Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='złośnica93']A Kiara nadawałaby się jako pies stróżujący? Czy tak średnio? ;)[/QUOTE]

grrr.... Amstaff do stróżowania? Ludzie! Pies do stróżowania nie może mieć krótkiej sierści.... Poza tym pamiętam jak w schronisku szukano psa do stróżowania, wolontariusze żadnego psa nie wytypowali, ponieważ uznaliśmy że to najgorsze co może być... siedzenie na podwórku bez kontaktu z człowiekiem, żadnemu psu tego nie życzyliśmy i stwierdziliśmy że już w schronisku mają lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][B] 90 zl. [/B]ktore bylo na koncie Fundacji zostalo przekazane na karme dla Kiary za m-sierpien. Obecny stan skarpety Kiary rowna sie [COLOR=#b22222][B]0,00 zl.[/B][/COLOR][/QUOTE]


A jesteś tego pewna?


W poście nr 412 - cytowany poniżej - już przelano do hoteliku za karmę za sierpień:



[quote name='Ada-jeje']Potwierdzam wplaty deklaracji stalych na m-c sierpien 2014 od Agnieszka103 [B]5 zl[/B]. i Ala Chrzanowska[B] 20 zl.[/B] rownoczesnie prosze i pomniejszenie skarpety Kiary o [B]120 zl.[/B] za m-c lipiec 2014. Malwa bardzo prosze o podanie kwoty Kiary na koncie Fundacji.
[B]MALWA w ktorym poscie mozna zobaczy aktualne rozliczenie Kiary?
[/B]Poniewaz MALWA nie kwapi sie do rozliczania watku Kiary postanowilam podac obecny stan kwoty Kiary na koncie Fundacji.[B][B][U]OBECNY STAN KONTA KIARY W FUNDACJI: 310 zł. [/U][/B][/B]jak widac na dzien 24.06.14.[INDENT]Ostatnio edytowane przez MALWA ; 24-06-2014 o 22:46

[B][COLOR=#ff0000]Za miesiace czerwiec, lipiec, sierpn zostalo przelane dla Marty za karme lacznie 360 zl.[/COLOR][/B]
Do 310 zl. z 24 czerwca 2014, doszly wplaty w lipcu post 406[B] 25 zl.[/B] post 411 [B]35 zl[/B].
oraz w sierpniu [B]25 zl.[/B] co daje lacznie [B]85 zl. [/B]za 3 miesiace. Na koncie Fundacji na miesiac sierpien znajduje sie [B]35 zl.[/B]
Jesli sie pomylilam prosze o sprostowanie.

[/INDENT]
[/QUOTE]


Według mnie stan konta Kiary to nadal 90 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Po uzupełnieniu w rozliczeniu wpłat i wydatków, łącznie na koncie Kiary w Fundacji jest kwota 35 zł.[/QUOTE]

Kwota 35 zł zgodna z rozliczeniem - jak w poście nr 412.


[quote name='Ada-jeje']Potwierdzam wplate Rumi z dnia 14.08.14. [B]20 zl.[/B] Dziekujemy. Na miesieac sierpien mamy dla Kiary[B] 55 zl.[/B] Prosimy o dalsza pomoc dla wspanialej dziewczynki.[/QUOTE]

Wpłacono 20 zł i łącznie jest kwota 55 zł.

[quote name='Ada-jeje']potwierdzam wplate dla naszej milusinskiej [B]10 zl. [/B]od ASTRA 126, i od ROLAND-DE[B] 25 zl.[/B] DZIEKUJEMY! w skarpecie mamy[B] 90 zl. [/B][/QUOTE]


Po otrzymaniu kwoty 10 zł i 25 zł, łącznie w kasie Kiary jest 90 zł.

[quote name='Ada-jeje']Twoj post potwierdzajacy moje rozliczenie na dzien 13.08.14.[/QUOTE]

Mój post potwierdził rozliczenie z postu nr 412, z którego wynikało, ze opłata za karmę za czerwiec, lipiec i siepień została przelana do hotelu.

Po tym oświadczeniu kwotę 360 zł - za trzy miesiące - odjęłam z puli Kiary. Po tym rozliczeniuzostała kwota 35 zł.

Dalsze wpłaty podliczyłam kolejno. [U][B]Obecnie zostało w kasie Kiary 90 zł.[/B][/U]

Proszę o weryfikację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Kwota 35 zł zgodna z rozliczeniem - jak w poście nr 412.




Wpłacono 20 zł i łącznie jest kwota 55 zł.




Po otrzymaniu kwoty 10 zł i 25 zł, łącznie w kasie Kiary jest 90 zł.



Mój post potwierdził rozliczenie z postu nr 412, z którego wynikało, ze opłata za karmę za czerwiec, lipiec i siepień została przelana do hotelu.

Po tym oświadczeniu kwotę 360 zł - za trzy miesiące - odjęłam z puli Kiary. Po tym rozliczeniuzostała kwota 35 zł.

Dalsze wpłaty podliczyłam kolejno. [U][B]Obecnie zostało w kasie Kiary 90 zł.[/B][/U]

Proszę o weryfikację.[/QUOTE]
Jak moglam przelac kase za sierpien w lipcu? przeciez Marta wystawia rachunki z dolu za dany miesiac a nie z gory.
Mozesz tez zapytac Marte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jak moglam przelac kase za sierpien w lipcu? przeciez Marta wystawia rachunki z dolu za dany miesiac a nie z gory.
Mozesz tez zapytac Marte.[/QUOTE]

Nie wnikam, czy w dacie pisanai postu ta kwota została przelana czy tez nie.

13.08.2014r. w poście 412 wskazano, ze za czerwiec , lipiec i sierpień za karme wyniesie 360 zł i tę kwotę odjęłam od stanu konta Kiary, wliczając wpłaty, które do tej daty weszły na konto Kiary.

Skoro juz raz odjęłam te kwotę za sierpień, to nie moge teraz pisać, ze odejmuję ja po raz kolejny, bo wynikałoby z tego tyle, ze za sierpień zapłącono dwukrotnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Nie wnikam, czy w dacie pisanai postu ta kwota została przelana czy tez nie.

13.08.2014r. w poście 412 wskazano, ze za czerwiec , lipiec i sierpień za karme wyniesie 360 zł i tę kwotę odjęłam od stanu konta Kiary, wliczając wpłaty, które do tej daty weszły na konto Kiary.

Skoro juz raz odjęłam te kwotę za sierpień, to nie moge teraz pisać, ze odejmuję ja po raz kolejny, bo wynikałoby z tego tyle, ze za sierpień zapłącono dwukrotnie.[/QUOTE]
Kierujac sie Twoimi rozliczeniami z 1 postu, zrobilam jeden wielki blad, podobnie Ty podajac w poscie 350 ze na koncie Fundacji znajduje sie [B]320 zl[/B]. Poswiecilam teraz troche czasu i na konto Fundacji od 23.03.14. - 21.08.14. lacznie wplynelo [B]1065 zl. [/B]Po odjeciu [B]600 zl[/B]. wplacone Marcie za m-ce kwiecien, maj, czerwiec, lipiec i sierpien nadal Kiara ma do dyspozycji [B]465 zl.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Kierujac sie Twoimi rozliczeniami z 1 postu, zrobilam jeden wielki blad, podobnie Ty podajac w poscie 350 ze na koncie Fundacji znajduje sie [B]320 zl[/B]. Poswiecilam teraz troche czasu i na konto Fundacji od 23.03.14. - 21.08.14. lacznie wplynelo [B]1065 zl. [/B]Po odjeciu [B]600 zl[/B]. wplacone Marcie za m-ce kwiecien, maj, czerwiec, lipiec i sierpien nadal Kiara ma do dyspozycji [B]465 zl.[/B][/QUOTE]


Nie zgadzam się z powyższym rozliczeniem.

Przeliczyłam jeszcze raz wszystkie wpływy, porównałam z postami, w których wskazałam wydatki - tak te wnikające z e-maila Marty, u której jest Kiara, jak i z tym, w którym wskazano, ze Fundacja dostała dwie faktury za leczenie ucha (koszt leczenia poniesiony przez Fundację), i sterylkę oraz sprawdziłam posty, w których potwierdzano wpływ do Fundacji deklaracji.

W dacie 23.03.2014r. przelałam do Fundacji kwotę 410 zł.

Do 23.03. zbierałam pieniądze na Kiarę, ale z zebranej kwoty nie pokryłam żadnego wydatku poczynionego na Kiarę.

[B][U]I tak:
[/U][/B]
Od 23.03.14r. do Fundacji wpłynęły deklaracje jednorazowe oraz wpłaty stałe, w tym moja wpłata 410, łącznie kwota 1.090 zł.

Sterylka Kiary to koszt 200 zł, karma za marzec to 120 zł, dojazd Marty z hoteliku do weta (4wożenie na sterylkę i leczenie ucha) to 80 zł, oraz opłata za karmę od kwietnia do sierpnia to 600 zł. [U][B]Po odliczeniu tych wydatków pozostaje na koncie Kiary 90 zł.[/B][/U]

Proszę o ponowną weryfikację.

Link to comment
Share on other sites

MALWA, pozwolisz ze dalsze rozliczenia Kiary bede prowadzic sama, mnie interesuja wplaty ktore wplynely na konto Fundacji od 23.03.14 a bylo to 410 zl. nastepne wplaty podawalam na biezaco na watku. Z tych pieniedzy wplacalam Marcie tylko po 120 zl. Nie mam tez pojecia czy Marta dostala od Ciebie jakas kase, i za co, to juz wyjasniaj sobie prosze z Marta. Ja zas bede w dalszym ciagu informowac na watku wplaty i wydatki za karme w kolejnych miesiacach jesli Kiara nadal bedzie w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']MALWA, pozwolisz ze dalsze rozliczenia Kiary bede prowadzic sama, mnie interesuja wplaty ktore wplynely na konto Fundacji od 23.03.14 a bylo to 410 zl. nastepne wplaty podawalam na biezaco na watku. Z tych pieniedzy wplacalam Marcie tylko po 120 zl. Nie mam tez pojecia czy Marta dostala od Ciebie jakas kase, i za co, to juz wyjasniaj sobie prosze z Marta. Ja zas bede w dalszym ciagu informowac na watku wplaty i wydatki za karme w kolejnych miesiacach jesli Kiara nadal bedzie w hotelu.[/QUOTE]

Wpłaty od 23.03 zgadzają się, i tak jak wskazałam wyżej odemnie wpłynęło 410 zł + 680 zł od darczyńców w deklaracjach jednorazowych + stałych. Wszystkie te opłaty, o których teraz piszę miały miejsce po 23.03.14r.

Może jest i tak, ze Fundacja zapłaciła tylko za karmę od kwietnia do sierpnia, czyli 600 zł, ale to oznacza, ze pozostałe koszty, czyli te wcześniejsze nie zostały uregulowane.

Ja nie przelewałam do hoteliku żadnych kwot za pobyt, leczenie, dojazdy i sterylkę KIary. Zebrane tu środki, czyli 410 zł w całości przekazałam na rzecz Fundacji.


Jutro skontaktuję się z hotelikiem i zapytam czy Marta dostała zwrot za sterylkę, dojazdy oraz karmę za marzec.

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Wklejam dwa posty z 21.03.2014r.[/B][/U]


[quote name='MALWA'][B][U]Witam z rana i wrzucam wiadomości z hoteliku:[/U][/B]


"witam,

dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy Kiarze.
już odpowiadam po kolei :

- worek royala clubowego kupuje po 140 zł lub bosha za 100 zł ale też gotuje mięso psom ale średnio można przyjąć że utrzymanie miesięczne takiego psa kosztuje mnie ok 120 zł,

- ucho w trakcie leczenia nie znam kosztów końcowych bo sprawa rozwojowa, na razie wydatki to ponad 70 zł ale koszty leczenia pokryje fundacja Pro Animals,

- tej wielkości suczki sterylizuje zazwyczaj w granicach ok 180-200 zł
gdyby fundusz sterylkowy się zgodził to byłoby super bo mogła bym ją już umówić na zabieg,

- koszty profilaktyki weterynaryjnej ( szczepienia, odrobaczenia, chip, odpchlenia ) pokryje fundacja Pro Animals,

- pozostają jeszcze koszty dojazdów do weta - na razie dwie wizyty ( do Krakowa mam 20 km w jedną stronę czyli razem 80 km już jeździłam z sunią ), w planie sterylka i zobaczymy co z tym uchem, ale może dużo już nie będzie jeżdżenia z nią,

- sunia śpi razem z moimi psami w domu, w czasie kiedy jestem na zewnątrz i pracuje przy innych psach Kiera jest zamknięta w pokoju lub w klatce kenelowej,

- ten lek którego nazwę podała mi Ania się na razie nie nadaje do leczenia, ale będę pamiętać na przyszłość.


Kiara to super sunia, łagodna do psów, suk, ludzi, na dzieci nie zwraca uwagi, jest delikatna, nie nachalna, posłuszna, to wielki pieszczoch, to taka księżniczka co do kałuży nie wejdzie łapką, szukamy jej domu gdzie będzie właśnie taką księżniczką.


[B][U] Reasumując wszystko :[/U][/B]
koszty :
1. 120 zł karma,
2. 180 zł wet - profilaktyka i ucho ale to pokrywa Pro Animals
3. ok 180 zł sterylka,
4. dojazdy do weta jeśli zamknie się w czterech wizytach ( 2 wizyty już były, sterylka i kontrola ucha to razem 4 razy po 40 km to razem 160 km czyli ok 80 zł za koszt spalonego paliwa )".[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Ustaliłam z hotelikiem, że Kiara jest tam od 2 marca 2014r.


Na chwilę obecną koszty do zwrotu za marzec to 200 zł - za jedzenie 120 zł i 80 zł za dojazdy do weta, jeżeli leczenie ucha zamknie się w 4 wizytach.

Potrzebujemy 180 - 200 zł na sterylkę. Wcześniej baster i lusi pisała, zę moze zwrócić się do Skarbonki Sterylkowej o dofinansowanie zabiegu. To byłaby duża pomoc dla Kiary, bo wprawdzie teraz juz ma 380zł, ale zaraz zostanie z tego połowa, a to starczy już tylko na kwiecień.

Kiara była ogłaszana na FB, ale dowiedziałam się, ze nic z tego konkretnego i dobrego nie wynikło.[/QUOTE]

[U][B]
Kolejne dwa z 24.03.1204r.
[/B][/U]

[quote name='Ada-jeje']Potwierdzam wplate na konto Fundacji dla Kiary w wys.[B] 410 zl.[/B] od MALWA, rownoczesnie podaje wydatki na Kiare,
fa 8/03/14 z dnia 18.03.14. leczenie ucha [B]194 zl.[/B] fa 17/03/14 z dnia 19.03.14. sterylizacja koszt [B]200 zl. [/B]oczekuje tez od Marty kosztow za hotelowanie odrebne dla Kiary, bo na chwile obecna jest rachunek na laczna kwote, a w wypadku Kiary musi byc odzielnie, takze koszty weterynaryjne pozostale ktore tez mam lacznie na wieciej psow ktore sa u Marty, gdyby koszty trzeba przedlozyc w sadzie, w co raczej nie wierze.[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Dziękuję za informację, zaraz wpisuję w wydatkach.[/QUOTE]

I tyle, w wydatkach Kiary zapisano wskazane koszty. Było to po tym, kiedy na konto Fundacji wpłynęły środki, które były u mnie tj. 410 zł.

Od razu od stanukonta Fundacji odjęłam koszt sterylki - 200 zł, dojazdów do weta - 80 zł i karmy za marzec (KIara jest w hoteliku od 02.03.14r.) - 120 zł.

Jeżeli od sumy wpływów odejmę to co należało oddać jako poniesiony koszt, a należało, bo opiekę nad Kiarą objęła Fundacja, i zresztą sama Fundacja potwierdzała te koszty, to stan konta Kiary to 90 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA'][U][B]Wklejam dwa posty z 21.03.2014r.[/B][/U]






[U][B]
Kolejne dwa z 24.03.1204r.
[/B][/U]





I tyle, w wydatkach Kiary zapisano wskazane koszty. Było to po tym, kiedy na konto Fundacji wpłynęły środki, które były u mnie tj. 410 zł.

Od razu od stanukonta Fundacji odjęłam koszt sterylki - 200 zł, dojazdów do weta - 80 zł i karmy za marzec (KIara jest w hoteliku od 02.03.14r.) - 120 zł.

Jeżeli od sumy wpływów odejmę to co należało oddać jako poniesiony koszt, a należało, bo opiekę nad Kiarą objęła Fundacja, i zresztą sama Fundacja potwierdzała te koszty, to stan konta Kiary to 90 zł.[/QUOTE]
Wlasnie to bylo dla mnie niejasne, czy to Fundacja miala przelac pieniazki za sterylke i dojazdy do weta? czy przelalas to bezposrednio Marcie? Dobrze ze sie wyjasnila sytuacja a ja zaraz sprawdze jeszcze raz odejme te dwie kwoty i podam faktyczny stan konta Kiary. Na chwile obecna potwierdzam wplaty 01.09.14. [B]20 zl.[/B] Ala Chrzanowska,[B] 5 zl.[/B] Agnieszka 103. Dziekujemy!

Edited by Ada-jeje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wlasnie to bylo dla mnie niejasne, czy to Fundacja miala przelac pieniazki za sterylke i dojazdy do weta? czy przelalas to bezposrednio Marcie? Dobrze ze sie wyjasnila sytuacja a ja zaraz sprawdze jeszcze raz odejme te dwie kwoty i podam faktyczny stan konta Kiary. Na chwile obecna potwierdzam wplaty 01.09.14. [B]20 zl.[/B] Ala Chrzanowska,[B] 5 zl.[/B] Agnieszka 103. Dziekujemy![/QUOTE]

Rozmawiałam wczoraj z Martą z hoteliku i nie potrafiła mi powiedzieć czy dostała zwrot za dojazdy z Kiarą na wizyty u weta - 80 zł oraz za karmę za marzec - 120 zł, łącznie 200 żł.

Nie wie tez czy został pokryty koszt sterylki.

Ja ze swej strony poza kwotą 410 zł, która oddałam na rzecz Fundacji, nic nikomu nie przelewałam, ani do hoteliku za dojazdy i karmę ani za sterylkę. Zresztą po oddaniu całej zebranej tu kwoty i tak nie miałabym z czego zapłacić.

Czekam na e-maila z informacją co zostało zapłacone za marzec.

Z mojego wyliczenia wynika, ze Fundacja otrzymała na Kiarę 1.090 zł i wydaje mi sie, że przy zliczaniu przez Fundację nie została wzięta pod uwagę kwota 10 zł od madziakato - wpyw 01.04. (uwzględniona we wpłatach jednorazowych) oraz kwota 20zł od Alli Chrzanowskiej (uwzględniona pryz deklaracjach stałych z marca, wpływ 01.04.

Następne kwoty niezależnie od tego czy jednorazowe czy też stałe wpisywałam już we [B][U]wpływach[/U][/B].


Jeżeli od kwoty 1.090 zł odejmiemy koszt sterylki 200 zł, dojazdów do weta 80 zł i karmy za marzec 120 zł oraz karmy za kwiecień, maj, czerwiec, lipiec i sierpień 2014r., czyli 600zł, to KIarze zostaje 90 zł.

Po zaliczeniu wpłat z 01.09.2014r. od Alli Chrzanowskiej i Agnieszki103, w mojej ocenie [U][B]obecnie KIara ma 115 zł.[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...