Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Zwalajcie się, ba dowiecie się gdzie mieszkam nawet bo poszła bym po Come :lol: Także zapraszam na hałdy, z dworca odbiorę :D ale biletów nie kupię haha

Ja chętnie! Tylko gdzie te hałdy???

 

Kagany zawsze mamy  Tylko nie zawsze zakładamy :lol:

W pociągu to zależy od ilości osób i konduktorów, ustawiamy się zawsze z przodu lub na końcu, gdzie najczęściej nikogo nie ma (chociaż ostatnio był pan z dzieckiem w wózku i specjalnie się przysiadł koło nas bo piesełki do głaskania, wtedy dla bezpieczeństwa tym bardziej nie zakladałam, a mała miała ubaw bo tata pieski głaska a one się cieszą ). Ale jak dużo ludzi, siedzę na środku pociągu lub konduktor karze to zakładam :)

O,to wesoło było :) Ja w drodze powrotnej prawie wpierdziel dostałam od jednego buraka, bo zwróciłam uwagę, że butelek po piwie przez okno się nie wyrzuca. W sumie też wesoło było :D

 

Noo Madzialena czyli wyznajemy te same zasady

toteż rozwiązanie jest jedno... Owczarek niemiecki bi-color z dłuższym kłaczkiem :D znam 2 takie psiaki i są zaaaaa :)

Jakiś czas temu spotkałam DON "w barwach" chodskiego- cuuudo 8)

Jak dla mnie na plus jest chodziakowy rozmiar- malutki nie jest, a przy tym poręczny ;)

 

marta- liczę, że pochwalisz się nowym komplecikiem!?!

Link to comment
Share on other sites

Noo Madzialena czyli wyznajemy te same zasady
toteż rozwiązanie jest jedno... Owczarek niemiecki bi-color z dłuższym kłaczkiem znam 2 takie psiaki i są zaaaaa

 
Ale do tego prosty zad :p

 

Ja chętnie! Tylko gdzie te hałdy???
 

O,to wesoło było Ja w drodze powrotnej prawie wpierdziel dostałam od jednego buraka, bo zwróciłam uwagę, że butelek po piwie przez okno się nie wyrzuca. W sumie też wesoło było
 

Jakiś czas temu spotkałam DON "w barwach" chodskiego- cuuudo 8)
Jak dla mnie na plus jest chodziakowy rozmiar- malutki nie jest, a przy tym poręczny
 
marta- liczę, że pochwalisz się nowym komplecikiem!?!

My zawsze ciekawie trafiamy :D Hah widzisz nie znasz się, butelka pasuje do krajobrazu :p

Oj chodziak malutki nie jest, wydawały mi się mniejsze ;)

A kompletem pewnie że się pochwalę, dzisiaj idzie psiabuda do nas :D
Link to comment
Share on other sites

Hah to Kajka uwielbia uciekać przede mną z zabawką, ale że ja biegać nienawidzę to jej nie gonię :lol:

Za to dzisiaj byłam nad zalewem po południu, i na spacerku z goldenką, Kajka popływała aż miło :) Teraz śpi padnięta, 3h zeszło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...