Jump to content
Dogomania

Furminator


aaliw

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziala i to super. Mam w sprzedazy tansza wersje pod naza Vachtminator. Probowalam na psach krotkowlosych tj. beagle, posokowiec - efekt dziala, wyciaga podszerstek bez wlosa wlasciwego. Na psach z dluzszym wlosem takich jak lablador, golden retriver tez zdaje egzamin.
Oto lin do tego artykulu: [URL]http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,421892,0.html[/URL]

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za link. I opinie.
Zamowilam dla mojego futrzaka cos takiego: [URL]http://www.love2pet.com/index.cfm?id=4261&fuseaction=browse&pageid=68[/URL]

Przy okazji znalazlam wiecej takich wynalazkow: [URL]http://www.bamboopet.com/all_products/detail.php?ID=659776806&nID=1z1[/URL]

Juz niedlugo przekonam sie czy to naprawde tak dziala :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i CTR']Dziala i to super. Mam w sprzedazy tansza wersje pod naza Vachtminator. Probowalam na psach krotkowlosych tj. beagle, posokowiec - efekt dziala, wyciaga podszerstek bez wlosa wlasciwego. Na psach z dluzszym wlosem takich jak lablador, golden retriver tez zdaje egzamin.
Oto lin do tego artykulu: [URL]http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,421892,0.html[/URL]

Pozdrawiam
Iza[/quote]

Iza, qrcze - tylko nie lablador pilizzzzzzzzzzzzzzzz! i nie retriver. Spojrz do ksiazki z rasami. One maja zupelnie rozny wlos. Furminator na labku moze sprawdza sie niezle. Ale juz z goldenem trudniej. Nie ma jednego zlotego srodka na wszystkie typy wlosa.
Nota bene , czy to Ty reprezentujesz Germapol? Jesli tak, mam pytanko: czy bedziecie na warszawskiej i czy bedziecie mieli ubranka dla groomerow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aaliw']Aszita mozesz mi wyjasnic dlaczego to sie nie nadaje dla goldena? Bardzo prosze, dla mnie to jest bardzo interesujace. Nie zajmuje sie tym profesjonalnie.[/quote]

Nie napisalam, ze sie nie nadaje. Goldeny maja czesto taka ilosc podszerstka, ze zaczynajac od furminatora (szczegolnie w apogeum linienia)zwyczajnie nie przedrzesz sie przez gaszcz. Do odwelniania goldenow nigdy nie uzywam jednego tylko przyrzadu. Mam ich cala kolekcje :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Aszita - nasi klienci testowali przy mnie Vachtminatora i na labladorach i retrieverach, i w obu przypadkach wybieral tylko podszerstek. A zlotego srodka nigdy nie ma :). Sama dla mojej CTR-ki mam chyba z 8 szczotek i 6 grzebieni :). I ciagle mi malo :). Ostatnio po pol roku oczekiwan dostalam moje upragnione ruskie zgrzebelko. I to jest rewelacja dla ruskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i CTR']Aszita - nasi klienci testowali przy mnie Vachtminatora i na labladorach i retrieverach, i w obu przypadkach wybieral tylko podszerstek. A zlotego srodka nigdy nie ma :). Sama dla mojej CTR-ki mam chyba z 8 szczotek i 6 grzebieni :). I ciagle mi malo :). Ostatnio po pol roku oczekiwan dostalam moje upragnione ruskie zgrzebelko. I to jest rewelacja dla ruskich.[/quote]

A ma Pani te ruskie zgrzebełka w sprzedaży?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']Nie napisalam, ze sie nie nadaje. Goldeny maja czesto taka ilosc podszerstka, ze zaczynajac od furminatora (szczegolnie w apogeum linienia)zwyczajnie nie przedrzesz sie przez gaszcz. Do odwelniania goldenow nigdy nie uzywam jednego tylko przyrzadu. Mam ich cala kolekcje :evil_lol: .[/quote]
Ja tez mam cala kolekcje szczotek dla psa :evil_lol:
Pies jest czesamy regularnie co 2-4 dni. Furminator powinien sobie poradzic z jego podczerstkiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja znalazłam jeszcze coś takiego [url]http://www.sewing.pl/index.php?id=akcesoria/trymery[/url]
może ktoś wie jak się ma ten do tego z germapolu??
A tak przy okazji nie wiecie jakim przyrządem najlepiej usuwa się włos u psów krótkowłosych??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To ja sie tutaj zapytam bo niewiem juz czego uzywać. Co według was będzie najlepsze dla Shar Peia horsecoata czyli dł sierści od 2 mm do 9 mm i to bez podszerstka?
Mnie interesował furminator ale u psa bez podszerstka obawiam sie ze niebędzie zadnego egektu, przeobiłam większośćszczotek i praktycznie nic niełapie sierści u tej jednej mojej suni a do tego terz gubi sierśc całymi placami i musze ja jakośc wuczesać praktycznie do 0 aby przyspieszyć wymiane sierśći. ( pierwszy raz tak gwałtownie gubie sierść wczesniej niebyło z tym problemu), BARDZO PROSZE O RADE

Link to comment
Share on other sites

Witam zgrzebło gumowe się niesprawdziło niestety,
zakupiłam furminator ale niejestem do końca zadowolona jest swieny dla moich 2 suczek i to nieprzesada ale u tej z najktutszą sierścia niestety niespisuje sie najlepiej więc bede musiala dalej szukać czegoś dlaniej innego. Jak wspomniałam ona ma sierść o dł. zaledniw 3 mm do 8-9mm nawet 1 cm niema, z braku podszerstka jest to sierść dosyć żadka co niestety też utrudnia czesanie. Bęe wdzięczna za pomoc w znalezieniu czegoć dotakiej sierści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...