Jump to content
Dogomania

PILNE! Poszukiwany psi fryzjer do trudnego, schroniskowego psa!


Raffa

Recommended Posts

Pilnie poszukuję na terenie trójmiasta psiego fryzjera, który poradzi sobie z małym (10kg) psem wyciągniętym ze schroniska. Pies niestety z agresją reaguje na same nożyczki, a co dopiero maszynkę, nie potrafimy sobie z nim poradzić :shake:

Pilnie potrzebne zwykłe strzyżenie, najlepiej na krótko tak, aby pozbyć się wszystkich kołtunów. Poszukuję kogoś kto podejmie się tego za niewielką kwotę, ponieważ profesjonalny groomer nas przerasta.

Link to comment
Share on other sites

Gryf, niekoniecznie ;) może się okazać, że zdecydowany i stanowczy fryzjer szybko pieska poustawia ;) U mnie tak było, np z Dudkiem- niby-yorkiem. Przyszedł jako agresywny potworek, nie dał się uczesać, ani nic, a tu na drugi dzień wylądował u fryzjera. A ze ani ja ani fryzjerka się nie przestraszyłyśmy, chłopak mimo dzikich protestów został spacyfikowany, przekonał się że a) i tak będzie jak opiekun zdecyduje b)od strzyżenia się nie umiera. I nigdy więcej cyrków nie robił ;)

Link to comment
Share on other sites

gryf80 ale tzw. głupi jasiu to nie witamki... to nie jest w żadnym wypadku obojętne dla psa- dziwi mnie,że jako groomer z taką lekkością polecasz taką metodę... 10 kg pies to mały pies i uważam,że bezwzględnie nalezy spróbować bez usypiania psa, można użyć kagańca także!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaguna']gryf80 ale tzw. głupi jasiu to nie witamki... to nie jest w żadnym wypadku obojętne dla psa- dziwi mnie,że jako groomer z taką lekkością polecasz taką metodę... 10 kg pies to mały pies i uważam,że bezwzględnie nalezy spróbować bez usypiania psa, można użyć kagańca także![/QUOTE]

nie jestem groomerem i doskonale wiem jak działaja środki anestetyczne ;),ale czasem zachodzi taka koniecznośc,aby psiakowi nie przebic nozyczkami czy maszynka oka.takie metody stosuje sie gdy jest to na prawde konieczne.
[B]raffa[/B] spróbujcie zalozyć zammiast kagańca na pysk tasiemkę z cienkiej smyczy lub bandaża.wiązana za uszami.może w ten sposób uda wam się pysk obciąc.

Edited by gryf80
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...