Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

zabawa z psem to nie to samo co spacer

 

Zgadzam się, niestety. Nie wszystkim psom to wystarcza. Niektóre z nich potrzebują eksploracji terenu, poznawanie nowych miejsc, codziennych albo przynajmniej częstych treningów szkoleniowych z właścicielem. Inaczej fiskują i uciekają.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się o te spacery czepiałam, więc pan Artur obiecał chodzić. Nie wiem jak jest teraz, ale podobno zabierał Korka na długie wyjścia po okolicy. Faktycznie trzeba by dopytać.

 

Wiem, że Pan Artur chodził z Korkiem na długie spacery, ale pewnie teraz z powodu tej łapy długie spacery odpadają.
 

Link to comment
Share on other sites

Witam

Po stokroć przepraszam, ze nie wpłaciłam obiecanych pieniędzy na Korę /Chani/ ale nie przywykłam jeszcze do nowego Dogo i trochę pokpiłam sprawę. Uzupełniam natychmiast zaległości, bijąc się w piersi.

pozdrawiam

Szkoda piersi ;)

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

...Dziewczyny, przepraszam, zę tak się nie udzielam, ale po prostu nie wydalam.
Pewnie przez jakieś dwa miesiące teraz będę mieć tyły, ale ja naprawdę pamiętam o Chani...

Chani jest w dobrych rękach więc nie ma strachu. Są sprawy ważne i ważniejsze :)

 

 

Witam

Po stokroć przepraszam, ze nie wpłaciłam obiecanych pieniędzy na Korę /Chani/ ale nie przywykłam jeszcze do nowego Dogo i trochę pokpiłam sprawę. Uzupełniam natychmiast zaległości, bijąc się w piersi.

pozdrawiam

 

Bardzo pięknie dziękujemy, kasa zameldowała się na koncie Chani

 

:Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

a ja rozmawiałam z Beatą. I nawet mam zdjęcia :)

 

 

Niestety Chani boi się wszystkiego: Od miotły poprzez odkurzacz na gwałtownych ruchach kończąc. 

Praca ze strachulcami jest trudna. Ale musimy jakoś dziewczynę wzmocnić, bo inaczej utknie nam w hotelu.

 

DSCF1415.JPG

 

DSCF1426.JPG

 

DSCF1448.JPG

 

Najlepiej - jak widac - sunia dogaduje się z łagodnymi psami. 

Link to comment
Share on other sites

Można kombinować, ale to będą koszty. Musimy rozreklamować wątek i uzyskac deklaracje, bo kasa niedługo się skończy. Tymczasem większy nakład finansowy może zaprocentować krótszym hotelowaniem. 

W tym miesiącu musze wspomóc jeszcze innego psiaka. Ale przy ogromie wydatków jakie w tej chwili ponoszę to dorzucenie czegoś Chani nie zrobi mi róznicy.

 

 

(300zł (sic!) wydałam na opłacenie przesyłki dokumentów... Jakiś absurd.)

Link to comment
Share on other sites

Można kombinować, ale to będą koszty. Musimy rozreklamować wątek i uzyskac deklaracje, bo kasa niedługo się skończy. Tymczasem większy nakład finansowy może zaprocentować krótszym hotelowaniem...

Masz rację. Czasem zwiększenie nakładów pośrednich owocuje zmniejszeniem kosztów globalnych :)

Czy zasugerujesz Beacie, żeby skontaktowała się z behawiorystą ?

 

...(300zł (sic!) wydałam na opłacenie przesyłki dokumentów... Jakiś absurd.)

Mamma mija tyle kasy za przesyłkę, zgroza :madgo:

 

elik podeślij  mi numer konta postaram sie w przyszłym miesiącu troszkę wspomóc Chani...

Wielgachne dzięki :calus:

Już ślę :)

 

Przelałam dla Chani 137,50 zł z pozostałego majątku po wyadotpowanym i szczęśliwym już Asterze :)

Bardzo proszę elik o potwierdzenie na jego wątku, gdy dotrą pieniądze :) KLIK

Dziękuję z góry!

Bardzo dziękuję, potwierdzę jak tylko kasa wyląduje na koncie Chani :)

Link to comment
Share on other sites

Temat ruszył. Nie wiadomo czy się uda, ale po przemyśleniu i Twoim, Elik, poście doszłam do wniosku, że bardziej intensywne działania mogą mieć więcej sensu. Póki co Chani zdaje się być bardziej zainteresowana towarzystwem psów niż ludzi :( Dzikus z niej. Jeśli nie pomoże jej ktoś, kto rozumie psy, możemy do niej nie dotrzeć. 

Link to comment
Share on other sites

Temat ruszył. Nie wiadomo czy się uda, ale po przemyśleniu i Twoim, Elik, poście doszłam do wniosku, że bardziej intensywne działania mogą mieć więcej sensu. Póki co Chani zdaje się być bardziej zainteresowana towarzystwem psów niż ludzi :( Dzikus z niej. Jeśli nie pomoże jej ktoś, kto rozumie psy, możemy do niej nie dotrzeć. 

Świetnie. Myślę, że behawiorysta, to jedyna szansa dla Chani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...