Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, jednak wydźwięk pozostaje negatywny, skoro ludzie zaczynają pisać "czyli to jakiś shit?". Czy to było celowe czy przypadkowe - cóż, niech każdy sam oceni.
Co do mączki to chciałam się kilku rzeczy dowiedzieć, niestety nie było mi to dane.

Edited by dog193
Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Znalazłam karmę z mięsa :razz: Jak byk pisze na stronie producenta: mięso - świeże mięso wolowo wieprzowe, świeże porcje rosołowe, ryż, suszone mięso wołowo wieprzowe. Szkoda, że nie wiadomo ile czego ;)[/QUOTE]

to co pisze na stronie producenta a na worku też może się różnić :razz:.... w karmie jest wieprzowina więc coś czuje że to polski producent. przynajmniej nie ma problemu ze źle przetłumaczonym składem karmy z języka ojczystego.

Link to comment
Share on other sites

A u moich psów odwrotnie.. Natomiast mam wrażenie, że TOTW bardzo się pogorszyło jakościowo. Karmiłam nim dosyć długo swoje psy, ponad 2 lata temu.. później przerzuciłyśmy się na Wolfsbluta. Chciałam spróbować z TOTW ponownie- pamiętam, że rybna wersja była bardzo fajna.. a teraz.. zupełnie nie pachnie rybą, chrupka bardzo "sucha". Wersja z jagnięciną też nie powala.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='89ola']to co pisze na stronie producenta a na worku też może się różnić :razz:.... w karmie jest wieprzowina więc coś czuje że to polski producent. przynajmniej nie ma problemu ze źle przetłumaczonym składem karmy z języka ojczystego.[/QUOTE]
Tak, tak :) To polska Saba. Tak się trochę pośmiałam ;) ;) :) Ciekawe, jak by to przetłumaczono na rynek amerykański co by było zgodne z AAFCO ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej! I jak się ma sprawa z TOTW? Niedługo przyjeżdża do mnie szczenior, jak już trochę podrośnie chciałam zacząć dawać mu tą karmę, bo przeczytałam kilka pozytywnych opinii, ale teraz już sama nie wiem. Jestem zielona jeśli chodzi o dobre jakościowo karmy... Z tymi mączkami i mięsami tez już się całkiem pogubiłam... Czy TOTW będzie dobrym wyborem? Czy może polecacie jakąś inną karmę? Czy po prostu "poeksperymentować" na psie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pollynka']Hej! I jak się ma sprawa z TOTW? Niedługo przyjeżdża do mnie szczenior, jak już trochę podrośnie chciałam zacząć dawać mu tą karmę, bo przeczytałam kilka pozytywnych opinii, ale teraz już sama nie wiem. Jestem zielona jeśli chodzi o dobre jakościowo karmy... Z tymi mączkami i mięsami tez już się całkiem pogubiłam... Czy TOTW będzie dobrym wyborem? Czy może polecacie jakąś inną karmę? Czy po prostu "poeksperymentować" na psie? ;)[/QUOTE]

Nie eksperymentuj na psie.... Totw to dobry wybór, teraz jest wersja dla szczeniąt. Ja moją suczkę karmię odkąd przyszła do nas totw i super się rozwinęła(ma już 3 lata). W takiej półce cenowej nic lepszego nie znajdziesz, a przy kupowaniu karmy trzeba się kierować przede wszystkim brakiem zbóż w karmie i jak największą ilością mięsa ;) Tylko nie przekarm szczeniora nią, trzeba odpowiednio zmniejszyć dawkę zalecaną z opakowania, ale to już według obserwacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']Nie eksperymentuj na psie.... Totw to dobry wybór, teraz jest wersja dla szczeniąt. Ja moją suczkę karmię odkąd przyszła do nas totw i super się rozwinęła(ma już 3 lata). W takiej półce cenowej nic lepszego nie znajdziesz, a przy kupowaniu karmy trzeba się kierować przede wszystkim brakiem zbóż w karmie i jak największą ilością mięsa ;) Tylko nie przekarm szczeniora nią, trzeba odpowiednio zmniejszyć dawkę zalecaną z opakowania, ale to już według obserwacji ;)[/QUOTE]
Super, dziękuję za opinię :) właśnie nie za bardzo chcę eksperymentować na psie, dlatego szukam i czytam, ale od nadmiaru informacji już zgłupiałam po prostu... A interesuje mnie właśnie przybliżona cena karmy, i właśnie ponoć ta miała być bardzo fajna, a tu nagle negatywnie opinie. Ale cóż, "jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...