Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

moje z karuska też :loveu:

 

oo ile kg z Aspolu zamówiłaś?

Na razie na próbę 5kg ;) Zobaczymy jak pójdzie, bo Kajka to tylko kurczaka uwielbia :pissed:

 

Na fejsbuku jest profil królika o bezwladzie nóg. Może odezwij się do nich? Chociaż bez kroliczego weta nic nie zrobisz..

No właśnie, największy problem z wetem :( A tata twierdzi że to hodowlany i nie będzie jeździł :( Chyba się sparzył po problemach z miniaturką :(

 

Ojej, współczuję z królisiem... trzymam kciuki za dobrego weta.

A u mnie niby zamówione, ale karusek milczy :(

 

Dzięki Tyś ;) Przyda się ;)

 

Oj, to nieładnie... Może jutro wyślą :)

Link to comment
Share on other sites

Przyszły szeleczki zielone:) na zimę super, jednak na Wiki trochę za duże, tzn.odstają z przodu gdy biega(ma 75cm w klacie), na XLki  Lu idealne(ma prawie90) i odznaczają się od rudej sierści,chyba jej zostaną kolejne szelki..a Vi będę musiała zakupić mniejsze,znowu mam problem czy zieleń najpiękniejsza do szarości, czy pomarańcz, albo dog style odblaskowe...w sumie Lu ma już odblaskowe norwegi i siodełkowe dingo i julki..

Link to comment
Share on other sites

Hejka wszystkim :)

 

Aganela- trixie ma tą zaletę, że jest tania ;) Bo z ds to drożej wyjdzie :) Ja bym brała zieleń do kompletu ;)

 

Madzia, skrobię pw do ciebie ;)

 

A u mnie ciekawie... Znowu zaatakowała nas onka, jeszcze zgarnęłam opieprz że chodze tamtą drogą i że zastawiam psa używając smyczy i nóg :loveu: A nasz dawno niewidziany kolega, też onek (o ironio) ma 7 miesięcy i jest wielkości mojej, pobawiły się dzisiaj :)

Link to comment
Share on other sites

Już tęsknię :D

 

Uff, paczka u sąsiadki leży. Wieczorkiem ją odbiorę ;)

 

I muszę skoczyć gdzieś kupić koszyk rattanowy na psie rzeczy :) Dzisiaj na przerwie planuję :)

 

A pociąg zrobił prezent na Mikołaja.... Opóźniony 40 minut :pissed: Przynajmniej dostałam 5 z anglika :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

Dzięki dziewczyny :) Madzia będę pamiętać :)

Marta cierpię na brak czasu- dopiero dojechałam do domu :( Od rana wiedziałam, łeb mi pęka... Ale obiecuje jutro wstawić bo do 13 mam zajęcia ;) 

 

A koszyk o taki chcę  http://archiwum.allegro.pl/oferta/kosz-koszyk-curver-rattan-style-l-30l-z-pokrywa-i4579044495.html

 

I odebrałam dzisiaj paczkę :loveu: Jeszcze jedna ma dojść psia, i jedna domowa :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :loveu: Z piłkami doszły jeszcze naklejki z psem i napisem: "tu zasady ustalam ja" :evil_lol: Jeszcze tylko z fery szele dla małego, i gniazdko dla choma... Ale to w przyszłym tygodniu ;)

Ale swoją drogą- jak na obrożę dla Kajki za 16zł to trixie zaskakuje jakością :)

Pa Madzia :) Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...