Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='marta.k9080']moja mama rzuciła Lunie parówkę ,która podobno miała jakieś 80%mięsa i Luna tego nie tknęła:evil_lol:[/QUOTE]
:o :O
[quote name='marta1624']Moje nigdy parówki nie tkną, bo jest BLE. One tylko porcje zjedzą z mięsa, surwe kości obgryzą, a nad miską z rosołem będą siedzieć z godzinę i wybierać samo sięko, żeby przypadkiem warzyw nie ruszyć :lol: Nawet puszek Animondy nie tkną[/QUOTE]

poważnie? :mdleje:
nie powiem, bo Ciap to wybrzydza, ale rosołek z mięsem to jedyny sposób aby przehandlować z nim warzywka :lol:
jeśli chodzi o owczary, to na rosołek z warzywkami to aż się trzęsą... :diabloti: ale samych warzyw, w całości nie tkną... Kiedyś jabłko robiło nam za piłkę, bo gamonie zjeść do nie chciały :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']:o :O


poważnie? :mdleje:
nie powiem, bo Ciap to wybrzydza, ale rosołek z mięsem to jedyny sposób aby przehandlować z nim warzywka :lol:
jeśli chodzi o owczary, to na rosołek z warzywkami to aż się trzęsą... :diabloti: ale samych warzyw, w całości nie tkną... Kiedyś jabłko robiło nam za piłkę, bo gamonie zjeść do nie chciały :splat:[/QUOTE]

No moje są bardzo rozwydrzone, takie pańskie pieski :) ale to przeze mnie, bo je rozpuściłam mięsem :)

[QUOTE][COLOR=#000000]Witam się z moją psią ferajną[/COLOR]:-P[COLOR=#000000] też mam jamnisię, której idzie 14 rok, na razie nieźle się trzyma, tylko już wskakiwanie na łóżko jej nie wychodzi i zęby lecą..[/COLOR] [/QUOTE]

Witam i zapraszamy ponownie :) Mój poprzedni jamnik też miał zęby usuwane, ale miał też ataki padaczkowe, problemy z kręgowsłupem, a na koniec nowotwór :shake: 14 lat twojej jamnisi to bardzo dobry wiek, oby jeszcze długo w dobrym zdrowiu :)

Link to comment
Share on other sites

Tam gdzie ja jeżdżę z Torą, to "plaża" jest tylko jedna i w cholerę ludzi w lato :roll: Dookoła jeziora są co prawda zejścia takie między drzewami, bo jezioro jest w lesie, ale to jezioro jest uczęszczane przez nudystów :shake: Wczoraj jak byłam z Theosiem i Torą, to też natknęliśmy się na starego gościa z fujarą na wierzchu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...