Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Nie oooouj :p Boże, nie zasnę. Jutro telefon z fundacji, a sobota dogtrekking... I jak wszystko pójdzie dobrze to muszę znaleźć jakiegoś fryzjera psiego, bo uszy w złym stanie, a nie lubi jak się je dotyka i ucieka. Jejku, o czym ja muślę, przecież on nie jest mój póki co!

Link to comment
Share on other sites

Angi- jak nie znajdę tu kogoś z polecenia- nie ukrywajmy, on nigdy nie był pielęgnowany, nie zna tego, trzeba będzie przyzwyczajać go po trochu ze szczotką, a uszy póki co nie dawał dotykać- a i tu właśnie dylemat- dać mu trochę spokoju czy od razu z grubej rury fryzjer a potem kąpiel? Nie ukrywam- nie pachnie ładnie, a wykąpać go chcę już po tych uszach... A te ma w bardzo złym stanie- tego się nie da wyciąć tak o, bo to wielka, sklejona skorupa, i czy to będzie trzeba golić... Tu znowu on nie zna golenia. O matko, jakie dylematy. Nadira- no starać to za dużo powiedziane chyba- z tego co wiem to od razu jestem na górze, aczkolwiek fundacja i tak chce mnie sprawdzić- chociaż nie planują wizyty przedadopcyjnej, tylko wywiad telefoniczny :) No ale dzisiaj się dowiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...