Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Ja za to nigdy przenigdy nie kupię już meblościanki. Teraz mam fazę na minimalizm, jeśli chodzi o zagracenie mieszkania i będę rozstawiać meble, żeby nie było tak nawalone np. na jednej ścianie ;)

Biurko to fajna sprawa, ale jak się jest w szkole. Potem już jakoś tak "nie przystoi" :lol:

Co jeszcze zostało Ci do kupienia do pokoju? Tylko lapek? :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, do kupienia to lapek, zamówić te meble (wreszcie :)), no i jakiś dywan (chciałam bez, ale nie mogę Lucka pozbawiać ulubionego miejsca). U mnie meble mogę tylko na jednej ścianie, inaczej mi się nie zmieszczą, a też dużo nie chciałam- niestety, ilość moich gratów przemówiła :p

Link to comment
Share on other sites

Ja zamiast biurka w nowym pokoju bede mieć toaletke z lustrem zawieszonym na ścianie i czasem bede korzystać jako biurko,do tego łóżko,szafkę nocna i szafa na ubrania, kiedyś do tego dojdzie komoda i stolik z krzesłami.Tez uważam,ze stolik okrągły/ława z dwoma fotelami/krzesełkami bardziej ci sie przyda niz biurko typowe,nawet dla przyjęcia gościa;).

Link to comment
Share on other sites

Ja zamiast biurka w nowym pokoju bede mieć toaletke z lustrem zawieszonym na ścianie i czasem bede korzystać jako biurko,do tego łóżko,szafkę nocna i szafa na ubrania, kiedyś do tego dojdzie komoda i stolik z krzesłami.Tez uważam,ze stolik okrągły/ława z dwoma fotelami/krzesełkami bardziej ci sie przyda niz biurko typowe,nawet dla przyjęcia gościa;).

  
Dzięki za rady, z biurka rezygnuję :)

Hej :)

Hejka ;)

Dziewczyny, ja się zabiję. Zakochałam się w meblach, ale przekraczają nasz budżet.... Chyba się wstrzymam i zaoszczędzę, ale tyle czasu minie... Opóźnienia straszne.... Powiedzcie czy ładne (jak się wam nie spodoba to może mi przejdzie :D)
http://www.szynaka.pl/system-417-meble-126-kuchenne-PL-pokojowe-115.htm
Link to comment
Share on other sites

Na spokojnie sie zastanów,meble nie zając,kup takie które najbardziej sie podobają,choć trzeba czekać,na lata bedą..)


No właśnie te ostatnie podobają mi się najbardziej więc będę zbierać kasę i czekać :) Do kupienia szafa, stolik RTV+półka, i coś wysokiego na koniec (witryna? regał? Nie mam pomysłu), no i stolik. Dozbieram i zamówię ;)

oo takie bardzo w moim stylu, piękne :loveu:

Ja też łóżko miałam mieć inne, tańsze. Ale dozbierałam i mam takie jak chciałam, także warto poczekać

Dzięki za opinię :) W moim stylu też właśnie sa :)

A z łóżkiem... U mnie musi być to rozkładana kanapa, bo jakby goście (moi) przyszli to u mnie w pokoju :) I mam wzór wybrany, tylko kolor na wstrzymanie bo nie było wiadomo czy meble w brązie, jasne, czy biało-szare ;) Ale chociaż wzór wybrany :grins:

I ostatecznie te kręcą mnie najbardziej :) Tylko dylemat (znowu :D)- ma być szafa, potem RTV, a potem....

Witryna szeroka, ale wtedy meble na ścisk do ściany, bez przerw między elementami, czy...
http://www.gama-sklep.com.pl/item/witryna-monez-01-z-oswietleniem-18797/2638

Witryna wąska, ale 250zł więcej jest za oświetlenie wewnątrz, czy....
http://www.gama-sklep.com.pl/item/witryna-monez-03-z-oswietleniem-18798/2638

Szafka bez oświetlenia, ale też nie taki ładny jak witryna, choć bardziej funkcjonalny....
http://www.gama-sklep.com.pl/item/szafka-monez-05-18800/2638
Link to comment
Share on other sites

No ja mam sofę ;)

teoretycznie do spania mam rozkładać, ale mi się nie chce i śpię na połówce :P to co, że już spadłam, ale rozkładać nadal nie będę.

 

ja mam identyczną, z takimi samymi poduszkami http://www.meblebeta.pl/sofa-milena

 

 

Najładniejsza jest wg mnie pierwsza, ale jednak ja szukałabym bez oświetlenia, taka sknera jestem, także poszłabym w tą trzecią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No mnie też się nie chce rozkładać, więc zazwyczaj jest rozłożona zawsze, a składana dla gości :D

Ja też sknera, no ale meble kupiec raz to się zastanawiam. Pierwsza tańsza, no i wąska, to bym zrobiła sobie przerwy między szafkami... Hmm, no muszę myśleć :)

Super kanapa, właśnie celuję w podobną ale na mecie jej nie mogę znaleźć...

Ale pogoda... Miałam iść na spacer a tu leje deszcz od rana :(

Link to comment
Share on other sites

U my kilka razy na łóżkach, kanapach się przejechaliśmy z BRW i do tej pory nie trafiliśmy na coś, z czego byśmy byli 100% zadowoleni.

U nas też tak  było. :D

Link to comment
Share on other sites

U my kilka razy na łóżkach, kanapach się przejechaliśmy z BRW i do tej pory nie trafiliśmy na coś, z czego byśmy byli 100% zadowoleni.
U nas też tak  było. :D

Chyba nie da się trafić w 100% na ideał :)

U mnie też łac przestało teraz, ale ile naciapało to naciapało :/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...