Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Ja bym chciała, żeby Tora w miarę normalnie zjadała suchą karmę, bo jak ja pójdę do szpitala, to obawiam się, że tym razem Bogdan nie podoła z barf'em u Tory, kotem i Theodorem przez te kilka dni :/ Więc mam te 3 miechy, żeby Torę przekonać, że warto czasem zjeść (bez marudzenia :D) suche bobki :)

A jak się nie uda, to będzie głodować pod moją nieobecność :P

Link to comment
Share on other sites

coraz bardziej mnie kusi powrót do barfa, a ile Tora waży

 

Tora waży 29kg i na barfie bez problemowo tę wagę utrzymujemy ;)

Zresztą, Torce rok temu zdiagnozowano początki zwyrodnienia stawów i nie może przytyć. Musi być szczupła, żeby stawów nie obciążać.

Jak kiedyś była karmiona suchym + gotowanym, to czasem znikała jej talia osy i trzeba było zmniejszać porcję i odchudzać :/

A na barfie, to nawet jak dam jej 2-3 dni z rzędu troszkę większe porcje, to nic się nie dzieje i linka jest zachowana :)

 

 

 

 

 

Dzień dobry Martuś :)

Link to comment
Share on other sites

Doberek :)

A my mamy ciągle problemy z wagą, ale nie przez barfa, a dodawanie innych rzeczy :/ Co do suchej- moja sucz obecnie zje wszystko, dosłownie :D

Ala- jak ci pisałam, daję algi, drożdże, olej z łososia ;) No i kiedyś w końcu kupię tą hemo :)

A i wpadam z pytankiem- macie jakieś środki godne polecenia uspokajające, ale nie otumaniające psa? Bo się petardy zaczynają :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie nie ma kto dokarmiać psa :D Bo jak tylko sucz wybrzydza, to Bogdan dostaje info, że żadnych jego niezjedzonych resztek ma jej nie dawać.

Trochę mi szkoda wyrzucać jedzenie, które mógłby zjeść pies, ale jak wymyśla, to jej problem :P

Właśnie od 2 dni próbuje zjeść jedną porcję suchej karmy i jeszcze jej nie zjadła :/ Albo nie rusza kompletnie nic, albo zje kilka kulek i odchodzi.

No i tak od wczoraj to męczy. A że wieczorem nawet nie powąchała, to jutro rano dalej dostanie tę samą porcję :D

 

Marta, ja bym zapytała weta, bo każdy pies może inaczej reagować na dany środek ;)

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Kajkę na filmiku :) :)

Dziewczyny przyciągają kamerę ;) na filmiku z rudzkiego dt to Marta była gwiazdą :D

Chociaż Ty, Erykowa z Ermankiem też w obu filmach spore role dostaliście ;)

Też widziałam filmik, fajnie się zaczyna- jak Spike zwiał :D

Świetnie zrobiony filmik, taki wesoły i pozytywny :)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Mi też się ten filmik podoba taki wesoły i pozytywny.Erman trochę nachalnie się w kamerę wepchał ;) ;) Już nie mogę się jakiś kolejnych zawodów doczekać.Jak go oglądnęłam to znów mi się chce wychodzić z psem ;) w celu poprawiania kondycji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...