Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
meeko

Zdrowie szczeniaczka - Miko wymiotuje!

Recommended Posts

Hej, wszystkim, od jakiegoś miesiąca mam małego glutka, kundelka, mały ma trzy miesiące

W piątek miał drugą szczepionkę z cyklu szczepień szczeniąt

W sobotę zebrało mu się na wymioty, wymiotował tak z 6-7 razy, najpierw jedzonkiem a potem taką "śliną", "flegmą", od razu pojechałam do weta, ten osłuchał mi jelita, zbadał brzuch i dał jakieś dwa zastrzyki (nie powiedział jakie ), zmierzył temperaturę - była ok

Potem nie wymiotował, aż do dziś (wtorek) rana, troszkę zwymiotował, nie dużo, 2 razy pod rząd (około 6 rano):-(

teraz jest ok, tylko troszkę zacharczał tak jakby się czymś zakrztusił, ale szybko mu przeszło

piesek wypróżnia się ok, kupki ma piękne, zwarte balaski :lol:

apetyt też raczej dopisuje, do suchej karmy podchodzi z rezerwą co prawda, ale jak głody to zje, ale za to do mięska skacze jak szalony

pije też normalnie

nosek ma zimny i wilgotny

tylko mnie niepokoi, że jakiś taki spokojniejszy się zrobił, nie lata jak szalony jak wcześniej - dostawał takiego przyspieszenia, że po ścianach latał :lol:
za piłką też już nie chce za bardzo latać

w ciągu dnia wydaje mi się jakiś ospały, ale jak wracam do domu i reszta rodziny to skaczę jak piłka ciesząc się

może jestem nadopiekuńcza, ale czy te wymioty i zachowanie mają mnie martwić, czy panikuje? :-(