Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

nowości brak, mogę jedynie napisać iż byłam ostatnio w odwiedzinach u Kiary, jak zwykle jest przesłodka, kochana i w dobrej formie oraz szuka domu ;) (szuka szuka, ja się w niej zakochałam, to psi ideał, gdybym mogła ją adoptować to brałabym od razu, lecz jak narazie trwają negocjacje z rodzicielką, co z tego będzie to nie wiem)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Potwierdzam wplaty deklaracji stalych na m-c sierpien 2014 od Agnieszka103 [B]5 zl[/B]. i Ala Chrzanowska[B] 20 zl.[/B] rownoczesnie prosze i pomniejszenie skarpety Kiary o [B]120 zl.[/B] za m-c lipiec 2014. Malwa bardzo prosze o podanie kwoty Kiary na koncie Fundacji.
[B]MALWA w ktorym poscie mozna zobaczy aktualne rozliczenie Kiary?
[/B]Poniewaz MALWA nie kwapi sie do rozliczania watku Kiary postanowilam podac obecny stan kwoty Kiary na koncie Fundacji.[B][B][U]OBECNY STAN KONTA KIARY W FUNDACJI: 310 zł. [/U][/B][/B]jak widac na dzien 24.06.14.[INDENT]Ostatnio edytowane przez MALWA ; 24-06-2014 o 22:46

Za miesiace czerwiec, lipiec, sierpn zostalo przelane dla Marty za karme lacznie 360 zl.
Do 310 zl. z 24 czerwca 2014, doszly wplaty w lipcu post 406[B] 25 zl.[/B] post 411 [B]35 zl[/B].
oraz w sierpniu [B]25 zl.[/B] co daje lacznie [B]85 zl. [/B]za 3 miesiace. Na koncie Fundacji na miesiac sierpien znajduje sie [B]35 zl.[/B]
Jesli sie pomylilam prosze o sprostowanie.

[/INDENT]

Edited by Ada-jeje
uzupelnienie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Potwierdzam wplaty deklaracji stalych na m-c sierpien 2014 od Agnieszka103 [B]5 zl[/B]. i Ala Chrzanowska[B] 20 zl.[/B] rownoczesnie prosze i pomniejszenie skarpety Kiary o [B]120 zl.[/B] za m-c lipiec 2014. Malwa bardzo prosze o podanie kwoty Kiary na koncie Fundacji.
[B]MALWA w ktorym poscie mozna zobaczy aktualne rozliczenie Kiary?
[/B]Poniewaz MALWA nie kwapi sie do rozliczania watku Kiary postanowilam podac obecny stan kwoty Kiary na koncie Fundacji.[B][B][U]OBECNY STAN KONTA KIARY W FUNDACJI: 310 zł. [/U][/B][/B]jak widac na dzien 24.06.14.[INDENT]Ostatnio edytowane przez MALWA ; 24-06-2014 o 22:46

Za miesiace czerwiec, lipiec, sierpn zostalo przelane dla Marty za karme lacznie 360 zl.
Do 310 zl. z 24 czerwca 2014, doszly wplaty w lipcu post 406[B] 25 zl.[/B] post 411 [B]35 zl[/B].
oraz w sierpniu [B]25 zl.[/B] co daje lacznie [B]85 zl. [/B]za 3 miesiace. Na koncie Fundacji na miesiac sierpien znajduje sie [B]35 zl.[/B]
Jesli sie pomylilam prosze o sprostowanie.

[/INDENT]
[/QUOTE]

Dziękuje za pilnowanie rolziczenia. Nie było mnie trochę na dogo, niedawno wyszłam ze szpitala. Niestety nieco zaniedbałam ten wątek. Przepraszam.


Zaraz wszystko pouzupełniam.

Napiszę do hoteliku i dopytam w sprawie Kiary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']nowości brak, mogę jedynie napisać iż byłam ostatnio w odwiedzinach u Kiary, jak zwykle jest przesłodka, kochana i w dobrej formie oraz szuka domu ;) (szuka szuka, ja się w niej zakochałam, to psi ideał, gdybym mogła ją adoptować to brałabym od razu, lecz jak narazie trwają negocjacje z rodzicielką, co z tego będzie to nie wiem)[/QUOTE]


Czy jest jakiś rezultat tych negocjacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Czy jest jakiś rezultat tych negocjacji?[/QUOTE]

jak narazie nie, ale cały czas się staram negocjować i myślę o Kiaruni, jest to psi ideał....

postaram się też aby w tych dniach poleciało coś na jedzenie dla psiny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']jak narazie nie, ale cały czas się staram negocjować i myślę o Kiaruni, jest to psi ideał....

postaram się też aby w tych dniach poleciało coś na jedzenie dla psiny[/QUOTE]

Dziękuję!
I życzę owocnych negocjacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Potwierdzam wplate Rumi z dnia 14.08.14. [B]20 zl.[/B] Dziekujemy. Na miesieac sierpien mamy dla Kiary[B] 55 zl.[/B] Prosimy o dalsza pomoc dla wspanialej dziewczynki.[/QUOTE]

Dziękuję za potwierdzenie wpłaty dla Kiary.

Link to comment
Share on other sites

[U]Wklejam info, jakie otrzymałam z hoteliku:

[/U]"Kiara nadal jest u mnie i ma się dobrze ( jak by pojawiła się opcja domu stałego to na pewno bym Panią poinformowała ), z uszkiem póki co wszystko ok, miała lekki problem z moczem - dostała leki, ale już wszystko jest ok. Niestety z ogłoszeń cisza, adopcje stoją jak zamurowane, o Kiarunię niestety nikt nie pyta póki co.

Jak tylko będzie jakieś zainteresowanie Kiarą to dam znać".


Muszę jeszcze dopytać co było z moczem, czy to infekcja, i jaki jest koszt podanych leków, bo o tym nie ma żadnych informacji w e-mailu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...