Jump to content
Dogomania

Furminator


aaliw

Recommended Posts

mialam w rekach i vivoga i oryginal. mysle ze jezeli nie uzywasz furminatora zawodowo masowo, tylko dla swojego psa czyli kilka razy do roku, to nie ma r ale to tak na marginesieoznicy. vivog starczy ci po wsze czasy. na wielkim psie sprawuje sie bardzo dobrze, a wrecz doskonale. przy okazjo oblecialam nim kilku chetnych znajomych w parku. i wcale nie zaluje ze go kupilam zamiast wywalic kupe kasy na oryginalny.
do niego dokupilam komplet szczotek i zgrzeblo firmy camon - i....caly komplet przywlaszczylam sobie. dla psa musialam zamowic drugi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakos tak juz mam ze jak kuuje szczotke dla psa to sprawdzam czy nie za ostra na sobie. no i okazalo sie ze czesanie sie zgrzeblem i tymi szczotami to czysta rozkosz. zgrzeblo to wspanialy masaz. a szcota ma dlugie drutyt, rzadko osadzone, z kulkami metalowymi na koncach. pieknie rozczesuje dlugie wlosy po spacerze na wietrze.
a smiej sie smiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='as_kate']jak to sie spsuł :o ile wytrzymał?[/quote]

z pol roku wytrzymal, ale to zalezy raczej od czestotliwosci czesania ;)
my czesalismy co kilka dni tak mniejwiecj co 3 dni ale nie jednego psa a 3 ;)
jeszcze dwa psy koleznaki + co jakis czas na spacerach psy znajomych wiec troche byl uzywany , mial prawo sie zepsuc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']z pol roku wytrzymal, ale to zalezy raczej od czestotliwosci czesania ;)
my czesalismy co kilka dni tak mniejwiecj co 3 dni ale nie jednego psa a 3 ;)
jeszcze dwa psy koleznaki + co jakis czas na spacerach psy znajomych wiec troche byl uzywany , mial prawo sie zepsuc[/QUOTE]

w takim wypadku to rozumiem. moja sucz jest czesana jak się komu przypomni, czyli jak zacznie juz zbyt mocno kudlić i lepiej prewencyjnie to zniej wyczesać ;) no i jest tylko jedna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ciekawe tylko ile taki oryginał pociągnie? :cool3:[/quote]

od tych ktorzy mieli vivoga i potem kupili oryginal wiem - ze pociagnie:eviltong: a ile to sie przekonam;) vivog teraz jest tak drogi, ze nie ma sensu...roznica w cenie to czasami 30 zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']jesli wytrzyma rok to juz jest dobrze - ale vivog na pol roku to przegiecie, to raz a dwa - w oryginale mozna wymieniac same ostrza co nie jest glupia sprawa[/QUOTE]

zgadzam się, że niegłupia ;) chociaż znajac moją konsekwentność, nigdy kolejne ostrza nie dotknęłyby przyrządu ^^ ja na razie po pół roku nie narzekam na vivoga, korzystam w miarę oszczędnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...