Jump to content
Dogomania

Forumowa Zuzia z "gruzowiskiem" w brzuchu prosi o pomoc...


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='b-b']Dobrze, że Agucha coś nam napisałaś :)
Przytrzymałaś nas oj przytrzymałaś:mad:[/QUOTE]
No bez przesaaady... nie znikam na tydzień przeca ;)
Pracować, zajmować się domem, dziećmi, psem i innymi ogonami i... odsypiać orkę też muszę.

[quote name='Nutusia']Agucha - masz wybaczone wszystko! ;) Opiekuj się księżniczką, a my obiecujemy się nie martwić na zapas i cierpliwie czekać na dobre wieści od Was :)[/QUOTE]
Teraz to już nie ma się co na zapas martwić ;)

[quote name='Poker']Fajnie ,że dobre wieści.Oby tak dalej. Ale pisz troszkę częściej w trudnych momentach, bo nam różne myśli po głowach biegają.[/QUOTE]
Trudnych momentów nie chcę wróżyć. Jest dobrze i niech już tak zostanie.
Oby tylko to sikanie ustało, bo pielęgnacja Zuzi teraz jest nieco utrudniona przez ranę na brzuchu i... fiołkami nie pachnie :/

[quote name='Livka']Wysyłam ciepłe myśli i dobre fluidy :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy Aniołkom z Gliwic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Zuzanka pozdrawia Ciocie i Wujaszków i mokrym ogonem merda ;)

Jutro kąpiel, bo dziewczyna jest niezmordowana w lojdaniu... ech.[/QUOTE]

Jak dobrze ,że mała ma sie lepiej.
A co to jest[B] lojdanie [/B]:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Zuziu zdrowiej!!!:)


[quote name='cancer43']Przypominam o bazarku dla Zuzi,bo coś zastój się zrobił -

[URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/?ref_notif_type=event_mall_reply&source=1[/URL][/QUOTE]
Wszystkim co mogłam dałam znać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Zuzaczku odmerdujemy:):):):):) Agucha, dobrze jest;) Ściskam:):):)[/QUOTE]
Jest lepiej, ale dążymy do świetności ;)

[quote name='Poker']Jak dobrze ,że mała ma sie lepiej.
A co to jest[B] lojdanie [/B]:crazyeye:[/QUOTE]
Lojdać = sikać :D

[quote name='cancer43']Przypominam o bazarku dla Zuzi,bo coś zastój się zrobił -

[URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/?ref_notif_type=event_mall_reply&source=1[/URL][/QUOTE]
Zapraszam, ale chyba jakiś nowy kryzys się zaczyna :(

[quote name='Bgra']stawiam na siusianie;)
mizianka dla Zuzinki:)[/QUOTE]
Dokładnie tak ;)

Zuzia dziękuje za głaski :)

[quote name='b-b']Zuziu zdrowiej!!!:)

[/QUOTE]
:thumbs:

[quote name='Bgra']też pozapraszałam,ale moi znajomi jacyś dziwni,albo raczej ja im się taka wydaję:razz:[/QUOTE]
Witaj w klubie Bożenko ;)

---------------

Dziś Zuzlik zażywała przymusowej kąpieli i golenia, bo już nie szło jej ogarnąć :shake:
Średnio była zachwycona i leków już ma dość... jak widzi mnie z torebeczką to wieje, ba! nawet nauczyła się tak język cofać, żeby zręcznie piguły wypluwać jak się Pańcia odwraca :D
... ale Pańcia sprytniejsza i wzięła się na sposób - przemyca piguły w żarciu czego biedna Zuzia przewidzieć już nie mogła :evil_lol:

Jak w końcu naładuję baterie w aparacie - wkleję rachunki i aktualne Zuzlikowe zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że z Zuzią coraz lepiej :)

Jeśli chodzi o tabletki to z moim psiskiem większego problemu nie ma, bo to straszny żarłok, więc zawsze przemycam w jedzeniu. Za to jak mam dać tabletkę kotu (zwłaszcza tą na odrobaczenie) to masakra :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zuza była wczoraj na kontroli i zdjęciu szwów.
Rana się ładnie zabliźniła.
Apetyt wrócił.
Kamienie dostałam z powrotem na pamiątkę.
Tym razem wyszło, że 100% struvitowe :/
Tak więc kłania się zakwaszanie ciągłe i karma typu hill's lub Trovet...

Dostałyśmy antybiotyk na kolejny tydzień - koszt 25zł.
Po antybiotyku - łapiemy mocz do badania, żeby sprawdzić czy wszystkie bakterie się wytłukły.

Zuzie od dupki odlazło w pierwszą noc bez pampersa i zrobiła sobie w przedpokoju wychodek... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...