Jump to content
Dogomania

Furminator


aaliw

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaciaaa']Właśnie dlatego pytam as_kate czy dzwoniła lub pytała w inny sposób ;)

A może komuś się Vivog nie sprawdził i chce sie pozbyć? :razz: Byłabym chętna ;)[/quote]

Camara jest niezadowolona [url]www.dogomania.pl/forum/f75/furminator-72586/index49.html[/url] ale nie wiem czy ma Vivoga:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Camara jest niezadowolona [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f75/furminator-72586/index49.html"]www.dogomania.pl/forum/f75/furminator-72586/index49.html[/URL] ale nie wiem czy ma Vivoga:eviltong:[/quote]

Oj chyba nie ;)

[quote name='Camara']Mam oryginał rozmiar large.[/quote]

Ale dzięki ;) Czytałam cały wątek ale już nie pamiętam, czy ktoś miał i był niezadowolony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Camara już sprzedała :cool3:
ja za rok chyba kupię oryginalny M[/quote]

no bardzo mozliwe, ze sprzedala;)
ja po cichu licze na zakup w wakacje jeszcze, zeby wykorzystac fakt, ze ktos bedzie z USA:cool3: ale nie wiem czy kurs $ mnie nie zje:roll:

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.naszepotworki.pl/index.php?k77,psy-pielegnacja-szczotki-i-grzebienie]Szczotki i grzebienie :: naszepotworki.pl[/url] tutaj w stacjonarnym sklepie widziałam takie podobne do vivogów-te takie żółte,byłam w tamtym tygodniu ;) str. internetową mają nieaktualizowaną,bo sama chciałam kupić pojemnik na karmę,pojechałam i Pani powiedziała,że nie ma i że może zamówić,a str. nie była aktualizowana. Swoją droga to nie mialam pojęcia,ze taki sklep u nas jest :evil_lol: napisz,albo zadzwoń :) bardzo miła Pani [URL="http://www.naszepotworki.pl/index.php?k77,psy-pielegnacja-szczotki-i-grzebienie"];)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

bardzo was prosze... wiem ze temat byl juz baaaardzo doglebnie analizowany, jednak ja nadal nie wiem co mam kupic dla swojego DONka (owczarek niemeicki dlugowlosy);)

zastanawiam sie na furminatorem vivoga:
groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=5752

badz nad trymerem hakowym;/

napiszcie mi co mam kupic dla gestego i dlugawego wlosa mojego psiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech11']prosze was - pomozcie! potrzebuje jakiegos przyrzadu do wyczesania dlugowlosego owczarka niemieckiego:-([/quote]
Najlepiej jakbyś zadzwonił do sklepu i zapytał, kupowałam Vivoga dla goldenki znajomego i jest zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie tu jest problem - dzownilam do kilku sklepow i w kazdym mowili co innego! szok:crazyeye:

w jednym polecali mi furminator vivoga-duzy.. w drugim powiedzieli - absolutnie, nie ma sensu bo nie przedrze sie przez futro psa do podszerstka.. w jeszcze innym mowili o szczotkach 'pudlowkach', a gdzie indziej odradzali ze wzgledu na male cienkie igielki ktore przy tym futrze poprostu sie nei sprawdza, chyba ze do napuszenia ogona;/

tak wiec... chyba poprostu kupie zwykly grzebien, byle byl duzy;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech11']tak wiec... chyba poprostu kupie zwykly grzebien, byle byl duzy;/[/quote]

a jakby porownac siersc goldena i DONa? u goldena sie sprawdza.
Polecam Ci forum DONowe - napewno takie jest. I jestem prawie pewna, ze o furminatorze cos bedzie, poszukaj przez google forum i zapytaj.

Link to comment
Share on other sites

co dziwne, zachęcona doswiadczeniami innych właścicieli bernusi z forum szwajcarów, zakupiłam furminator, szczerze mówiąc jestem bardziej zadowolona z trymera hakowego, takie same wnioski porównując wynieśli inni właściciele bernusiów, na naszym regionalnym spotkanku :roll:
druga sprawa u mnie furminator może być tylko sprzętem uzupełniającym do trymera, ładnie robi tylnie łapy i uszy, czyli tam gdzie sierść jest krótsza, a jak chciałam nim zrobić grzbiet to się strasznieelektryzuje aż prąd idzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

furminator nie nadaje się dla większości piesków z dłuższym włosem

A Atosowi ładnie wyciągnął okropne, martwe, brązowe kłaczki ( okrywowe) nie mogłam się ich niczym pozbyć, a skubanie za długo by trwało a tak kilka razy Vivogiem przejechałam i już ich nie ma :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika'][B]DEFINITYWNIE nie dla ONków długowłosych.[/B] wypróbowałam na psie znajomego i się nie nadaje....[/quote]


dzieki za odpowiedz:lol: wymyslilam juz ze zamiast jednego furminatora kupie kilka szczotek;) dla mojego DONka chyba takie rozwiazanie bedzie najlepsze.. raczej nie ma jednego uniwersalnego narzedzia do takiego wlosa:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech11']dzieki za odpowiedz:lol: wymyslilam juz ze zamiast jednego furminatora kupie kilka szczotek;) dla mojego DONka chyba takie rozwiazanie bedzie najlepsze.. raczej nie ma jednego uniwersalnego narzedzia do takiego wlosa:cool1:[/quote]

znajoma ze spacerów ze śliczną DONką ma 3 szczotki - jedna wyciąga włos bardzo podobnie jak furminator, drugą ma do przeczesania ogona i miejsc z najdłuższym włosem i ostatnią do nadania sierści połysku - kupowała w jakimś sklepie specjalistycznym. Jak ją spotkam to się zapytam jak się te szczotki nazywają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']znajoma ze spacerów ze śliczną DONką ma 3 szczotki - jedna wyciąga włos bardzo podobnie jak furminator, drugą ma do przeczesania ogona i miejsc z najdłuższym włosem i ostatnią do nadania sierści połysku - kupowała w jakimś sklepie specjalistycznym. Jak ją spotkam to się zapytam jak się te szczotki nazywają ;)[/quote]

kurcze, byloby fantastycznie!! najlepiej dokladnie zeby powiedziala czy to szczotka włosiana,druciana,czy metalowa:lol: i ktora do czego stosuje:p

ooo, i jeszcze jakie dlugie ma igly w tych szczotkach - ale pewnie dlugie, przynajmniej 3cm:cool1:

ja bede jutro w sklepie i moglabym juz kupic, super by bylo jakbys dzis mogla dac znac o tych szczotkach:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie odpowiada w wątku o trymerach wiec zapytam tu.
Dla siersci boksera ktory trymer nr.1 czy 2 ? Chodzi o rozstaw ząbkow.
Gęstszy czy rzadszy ?

[url=http://www.e-pet.pl/index.php?a=mk&id=360]internetowy sklep zoologiczny e-pet. Wszystko dla psa i kota[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Nikt nie odpowiada w wątku o trymerach wiec zapytam tu.
Dla siersci boksera ktory trymer nr.1 czy 2 ? Chodzi o rozstaw ząbkow.
Gęstszy czy rzadszy ?

[URL="http://www.e-pet.pl/index.php?a=mk&id=360"]internetowy sklep zoologiczny e-pet. Wszystko dla psa i kota[/URL][/quote]

hej;) dla boksera bedzie dobry trymer 2 albo 4 - bokser ma twardy krotki wlos, a trymer 1 jest do wlosa delikatnego - wg tego co tam pisze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...