Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

Wpłacisz wprost do betkak, czy na konto skarbnika :)

Pytam, bo nie wiem czy mam kukać do banku, czy niekoniecznie.

 

Na Twoje konto. Podam Ci nazwizko na PW, bo nie wiem czy zechce się ujawniać. Natomiast kukac zawzięcie nie musisz, pewnie nie będzie od razu ale najprawdopodobniej co jakiś czas :)

Link to comment
Share on other sites

Na Twoje konto. Podam Ci nazwizko na PW, bo nie wiem czy zechce się ujawniać. Natomiast kukac zawzięcie nie musisz, pewnie nie będzie od razu ale najprawdopodobniej co jakiś czas :)

Dzięki :)

Twoja kasa już się zameldowała. Informowałam o tym kilka postów wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

Nasz były podopieczny Lobo od czerwca br. grzeje dopopkę we własnym DS i jest mało prawdopodobne, żeby wrócił.

 

Jako skarbnik majątku Lobo i Chani, wobec braku odpowiedzi na moje kilkakrotne zapytania w sprawie pozostałości kasy po Lobo pozwoliłam sobie na samowolkę i resztę kasy Lobo w kwocie 33,89 zł przeniosłam do majątku Chani.

 

Mam nadzieję, że mi nie dokopiecie z tego powodu. Chciałam zamknąć kartotekę Lobo, a i Chani ta kasa się przyda.

Link to comment
Share on other sites

A bo ja wiem? ;) Trzeba nam deklaracji. Kasa z poprzednich psiaków niedługo się skończy... Pasowałoby wątek zareklamować ale nie zaspamować ;) Inaczej szybko skoczymy pod kreską. Niestety wieści od Chani będą spływac powoli, tu postęp jest z dnia na dzień nie do zauważenia, suni nie grozi nic strasznego, wiec i czytających jest niewielu, a to się przekłada na niewielkie wpływy. Z innych spraw: Mam trochę rzeczy, które chciałabym zbazarkować - najlepiej na Chani - ale niestety będąc tu nie mam jak się tym zająć. Ceny wysyłki byłyby absurdalne, a organizując się tu i wdrażając w nowy projekt żywcem nie mam czasu na pilnowqanie bazarku. Ania jest dość zajęta... Czy ktoś przyjmie paczkę do zrobienia bazarku? Nie ma tam wiele: parę książek, torebka, filiżanka, jakieś szmatki (w sensie ciuchy...), Wszystko w dobrym stanie. Nie ma tam śmieci. Kończy się nam czas, bo mamy nadzieję, że 23 Joshua i Kaori wylecą z Polski. Joshua jest piekielnie zajęty organizacją, opróżnianiem mieszkania i całą resztą, więc czym szybciej może to wysłac tym lepiej. Kto pomoże?

Link to comment
Share on other sites

... Mam trochę rzeczy, które chciałabym zbazarkować - najlepiej na Chani - ale niestety będąc tu nie mam jak się tym zająć. Ceny wysyłki byłyby absurdalne, a organizując się tu i wdrażając w nowy projekt żywcem nie mam czasu na pilnowqanie bazarku. Ania jest dość zajęta... Czy ktoś przyjmie paczkę do zrobienia bazarku? Nie ma tam wiele: parę książek, torebka, filiżanka, jakieś szmatki (w sensie ciuchy...), Wszystko w dobrym stanie. Nie ma tam śmieci. Kończy się nam czas, bo mamy nadzieję, że 23 Joshua i Kaori wylecą z Polski. Joshua jest piekielnie zajęty organizacją, opróżnianiem mieszkania i całą resztą, więc czym szybciej może to wysłac tym lepiej. Kto pomoże?

Ajame, chętnie się tym zajmę, ale niestety nie robię dobrych zdjęć fantów. Nie potrafię :(  Jeśli więc podzielimy się pracą: Ty zdjęcia i wysyłasz paczkę do mnie, a ja resztę, to chętnie zrobię bazarek dla Chani.

Co Ty na to ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Elik, dzięki bardzo. Niestety jest jeden mały problem: paczkę zapakowałam jeszcze przed swoim wylotem. A później mi uciekło :/ Mój aparat oddałam tacie i nie wiem czy Joshua zdąży zrobić zdjęcia i czy ma czym. Ale zapytam.

 

Dziewczyny, jest nieźle: Dziś odebrałam dokumenty niezbędne do uzyskania wizy przez mojego męża. Jest spora szansa, że pojawi się tu na święta. Akurat bvędzie wolne na "zwiedzanie" tej dziury pośrodku pola kukurydzy.

BTW uwierzycie, ze od poniedziałku mam mieszkanie i jeszcze się nei przeprowadziłam? Stale nie ma kiedy.

Link to comment
Share on other sites

Elik, dzięki bardzo. Niestety jest jeden mały problem: paczkę zapakowałam jeszcze przed swoim wylotem. A później mi uciekło :/ Mój aparat oddałam tacie i nie wiem czy Joshua zdąży zrobić zdjęcia i czy ma czym. Ale zapytam.

 

Dziewczyny, jest nieźle: Dziś odebrałam dokumenty niezbędne do uzyskania wizy przez mojego męża. Jest spora szansa, że pojawi się tu na święta. Akurat bvędzie wolne na "zwiedzanie" tej dziury pośrodku pola kukurydzy.

BTW uwierzycie, ze od poniedziałku mam mieszkanie i jeszcze się nei przeprowadziłam? Stale nie ma kiedy.

A kto to Jashua, jeśli to nie tajemnica :siara:

 

Pospiesz się z tą przeprowadzką, bo jak Pan Mąż przyjedzie, czego Ci życzę, to gdzie go przyjmiesz :)

Link to comment
Share on other sites

Odnotowane... zaczynam coś robić. Ale jest jeszcze jeden problem: W przechowalni w okolicy Beaty umowa o prace skończyła się dla dotychczasowego opiekuna psów. Nie ma tam teraz nikogo... Idzie zima, a w przechowalni utknęła mama z dwoma młodymi (ok 2-3 m-ce). Sunia w typie labka, bez podszerstka... Małe - wiadomo małe.. Nocą jest zimno :( Spróbuję założyć im tez watek. Może udałoby sie wyciągnąć?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze byłoby uratować te psiaki przed przyjściem prawdziwej zimy, ale czy uda się zebrać fundusze na ich utrzymanie :( Na wątku Chani pustki. Zapewne przyczynia sie do tego kompletny brak zdjęć i informacji z hotelu.

 

 

Zmiana numeru konta do wpłat dla Chani

 

Ponieważ bank Credit Agricole, na koncie którego zbierane są fundusze dla Chani staje się coraz bardziej pazerny i nalicza opłaty za SMSy, którymi otrzymuję hasła do zatwierdzenia przelewu, prze4noszę majątek Chani do mBanku, gdzie nie ma opłat ani za prowadzenie, ani za SMSy z hasłami.

Pragnę poinformować, że konto w mBanku jest nieoprocentowane.

Wpłacającym deklaracje prześlę nowy numer konta.

 

Przepraszam za kłopot i dziękuję za zrozumienie.

Link to comment
Share on other sites

Elik, to troche moja wina, dostałam niedawno zdjęcia Chani, ale nie wstawiłam. W domu nawet nie mam jeszcze internetu, tyle co udostępniam sobie z komórki.

 

Prosiłam o pomoc w prowadzeniu wątku na czas organizowania się tutaj, ale niestety nikt sie nie podjął.

Iidą śwęta, ja jestem tutaj cakiem sama. Nie mam niektórych papierów, więc z każdą pierdołą jak gaz czy prąd, żeby podpisac umowę musze po uwierzytelnienie do notariusza biegać. Nie mam samochodu, więc nei bardzo mam jak sama zrobić zakupy. Na plecach odkurzacza nie przytacham... Szukam mebli, talerzy, garnków i próbuję zagospodarowac mieszkanie a przeciez musze też pracować.

 

No dobra. wytłumaczyłam się, pora na fotki:

 

DSCF2708.JPG

 

 

 

DSCF2715.JPG

 

I ze swoim kumplem - Miskiem:

 

DSCF2688.JPG

 

 

Rozmawiałam z Beata przez telefon: Chani zaczyna ja zaczepiać. Zdecydowanie się osmieliła. Pora na odseparowanie jej od Miśka i prace we dwie. Planuję zakup worka smakołyków dla Chani na gwiazdkę, zeby Beata miała dla niej nagrody i zwiększyła ilośc ćwiczeń. Chani jest ładna, jak wyjdzie na prosta, to pewnie sie dom znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Elik, to troche moja wina, dostałam niedawno zdjęcia Chani, ale nie wstawiłam. W domu nawet nie mam jeszcze internetu, tyle co udostępniam sobie z komórki.

Prosiłam o pomoc w prowadzeniu wątku na czas organizowania się tutaj, ale niestety nikt sie nie podjął.

...

Ayame, nie Ty jesteś winna. Już pisałam, ale powtórzę. Powinny być informacje, zdjęcia z miejsca, gdzie pies przebywa. Bez współpracy z osobą prowadzącą psa, nie ma szans na ruch na wątku. Chciałam Cie zastąpić, przynajmniej na jakiś czas. Kilkakrotnie dzwoniłam do betkak, ale nie raczyła odebrać telefonu, ani potem oddzwonić. Jeśli to tylko Ty możesz się dodzwonić, to jak ktoś inny może się podjąć prowadzenia wątku ?

Ktoś tu  powinien przypomnieć sobie, jakie były początki Korków i kto je dla kogo wyciągał z olka, bo teraz wygląda to tak, jakby betkak robiła łaskę. Chyba, że to ja mam nieprawdziwe informacje.

Wkurza mnie ta sytuacja.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...