Jump to content
Dogomania

Bulion już znalazł swoją przystań


devoner

Recommended Posts

[quote name='ewab']A lubi zwierza?[/QUOTE]

lubi tylko nie ma o nich pojęcia,pies z uniesionym ogonem merdający nerwowo jest psem radośnie merdającym:crazyeye::placz:,chcesz więcej przykładów?
dlatego nie mogę mieć drugiego psa chociaż tak bardzo bym chciała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']chcesz adoptować mojego TŻ zapraszam podać Ci adres?:diabloti:[/QUOTE]

eee - EwaB chce go adoptować, więc muszem zrobieć wizytem :) :)

oby nasz Bulion trafił na fajnych ludzi....

Nie wiem, czy ktoś pamięta bulinka z Krakowa Maskę vel Mafiego (tego masakrycznie pobitego bulinka) .... Obecni właściciele Mafiego myslą intensywnie czy podołaliby wyzwaniu

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez wydam do adopcji mojego TZ, nawet bez wizyty przedadopcyjnej ...[IMG]http://i891.photobucket.com/albums/ac119/Freya73/happydance1_zps7c9209d2.gif[/IMG]

A tak na serio ..., czy sa juz jakies propozycje potencjalnego domu dla bullka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']eee - EwaB chce go adoptować, więc muszem zrobieć wizytem :) :)

oby nasz Bulion trafił na fajnych ludzi....

Nie wiem, czy ktoś pamięta bulinka z Krakowa Maskę vel Mafiego (tego masakrycznie pobitego bulinka) .... Obecni właściciele Mafiego myslą intensywnie czy podołaliby wyzwaniu[/QUOTE]

oczywiście,że pamiętam był koszmarnie zmasakrowany:placz:,byłoby super gdyby do nich trafił,a jakie są szanse?

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie adopcji TZ-ów. Ciężko byłoby znaleźć drugiego takiego waryjota jak mój, który zapierdziela przy tym całym zwierzyńcu. Z tego powodu nie ma opcji zmiany, chociaż kto go zna, to wie kto zacz:cool3:. A że ze względu na zwierzaka nawet zięcia "wyeksmitowałam", to możecie sobie wyrazić jaka ze mnie franca:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Odnośnie adopcji TZ-ów. Ciężko byłoby znaleźć drugiego takiego waryjota jak mój, który zapierdziela przy tym całym zwierzyńcu. Z tego powodu nie ma opcji zmiany, chociaż kto go zna, to wie kto zacz:cool3:. A że ze względu na zwierzaka nawet zięcia "wyeksmitowałam", to możecie sobie wyrazić jaka ze mnie franca:diabloti:.[/QUOTE]

zięć rzecz nabyta:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']eee - EwaB chce go adoptować, więc muszem zrobieć wizytem :) :)

oby nasz Bulion trafił na fajnych ludzi....

Nie wiem, czy ktoś pamięta bulinka z Krakowa Maskę vel Mafiego (tego masakrycznie pobitego bulinka) .... Obecni właściciele Mafiego myslą intensywnie czy podołaliby wyzwaniu[/QUOTE]
Pamiętam tego bulinka, był strasznie zmasakrowany i przeszedł wiele złego :-(. Gdzieś zginął mi link do Mafiego. Trzymam kciuki :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

bardzo proszę o zajrzenie na bazarek imienny dla matki z rowu która urodziła martwe dzieciaczki...:(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251920-Matka-z-rowu-nie-ma-nawet-imienia!-Bazarek-imienny-z-NAGRODAMI-!!-do-06-04?p=21995379#post21995379[/url]

bazarek 25% dla bullika może dzisiaj wieczorem się pojawi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...