Jump to content
Dogomania

Forumowa Zuzia z "gruzowiskiem" w brzuchu prosi o pomoc...


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciocia WARANSKA też wspomoże,właśnie dostałam wiadomość.Przyśle pieniążki przez WESTER UNION a ja wszystko załatwię tj.pobiorę z pierwszego napotkanego Banku:lol:,następnie wymienię w Kantorze i przeleję na konto Agniesi i będzie git.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']ja bez zaproszenia ,zupelnie przypadkiem bo sporadycznie jestem na dogo...Agucha -pamiętam że pomoglaś kiedyś "mojej" Patce więc mam okazję się skromniutko odwdzięczyć-poprosze konto-TRZYMAJCIE SIĘ![/QUOTE]
Witaj Soniu :) :) :)
Mam nadzieję, że sarenka Patka ma się dobrze? ;)

Dziękuję za pomoc! :Rose:

[quote name='b-b']Docha a może napisz jeszcze do innego moda. Wiem, ze Viris jest od bazarków ale skro jej nie ma to może ktoś inny nam odpowie:)[/QUOTE]
Napisałam do Viris poza dogo. Zobaczymy co i jak...

[quote name='Anula']Cudna dedykacja i podbudowująca.
Za 5 dni Zuzik będzie miała operację oby przebiegła szczęśliwie.Musimy trzymać kciuki za malutką,czym więcej kciuków i pozytywnych fluidów tym lepiej.[/QUOTE]
Czujemy te fluidy, oj czujemy! :loveu:

[quote name='Marycha35']To wściekle kciukam i za konto dziękówka, namiary już mam:) Aguś ściskam, buziaki dla Zuzi:):):)[/QUOTE]
Dziękuję! :) :Rose:

[quote name='Maruda666']Z zaproszenia Anuli:)

Widzę, że na sam zabieg już się nazbierało, ale dalsze leczenie też pewnie bedzie kosztowne :( - proszę o nr kont, coś podeślę dla ślicznej :) Mocne kciuki za środę.[/QUOTE]
Dziękuję ślicznie! :Rose: :)

[quote name='Anula']Ciocia WARANSKA też wspomoże,właśnie dostałam wiadomość.Przyśle pieniążki przez WESTER UNION a ja wszystko załatwię tj.pobiorę z pierwszego napotkanego Banku[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG],następnie wymienię w Kantorze i przeleję na konto Agniesi i będzie git.[/QUOTE]
O materdejo...!
Kolejny Anioł... DZIĘKUJĘ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Viris pisze:

[QUOTE]Pies jest w DS?


Jeśli tak to nie można zrobić bazarku.


To jest zasada nie do przebicia na dogo. Możesz zrobić bazarek na miau i wstawić na wątku suni na dogo linka, zachęcać do licytacji, zrobić bazarek na fb.


Ale na dogo nie możesz.


[/QUOTE]


-----------------------
[B]
Aktualizacja rozliczenia w 2 poście.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko ja dopiero jutro rano wpłacę parę złociaków,przepraszam,ślepa jestem i konto prowadzi mi moja córcia;)wpadnie jutro z rana Głaski dla Zuzki:)
szkoda bazarków...ale jakby jednak coś...to przypominam się z fantami.

Link to comment
Share on other sites

Viris mi nie odpowiedziała.

Bazarki na miau, tylko trzeba być tam zarejestrowanym, poza tym z tego co się orientuję to bazarki idą tam kiepsko. dziewczyny z miau wystawiają na dogo.
Zostaje fb. czy aby zrobić tam bazarek musi być zdarzenie?

Myślę, że trzeba pomyśleć o skarpetkach psich, a bazarki robić na tę skarpetę która za sponsoruje leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']Agnieszko ja dopiero jutro rano wpłacę parę złociaków,przepraszam,ślepa jestem i konto prowadzi mi moja córcia;)wpadnie jutro z rana Głaski dla Zuzki:)
szkoda bazarków...ale jakby jednak coś...to przypominam się z fantami.[/QUOTE]
Dobrze Bożenko, nie ma aż takiego pośpiechu. Operacja dopiero w środę :)

[quote name='b-b']No to będziemy prosić i męczyć cioteczkę Cancer43 o zrobienie bazarku na FB.
W niedzielę postaram się zrobić zdjęcia.[/QUOTE]
Jakbym miała w tym doświadczenie - sama bym zrobiła... chociaż z drugiej strony - samemu to jakoś głupio...

[quote name='docha']Viris mi nie odpowiedziała.

Bazarki na miau, tylko trzeba być tam zarejestrowanym, poza tym z tego co się orientuję to bazarki idą tam kiepsko. dziewczyny z miau wystawiają na dogo.
Zostaje fb. czy aby zrobić tam bazarek musi być zdarzenie?

Myślę, że trzeba pomyśleć o skarpetkach psich, a bazarki robić na tę skarpetę która za sponsoruje leczenie.[/QUOTE]
Tak jak już mówiłam - jeżeli jakakolwiek zajdzie potrzeba szukania pomocy u Skarpet - przyjmę ją TYLKO na zasadzie kredytu.
Oni mi "pożyczają" a ja spłacam bazarkami.

[quote name='Mela Jakimiuk']Widzę, że wpłata dotarła. Trzymam kciuki za psinkę.[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za pomoc! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']

[COLOR=#d3d3d3]Jakbym miała w tym doświadczenie - sama bym zrobiła... chociaż z drugiej strony[/COLOR] - samemu to jakoś głupio...

[/QUOTE]
Ale dlaczego głupio?:)
Dostajesz fanty od ludzi, który chcą pomóc Zuzi a Ty je spieniężasz nie dla siebie tylko dla tej kruszyny:)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio moje kieszonkowe prawie w całości poszło na wpłaty dla psiaków i aktualnie bida z nędzą, ale postaram się wpłacić ile dam radę. Dużo tego nie będzie, przepraszam, ale grosik do grosika:oops:
Agucha, trzymaj się kochana! W środę będę przy Was myślami i serduchem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Ale dlaczego głupio?:)
Dostajesz fanty od ludzi, który chcą pomóc Zuzi a Ty je spieniężasz nie dla siebie tylko dla tej kruszyny:)[/QUOTE]
Spróbuję się rozeznać co i jak, ale dopiero w weekend bo dziś już ledwo łażę...

[quote name='paula_t']Ostatnio moje kieszonkowe prawie w całości poszło na wpłaty dla psiaków i aktualnie bida z nędzą, ale postaram się wpłacić ile dam radę. Dużo tego nie będzie, przepraszam, ale grosik do grosika:oops:
Agucha, trzymaj się kochana! W środę będę przy Was myślami i serduchem:loveu:[/QUOTE]

Witaj Paula :)
Przestań przepraszać! Każda pomoc - nie tylko finansowa - na wagę złota! :loveu:

---------------------------------

Dziękuję niezmiennie za pozytywne fluidy - działają!
Dziś jak Matka Wariatka cieszyłam się z Zuzinej kupy... :lol:
Biegunki opanowane... znaczy się, że zapalenie jelit ustępuje pomaleńku :multi:

Link to comment
Share on other sites

---------------------------------

Dziękuję niezmiennie za pozytywne fluidy - działają!
Dziś jak Matka Wariatka cieszyłam się z Zuzinej kupy... :lol:
Biegunki opanowane... znaczy się, że zapalenie jelit ustępuje pomaleńku :multi:[/QUOTE]
---------------------------------
Nic tak nie cieszy,jak widok zdrowego koopala,u psiaka z problemami żołądkowo-jelitowymi...:multi:
Zdrowiej nam Zuziu!:smile::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...