Jump to content
Dogomania
marta1624

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Dziś już fotałki oglądała, więc mogę poczekać do jutra ;)
A bo ja jestem ugodowa, tylko jak chcę :diabloti:[/QUOTE]

Chyba niezbyt często chcesz :eviltong: Na razie wstawiam wszystkie moje stare fotki, a trochę ich jest. To te ze spacerku będą za jakiś rok :diabloti:

Guest wolfheart
[url]http://i57.tinypic.com/2qmomkl.jpg[/url]

:p jak słodko

wreszcie jest galeria,gratulacje:diabloti:

[quote name='marta1624']Ooo tak. A tak naprawdę to Magda mnie zmusiła :eviltong:[/QUOTE]

Jakbyś nie chciała, to byś nie założyła, choćbym nie wiem jak Cię szantażowała :eviltong:

[quote name='magdabroy']Jakbyś nie chciała, to byś nie założyła, choćbym nie wiem jak Cię szantażowała :eviltong:[/QUOTE]

Ja po prostu nie mogłam ci odmówić :eviltong: Poza tym fotki dedykowane dla mnie :loveu:

[quote name='marta1624']Ja po prostu nie mogłam ci odmówić :eviltong: Poza tym fotki dedykowane dla mnie :loveu:[/QUOTE]

Oj tam, mnie żaden szantaż nie zmusi do założenia fejsbuczka :eviltong: A fotki dedykowałam Ci dopiero dzisiaj, jak już galeria była ;)

[quote name='magdabroy']Oj tam, mnie żaden szantaż nie zmusi do założenia fejsbuczka :eviltong: A fotki dedykowałam Ci dopiero dzisiaj, jak już galeria była ;)[/QUOTE]

A co ty taka anty-fb?
Ale dedykowałaś :eviltong: I to Torę, ONka, dla mnie to jak milion złotych :p