Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

O 29.04.2016o13:02, *Magda* napisał:

Oczywiście :)

Plomba wyleciała i wizyta dopiero 13 maja?? Jakaś paranoja :( Owszem, wizyty umawiam sobie u dentysty z pół rocznym wyprzedzeniem, ale jak tylko coś się dzieje (np. wypadnięta plomba właśnie), to jest się przyjętym tego samego dnia. Tylko wystarczy podjechać, powiedzieć co się stało, poczekać chwilę (czasem ponad godzinę :/) i od ręki zrobione ;) Co ja się z Bogdanem najeździłam do dentysty z jakimiś wypadniętymi plombami, ukruszonymi zębami...Zawsze zrobione tego samego dnia :)

Tak tylko że ten ząb miałam robiony całkiem gdzie indziej , gdyby mi wypadła plomba którą On "wkładał" to by mi zrobił od ręki , pamiętam płaciłam wtedy 280 zł ! pamietam jaka byłam zbulwersowana , i więcej do niej nie poszłam , co prawda trzymała mi się ta plomba ładnych pare lat ale widocznie nie była zrobiona jakoś bardzo dobrze ze w ogóle wypadła :/

O 30.04.2016o09:05, Paulina94 napisał:

Ja kiedyś zbagatelizowałam wypadniętą plombę. Odkładałam pójście do dentysty na "później", aż w końcu ząb mnie zaczął strasznie boleć i musiałam mieć leczone kanałowo :/

Ja bym nie odkładała , zadzwoniłam sie umówić prawie od razu ale takie mają terminy :/

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Paulina94 napisał:

To moze do innego dentysty spróbuj?

Tylko że ten jest bardzo dobry dlatego są oddalone terminy , robi bardzo profesjonalnie i bezboleśnie nawet bez znieczulenia , na razie mi przestał przeszkadzać ten ząb , na poczatku jak plomba wyleciała to mnie bolał , teraz sie uspokoiło więc jeszcze troche wytrzymam ;) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dOgLoV napisał:

Tak tylko że ten ząb miałam robiony całkiem gdzie indziej , gdyby mi wypadła plomba którą On "wkładał" to by mi zrobił od ręki , pamiętam płaciłam wtedy 280 zł ! pamietam jaka byłam zbulwersowana , i więcej do niej nie poszłam , co prawda trzymała mi się ta plomba ładnych pare lat ale widocznie nie była zrobiona jakoś bardzo dobrze ze w ogóle wypadła :/

Ale ja nie muszę iść z wypadniętą plombą do dentysty, który mi to robił, żeby było to naprawione tego samego dnia. Mogę iść do pierwszego z brzegu i zęba zrobią na poczekaniu :P

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, *Magda* napisał:

Ale ja nie muszę iść z wypadniętą plombą do dentysty, który mi to robił, żeby było to naprawione tego samego dnia. Mogę iść do pierwszego z brzegu i zęba zrobią na poczekaniu :P

Ano bo Niemcy to nie Polska :P

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

 

Madzia- tak, jest z niej klucha :/ Ciągle mamy efekty jojo... Ważyła 38kg, zeszliśmy na 32kg, potem weszliśmy na 36kg, teraz 35kg i ni hu hu zejść nie możemy... Je ok. 400g dziennie, spacerujemy ok. 10km, plus rower, aport, tropienie, smaczków dziennie tylko kilka albo wcale (dostaje tylko za hiper extra rzeczy), a tu dupa, nic nie spada :/ Już się w sumie trochę poddałam, jest jak jest, kondycję ma dobrą, gdyby tylko nie strach o stawy to by mi to latało kompletnie. 

Link to comment
Share on other sites

35kg, to jednak ciutkę dużo :/ Ale skoro dostaje tylko 400g, to może taka jej budowa ;) Tora zjada 600-700g i waży dokładnie 29.3kg ;) Wet się zdziwił zanim stanęła na wadze przed rtg, bo trafiłam z wagą w ciemno, mówiąc mu, że waży 29-30kg :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...