Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Dzięki :) Nad morzem tylko jeden dzień, bieda :( Jedną noc jechaliśmy, potem na miejscu cały dzień, i kolejną noc wracaliśmy. Ale o dziwo w pociągu spałam więc się nie zmęczyłam bardzo :) A suka zajmowała cały przedział :D Ale jechaliśmy z psiarzami, była hitem, nikomu nie wadziła :D A powrót był w przedziale, gdzie jechała suka west terierka :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hejka :) Weszłam z ciekawości to i odkurzę :) 

Dla bezfejsowych- Madzia :) - tak, od jakiegoś czasu mieszka z nami Nasturcja Zbójnickie Chomiczki, śliczna, długowłosa, kremowa dziewczynka, zbój jakich mało, do tej pory zniszczyła mi więcej rzeczy w domu niż moje psy razem wzięte :D (pewnie zdjęcia mi usuną, bo nie zmniejszone, ale zaryzykuję). 

18700169_1339083176207039_5158315019367325601_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

A w lipcu jak wszystko dobrze pójdzie jadę po drugiego Zbója do hodowli :) Znaczy małego mam zaklepanego, ale poród 6 czerwca planowany i nie wiadomo czy mama w ciąży :) A z innych rzeczy moja mama ma operację usunięcia guzów na tarczycy, jedzie do szpitala od 1 czerwca, i się wszyscy denerwujemy. Psy żyją, chociaż proszą się o przerobienie na mielonkę, a mnie i Kajkę można spotkać na dogtrekkingach :) teraz piszę pracę magisterską, w lutym mam obronę, poza tym nudy :D 

Link to comment
Share on other sites

Nie dziękuję :) 

 

Długowłosa, bo ma sukienkę (i jej ciągle sierść rośnie). Samiczki długowłose mają tylko sukienki, ale samczyki są kompletnie długowłose (chociaż zależy od skojarzenia pary). Ale u Nastki widać długowłosość po sukience, krótkowłose takich nie mają :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...