Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

No właśnie 400g to niewiele, a waga nie chce spaść :/ A i pies głodny chodzi... Myślałam żeby zejść na 350g, ale jakoś mi się przesadnie mało wydaje :/ Nawet myślałam żeby na suche przejść na trochę, ale ona tak lubi barfa, a i żadnych problemów w związku z nim nie mamy. No nic, zobaczymy dalej, wetka mówiła żeby chociaż na 32kg zejść (30kg jest idealnie), no może w końcu coś ruszy w dół ;) Zwłaszcza że sezon na pływanie w pełni, a ona uwielbia pływać, może akurat pomoże coś :) 

Z chłopakami problemów nie ma, tylko wredna, agresywna suka gruba. Dobrze że chociaż kondycję ma :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

 

Erykowa- było sporo błota, przechodzenie pod linami, rzucanie "granatami" do kwadratu, ale z wojskowych rzeczy to tyle :) I noszenie jajka na całej trasie, żeby nie zbić :D Ogólnie było super, pogoda idealnie się spisała, widoki przepiękne :) Przeszliśmy zamiast 10km to 14km, w 3 godziny.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, marta1624 napisał:

Haha dzięki dziewczyny :D Ale powiem Wam że muszę jechać ją dokładnie zważyć, bo jak wyjdzie Mokra z jeziora to taki bardziej szczypior :D i żebra wtedy czuć. Muszę ją wyczesač :D

boshe może Ty ją chcesz z kości na ości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...