Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hejka :)

U nas wszystko po staremu, wczoraj pojechališmy pokąpać się nad wodę (wypływałam się trochę :)), z 3 psami- nasze plus suczka babci. A dzisiaj rano nad zalew żeby Kajka popływała, bo skwar :) No i rano o 7 polowanie na bluzę w lidlu :D

Link to comment
Share on other sites

Oj zazdroszczę zawszę ;) U mnie jamnik to olewa wszystko, ale Kajka boi się strasznie po tym, jak strzelili jej fajerwerką koło łap :/ I najbardziej, z czym walczę, ale chyba wylądujemy u jakiegoś tresera bo mam dojść, boi się......wędkarzy :-O

Link to comment
Share on other sites

Wystraszyła się, kiedy wędkarz zarzucał wędką do tyłu. A to było jak miała, ja wiem, z pół roku może. I od tamtej pory jak widzi wędkarza to ucieka gdzie pieprz rośnie, nic wtedy nie dociera. Kiedyś miałam ją na dławiku to się zaczęła tak dusić i dalej ciągnąć, że ostatecznie się wystraszyłam że sobie prawdziwą krzywdę zrobi i puściłam smycz. Żadna korekta, tyrpnięcie, nic- ona wtedy jest w swoim świecie, nie ogarnia rzeczywistości. O tyle dobrze że daje radę iść nad zalew- co prawda po drodze kilka razy się zapiera, ale idzie po korekcie. O tyle jak na miejscu są wędkarze to strasznie ciągnie jak najdalej od nich, wtedy jest w swoim świecie, gdzie nie dociera co mówię/robię. Jak byliśmy przedwczoraj to tak się szarpała, że jak przeszliśmy "strefę zła" to miałam całą rękę siną, bez czucia w 2 palcach. O tyle dobrze że przeszło bo myślałam że czeka mnie wizyta na dyżurze :/

Link to comment
Share on other sites

Hejka Madzia :)

Wizyta ok (oczywiście Kajka została w domu i przyszła burza, ale wszystko żyje ;)). Lucek miał stan zapalny ale już przechodzi, dzisiaj antybiotyk w zastrzyku i na 3 kolejne dni w tabletkach, a wizyta za 2 tygodnie :) Ogólnie wszytko już w porządku (nooo Lucek rozwala system, chciał zjeść owczarka i dobermana :D)

Link to comment
Share on other sites

No doberman chciał oddać, ale szkoda nam się zrobiło żeby Lucek go pogryzł (tsaaa, on myśli że jest lepszy i wygra! :lol:)

Właśnie liczę że zrobi się bardziej, hmmm, "normalna". Bo ona jest w pewnych momentach strasznie niestabilna i humorzasta, sama nie wie czego chce (o mamo, jak ja! :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...