ten temacik bardzo. Sama mam swojego całego wytatuowanego  :pepsi: od stóp od  głów  i  w dodatku w dresikach zapitala :)

 

Poza tym sama mam długie włosy i kolor skóry, jak to niektórzy twierdzą zielonkawy i tatuaża mam ;)

 

Co ja jeszcze chciałam napisać...hyyyyyyyyyyyyyy ,aaaaaaaaaaaa to tych co lubią głupka z siebie robić i myślą,że przez mondre! pisanie będą mądrzejsi...otóż NIET! Nie będą!!! A swoją wartość i miłość do siebie niech sieją wśród swego poziomu ...

Link to comment
Share on other sites

Rety jak tu u Was miło :) Lubię ten temacik bardzo. Sama mam swojego całego wytatuowanego  :pepsi: od stóp od  głów  i  w dodatku w dresikach zapitala :)

 

Poza tym sama mam długie włosy i kolor skóry, jak to niektórzy twierdzą zielonkawy i tatuaża mam ;)

 

Co ja jeszcze chciałam napisać...hyyyyyyyyyyyyyy ,aaaaaaaaaaaa to tych co lubią głupka z siebie robić i myślą,że przez mondre! pisanie będą mądrzejsi...otóż NIET! Nie będą!!! A swoją wartość i miłość do siebie niech sieją wśród swego poziomu ...

No wiesz :saeek: 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam, a tu tak  pozytywnie u Buliona - rozumiem że to w końcu ten właściwy domek i mam małą refleksję na temat ładnie ubranych w niedzielę ludzi. Otóż byłam ostatnio świadkiem takiej niedzielnej sytuacji - padało, było zimno i brzydko i niedziela. Jadąc samochodem mijałam ludzi ładnie ubranych zmierzających w różnych kierunkach, w pewnym momencie zauważyłam skulonego, zmarnowanego, zrezygnowanego, biednego haszczaka przy ulicy, leżącego w deszczu, ludzie przchodzili obok,mieli swoje niedzielne sprawy, był dla nich niewidoczny. Zatrzymałam się, okazało się że ten haszczak to kości powleczone skórą, połamana łapa, zaćma na oku, jedno wielkie leżące w przydroznym rowie nieszczęście, którego nikt z niedzielnych przechodniów nie chciał/nie potrafił dostrzec. Opuszczony w tłumie ładnie ubranych niedzielnych ludzi. Ja uwielbiam różnorodność, tatuaże, dziwolągów o dobrych sercach, staram się nie postrzegać stereotypowo, nawet niedzielnych ludzi mimo wszystko, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kudlataja...niestety jako, ze Polacy to naród w większości katolicki...to ja pytam - KTO? wywala zwierzaki? kto się znęca? itd itp? biorąc pod uwagę liczbę katolików to niestety w większości to właśnie oni :(

 

A Bulion wczoraj tak wariowal pod nieobecność opiekunow, ze pani sandra nie mogła wejść do mieszkania bo wepchnął tak dywanik, ze cięzko bylo drzwi otworzyć. Dzisiaj byli z nim u weta, bo prawdopodobnie ma jakiś stan zapalny drog moczowych - dzisiaj zauważyła kropelkę krwi na siusiaku i się wystraszyla i pobiegli do weta. Dostał antybiotyk i jutro mają dac mocz do badania.

Link to comment
Share on other sites

Kudlataja...niestety jako, ze Polacy to naród w większości katolicki...to ja pytam - KTO? wywala zwierzaki? kto się znęca? itd itp? biorąc pod uwagę liczbę katolików to niestety w większości to właśnie oni 

 

To niestety smutna prawda... My mieliśmy fajnego proboszcza. Miał psa i przygarnął drugiego, którego znalazł przywiązanego w lesie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...