Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Właśnie fotki robiłam, ale kalkulatorem i noc nie widać :pissed: Spróbuję ją jutro dorwać rano ;)

 

Ogólnie aparat mi się psuje w fonie, miałam 37 zdjęć ze spaceru z kol i labkiem Tomciem i ciężarówką z Szilką, i wszystkie mi wyświetla jako "plik nieczytelny". Nacisnęłam żeby się cośtam usunęło, i teraz niby robi, zobaczymy jak długo. Ale tamtych nie mogę wyświetlić :(

Link to comment
Share on other sites

Mnie to nawet za bardzo nie przeszkadza, że się kręci na smyczy, musi sobie powąchać ;) Grunt, że w razie konieczności nie zmienia stron :D

A takie psy pijaczków to przykry widok. U nas też taki psiak biegał, dopóki ludzie nie zaczęli dzwonić na SM (mix boksera z amstaffem najpewniej, więc trudno się dziwić).

To coś Ty nazamawiała, że tyle paczek idzie? Chwal się szybko! :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem co mam wybrać na leśne spacery dla Viki bardziej, choć i Lu bym zakładała. Który kolor trixie fusion(czarno-zielony czy czarno-pomarańczowy) bardziej pasuję do wilczastego i czarno-podpalanego owczarka? Zastanawiam się między Norwegami(jaki rozmiar wybrać l-xl czy xl, a tymi Y kształtnymi L czy l-xl?Lu jest db zbudowana, Vi bardziej sucha) które lepsze na spacery w leśne ostrężyny? Zielony chyba bardziej do Vi..a pomarańcz do Lu...ale chcę jedne kupić.

Link to comment
Share on other sites

Hejka dziewczyny :)

 

Zamówiłam szelki dla małego, obrożę dla Kajki (trixie cavo :P), i mięso z aspolu :) Nudy :evil_lol: A i gniazdo dla choma z trawy :)

 

Aganela ja mam niebiesko-zielone trixie, super są :) Jeśli chodzi o norwegi, to podobno mają bardzo krótkie "przody", i nawet na moją średnio zbudowaną nie ma (l-xl nosi border jak kiedyś czytałam na wątku obrożowym, i to na styk). Ja mam te y, rozmiar z tego co pamiętam l-xl, i one są dobre ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja się wkurzyłam, bo sobie myślę: zamówienie zrobię, i owszem - zrobiłam... ale przelać nie mam jak kasy, bo coś z moim kontem się stało. Tzn. nie mogę w ogóle wejść na stronę dla klientów indywidualnych... inne mojego banku mi wchodzą...

Link to comment
Share on other sites

Dam foty jutro :)

 

Aganela to pomarańcz :loveu: A dla siebie też ważne zakupki, nie tylko psie :D Ja dzisiaj kupiłam 2 świeczniki :)

 

Alina tak to ja. Ostatecznie wzięłam karmę :) Do niej dawali małego bałwanka (akurat mi pasi, bo miałam jednego i psy się kłóciły o niego), plus zamówiłam miskę dla choma, konga wubbę i kurtkę dla jamniora :)

 

Tyśka nie no to masz szczęście jak nic...

 

A ja jeszcze skorzystałam z jednego sklepu z DDD... Planowałam wziąć smaki, a wyszły 2 piłki i naklejka samochodowa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...