Jump to content
Dogomania

KRUCZEK - pracował całe życie, zamiast emerytury-EKSMISJA! Już w hoteliku. SZUKA DS!


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zajrzyjcie do Karo :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671-Karo-potrzebuje-wsparcia-na-leki-Pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99?p=22121296#post22121296[/url] chory duzy pies, brakuje pieniazkow. Coraz mniej cioteczek na jego watku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']nie da cioci zabaweczki!! Przepiękny psiak:) od razu mi się humor poprawił na widok Kruczusia i ciocinego głosu:)[/QUOTE]
ciociu margoth moje dzieci mi stale mówią mamo wszyscy będą się z ciebie śmiać tak rozmawiasz z psiakami!a ja na to nie zwracam uwagi kocham je wszystkie i wiem,że one mnie rozumieją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']ciociu margoth moje dzieci mi stale mówią mamo wszyscy będą się z ciebie śmiać tak rozmawiasz z psiakami!a ja na to nie zwracam uwagi kocham je wszystkie i wiem,że one mnie rozumieją.[/QUOTE]

masz całkowitą rację:) z psiakami trzeba rozmawiać ile się da:)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że trzeba rozmawiać:-) Kruczek wygląda na bardzo szczęśliwego. Ma swoje miejsce, którego pewnie według niego pilnuje. Ma Ciebie Sylwiaso i ma inne psy. Ogrodzony teren, na którym mieszkał już nie istnieje. Płot zdemontowany i nie byłoby żadnej szansy, żeby tu mógł mieszkać:-( Nie wszystkim mieszkańcom podobało się to, że biega luzem niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Pewnie, że trzeba rozmawiać:-) Kruczek wygląda na bardzo szczęśliwego. Ma swoje miejsce, którego pewnie według niego pilnuje. Ma Ciebie Sylwiaso i ma inne psy. Ogrodzony teren, na którym mieszkał już nie istnieje. Płot zdemontowany i nie byłoby żadnej szansy, żeby tu mógł mieszkać:-( Nie wszystkim mieszkańcom podobało się to, że biega luzem niestety...[/QUOTE]Panie.które go dokarmiały kupują mu bardzo dobrą karmę Royala i odwiedzają go sukcesywnie.Kruczuś troszkę zmężniał nie jest już grubaskiem wydaje mi się,że ta karma poprawiła mu trawienie.Jest szczęśliwy to cudowny psiak!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']ciociu margoth moje dzieci mi stale mówią mamo wszyscy będą się z ciebie śmiać tak rozmawiasz z psiakami!a ja na to nie zwracam uwagi kocham je wszystkie i wiem,że one mnie rozumieją.[/QUOTE]... jasne że rozumieją :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Górkowicze z Ursynowa wpłacili kolejne zebrane pieniądze na konto hoteliku:-) Czy mnogłabyś Sylwiaso potwierdzić wpłynięcie 280 zł na konto Kruczusia? Czy te pieniądze będą rozliczane razem ze zbieranymi na niego deklaracjami? Chciałabym coś odpowiedzieć ludziom, którzy nadal pamiętają o tym psiaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Górkowicze z Ursynowa wpłacili kolejne zebrane pieniądze na konto hoteliku:-) Czy mnogłabyś Sylwiaso potwierdzić wpłynięcie 280 zł na konto Kruczusia? Czy te pieniądze będą rozliczane razem ze zbieranymi na niego deklaracjami? Chciałabym coś odpowiedzieć ludziom, którzy nadal pamiętają o tym psiaku.[/QUOTE]Dziękujemy serdecznie za wpłatę 280zł mocno ściskamy z Kruczusiem wszystkich Górkowiczów z Ursynowa,którzy nie zapomnieli o Kruczuniu:buzi::buzi::sweetCyb::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...