Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

[quote name='marta1624']No świetny pomysł :) Przynajmniej nikt TOZu na mnie nie naśle :lol: Ale skąd ja taką wielką kuwetę wezmę? I co do środka sypać?

Niekiedy opuszczamy :eviltong: Ale my ogólnie paple jesteśmy, i lecimy na kilka galerii z tym gadaniem :lol:[/QUOTE]

Musisz przeznaczyć jeden pokój na toaletę dla psów :D
A co sypać? Piasek, kilka worków na tydzień :evil_lol:

Wyobraź sobie, jak byłoby nagadane, jakby te wszystkie teksty wrzucić do jednego wątku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Musisz przeznaczyć jeden pokój na toaletę dla psów :D
A co sypać? Piasek, kilka worków na tydzień :evil_lol:

Wyobraź sobie, jak byłoby nagadane, jakby te wszystkie teksty wrzucić do jednego wątku :evil_lol:[/QUOTE]

Już sobie wyobraziłam- 2000 stron :eviltong: A na działce to mogę pokój przeznaczyć, ale w mieszkaniu w bloku mam 2 pokoje na 3 osoby, jak oddam jeden na toaletę to będziemy się gnieździć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Ale się najadłam :lol: Zjadłam duuuużo chipsów, a teraz szamię jajecznicę :evil_lol:[/QUOTE]

A ja jak to po nockach nic przełknąć nie mogę :mad: ale Marysia ( 3letnia siostrzenica) nakarmiła mnie dzisiaj zupą szczawiowo -malinowo - czekoladową z dodatkiem paznokci wiewiórki i sierści królika :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']A ja jak to po nockach nic przełknąć nie mogę :mad: ale Marysia ( 3letnia siostrzenica) nakarmiła mnie dzisiaj zupą szczawiowo -malinowo - czekoladową z dodatkiem paznokci wiewiórki i sierści królika :diabloti:[/QUOTE]

To miałaś ciekawe jedzonko :lol: Ja przełykam w każdej sytuacji, jestem żarłok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Już sobie wyobraziłam- 2000 stron :eviltong: A na działce to mogę pokój przeznaczyć, ale w mieszkaniu w bloku mam 2 pokoje na 3 osoby, jak oddam jeden na toaletę [B]to będziemy się gnieździć[/B] :evil_lol:[/QUOTE]

Oj tam, za komuny całe rodziny mieszkały w kawalerce :diabloti:

A ja byłam dziś po żarełko dla Tory i kupiłam sobie kaszankę :loveu: Zjem na kolację, a potem zagryzę hamburgerem, bo będę robić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Oj tam, za komuny całe rodziny mieszkały w kawalerce :diabloti:A ja byłam dziś po żarełko dla Tory i kupiłam sobie kaszankę :loveu: Zjem na kolację, a potem zagryzę hamburgerem, bo będę robić :evil_lol:[/QUOTE]

I zrobiłaś mi smaka na hamburgera :evil_lol: Wiesz, rodziny może mieszkały, ale czemu mam rezygnować z pokoju na rzecz toalety dla psów? :diabloti: Też bym się udała po jakieś jadło dla psów, tylko chęci brak :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']kaszanka fujjjj , ale chamburgera bym pochłonęła , chyba hehe[/QUOTE]

Zaproszenie jest ciągle aktualne, wiesz o tym ;) Spać też macie gdzie :) Więc...

[quote name='marta1624']I zrobiłaś mi smaka na hamburgera :evil_lol: Wiesz, rodziny może mieszkały, ale czemu mam rezygnować z pokoju na rzecz toalety dla psów? :diabloti: Też bym się udała po jakieś jadło dla psów, tylko chęci brak :lol:[/QUOTE]

Ja zamawiałam szyje z indyka i łapki z indyka ;) A że Tora nie zjadła śniadania, to będzie je jadła na kolację :diabloti: A indorka dostanie dopiero jutro :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Zaproszenie jest ciągle aktualne, wiesz o tym ;) Spać też macie gdzie :) Więc...



Ja zamawiałam szyje z indyka i łapki z indyka ;) A że Tora nie zjadła śniadania, to będzie je jadła na kolację :diabloti: A indorka dostanie dopiero jutro :D[/QUOTE]

U mnie też dzisiaj bez śniadania, strajk jakiś czy coś. Obiad też ominięty, więc żarełko zabrane i jutro będzie to samo odgrzane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Zaproszenie jest ciągle aktualne, wiesz o tym ;) Spać też macie gdzie :) Więc...



[/QUOTE]

Wiem , wiem :loveu:

[quote name='marta1624']Bo ty leniwa jak ja :) Ja się dzisiaj już nigdzie nie ruszam, chyba że do wanny :)[/QUOTE]

A ja musze sie ruszyć .... do pracy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze kicaja, żeby nie było że tylko Kajenny fotki:)

[IMG]http://i61.tinypic.com/11b5b1l.jpg[/IMG]

I dla Marty/Sylwii, straszna jakość ale jest :) Kaja w fizjologu, miała za luźno zapięty, teraz jest lepiej :) Ale moim zdaniem skórzany lepiej dla was, jak Luna nie ściąga (Kai nie przypasował inny, tylko ten, więc chyba jej wygodnie:)). Możesz spróbować z fizjologiem

[IMG]http://i62.tinypic.com/2u9q3gz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...