Jump to content
Dogomania
marta1624

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków

Recommended Posts

[quote name='marta1624']Basset jest z 4 razy większy od Lucyny :evil_lol: Bardziej jakaś [B]dżdżownica[/B] :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV'][B]fakt tez ma krótkie łapki ale więcej niż 4ry[/B] :eviltong:[/QUOTE]

Aga, gdzie dżdżownica ma łapki????

[quote name='magdabroy']Aga, gdzie dżdżownica ma łapki????[/QUOTE]

[quote name='marta1624']Ciiii, to tylko Aga :diabloti:[/QUOTE]

Qurwa pomyliłam dzdzownice ze stonogą :splat:

[quote name='magdabroy']:mdleje::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]

Sama z siebie pizgam az Sebek spytał się mnie czy się źle czuję :diabloti:

[quote name='marta1624']nie dziwie mu się :diabloti: Zaczęła się alergia, to dlatego :evil_lol:[/QUOTE]

Taaa :lol:

Ale On nic nie lepszy jest , siedzi i gada do monitora :eviltong:

Guest wolfheart
[quote name='dOgLoV']Qurwa pomyliłam dzdzownice ze stonogą :splat:[/QUOTE]

:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::diabloti:

[quote name='marta.k9080']:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::diabloti:[/QUOTE]

Tak o tylko ja potrafię :evil_lol:
[quote name='marta1624']To się dobraliście :evil_lol: Widzisz Aga, będziesz sławna na dogo :diabloti:[/QUOTE]

Taaaa , para doskonała :diabloti:

[quote name='dOgLoV']Tak o tylko ja potrafię :evil_lol:

Taaaa , para doskonała :diabloti:[/QUOTE]

Widzisz, jesteś wyjątkowa :evil_lol: A że się tak dobraliście to dobrze ;) Już sobie to wyobraziłam: ty śmiejesz się do monitora, on do niego gada :lol:

:mdleje:
zaczynam się o Ciebie martwić :diabloti:
a w innym wątku, nie wiesz co to C.H., proszę ogranicz dogo :evil_lol:

[quote name='marta1624']Twój tok rozumowania jest powalający :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Aga, gdzie dżdżownica ma łapki????[/QUOTE]

[quote name='marta1624']nie dziwie mu się :diabloti: Zaczęła się alergia, to dlatego :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='kalyna']:mdleje:
zaczynam się o Ciebie martwić :diabloti:
a w innym wątku, nie wiesz co to C.H., proszę ogranicz dogo :evil_lol:[/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: kuhwa. hahahaha:diabloti:

[quote name='Angi']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: kuhwa. hahahaha:diabloti:[/QUOTE]

[QUOTE] :mdleje:
[COLOR=#000000]zaczynam się o Ciebie martwić [/COLOR]:diabloti:
[COLOR=#000000]a w innym wątku, nie wiesz co to C.H., proszę ogranicz dogo [/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE]

Aga jesteś słynna na całe dogo :multi:

Witam wszystkich ze słonecznego poranka :)

My już po porannym spacerku, niestety smyczowym bo ludzi z psami więcej niż drzew w lesie :mad: Ja nie wiem skąd oni się biorą, całą zimę były pustki, aż do tego tygodnia. Teraz jest tylu spacerowiczów (a po południu jeszcze gorzej) a ich psy zachowują się tak jakby nigdy nie widziały ludzi i innych psów :shake:

[quote name='magdabroy']Dziwisz się? To pewnie psy, które na dłuższe spacery wychodzą od święta :roll:[/QUOTE]

No chyba rzadko dla nich są te święta :shake: Taki sznaucer podobno ma pół roku, a pierwszy raz go widzę :shake:A jeden pan mnie uświadamiał, że męczę "mojego" jamnika, bo widział przez okno że w zimie na spacer wychodził, i że chciał do TOZu dzwonić. On ma teraz yorka (niby), a na małych psach się zna bo miał hodowlę różnych psów. Jak zapytałam czym go tak męcze, to powiedział że tym że na dwór wychodziłam z nim w zimę i kiedy była brzydka pogoda, a to psy które powinny do kuwety się załatwiać kiedy jest zimno i pada :crazyeye: Tak więc jestem strasznym właścicielem, który powinien oddać swoje psy dla ich dobra :shake:

[quote name='magdabroy']Marta, to może niech oba Twoje psy robią do kuwety :diabloti:[/QUOTE]

No świetny pomysł :) Przynajmniej nikt TOZu na mnie nie naśle :lol: Ale skąd ja taką wielką kuwetę wezmę? I co do środka sypać?

[QUOTE][COLOR=#000000]Meldujemy się obowiązkowo. I subskrybujemy wątek [/COLOR];-) [/QUOTE]

Dziękuję za wizytę. I zapraszam ponownie (kurde, tekst jak z biedronki :eviltong:)

[QUOTE] [COLOR=#000000]Jesteście nawiedzone :P Ledwo wątek galeriowy założony, a tu już 4 strony na trzaskane :P Wy w ogóle opuszczacie dogomanie xD?[/COLOR] [/QUOTE]

Niekiedy opuszczamy :eviltong: Ale my ogólnie paple jesteśmy, i lecimy na kilka galerii z tym gadaniem :lol: